Kolik sexu ve vztahu?

Anonymní
27.12.19 08:49

Kolik sexu ve vztahu?

Hezké povánoční ráno všem,

trochu ostřejší téma. :-D
Kolik sexu je podle vás „normální“ (nevím, jak lépe to popsat)?
Bavily jsme se o tom právě se známou, která má starost o svého syna, který si ve 20ti letech našel svou první přítelkyní, jsou spolu 9 let, teď mají malou holčičku, ale nemají spolu téměř žádný sex (on se jí svěřoval), dejme tomu jednou za čtvrt roku tak prý tři minuty. Že se jeho žena o tom ani nechce, neumí, stydí mluvit. Známá má strach, že dřív či později ten vztah padne, protože si on bude chtít také ještě něco užít a ženská co mu něco trochu nabídne (víme, jak to myslím) ho utáhne na vařené nudli…
Já se svým mužem máme teda sex tak třeba 3,4× týdně, což mi připadá jako zdravý průměr + si to okořeníme třeba nějakýma extra věcma, jako auto, různé hry apod.

Prosím o anonyma, děkuji. :-)

:kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2982
27.12.19 08:59
@Anonymní píše:
Hezké povánoční ráno všem,

trochu ostřejší téma. :-D
Kolik sexu je podle vás „normální“ (nevím, jak lépe to popsat)?
Bavily jsme se o tom právě se známou, která má starost o svého syna, který si ve 20ti letech našel svou první přítelkyní, jsou spolu 9 let, teď mají malou holčičku, ale nemají spolu téměř žádný sex (on se jí svěřoval), dejme tomu jednou za čtvrt roku tak prý tři minuty. Že se jeho žena o tom ani nechce, neumí, stydí mluvit. Známá má strach, že dřív či později ten vztah padne, protože si on bude chtít také ještě něco užít a ženská co mu něco trochu nabídne (víme, jak to myslím) ho utáhne na vařené nudli…
Já se svým mužem máme teda sex tak třeba 3,4× týdně, což mi připadá jako zdravý průměr + si to okořeníme třeba nějakýma extra věcma, jako auto, různé hry apod.

Prosím o anonyma, děkuji. :-)

:kytka:

Tak kdykoliv kdyz oba chteji, maji chut, to je individualni..ovsem kdyz jeden z nich chce a druhy.ho stale odmita, je spatne..a zacatek konce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
27.12.19 09:08

Co to je “ normální”? Na to jsou nějaký normy, tabulky? Normální míra sexu ve vztahu je přesně taková, která vyhovuje oběma partnerům. Nic jiného. Jestli je to 2× denně nebo 2× za půl roku už je jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
606
27.12.19 09:11
@Alkata píše:
Co to je “ normální”? Na to jsou nějaký normy, tabulky? Normální míra sexu ve vztahu je přesně taková, která vyhovuje oběma partnerům. Nic jiného. Jestli je to 2× denně nebo 2× za půl roku už je jedno.

Nevím, sex jednou za půl roku mi tedy nepřijde „normální“ a neznám chlapa, co by tohle bral jako to výše zmíněné „normální“. Je to prostě instinkt, základní pud a lidi co nemají potřebu, nebo jednou za půl roku mi nepřipadají úplně „normální“. :D Můj názor. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 09:13

Cesky prumer dle statistik je 2 az 3× tydne, nevim, nestli z toho prumeru lze neco vyvozovat.

• Nahlásit
  • Citovat
403
27.12.19 09:15

Na to neexistuje norma :nevim: kazdy, jak potrebuje..ale musi to vyhovovat oboum..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
726
27.12.19 09:25

My po 10 letém manželství 2× týdně. Přijde mi to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5914
27.12.19 09:31

Jestli to jemu nevyhovuje, půjde vztah do kytek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16127
27.12.19 10:27

Pro někoho je v normě sex 1× za měsíc, pro jiného 3× denně… Obojí je v pořádku pokud se na tom shodli oba-coz většinou ta shoda není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 11:25

To je podle mě individuální. Hodně taky záleží na tom, jak je partner vytížený, nebo si to aspoň podle toho, co se u nás doma děje, myslím. Když je v plném pracovním nasazení, má 12 denní, pak noční, tak na krásné milování výjde čas tak 1× za 14 dní nebo, když se poštěstí tak jednou za týden, ale když máme oba volno, tak klidně i 4× týdně.

• Nahlásit
  • Citovat
50188
27.12.19 11:41

Tak to ma asi pravdu, ze ten vztah padne, pokud tedy nejsou oba asexualove.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
27.12.19 11:53

Myslím si, že není dáno kolik seu má kdo mít, ale je to přesně o tom jak chtějí oba..jestli jeden odmítá a druhý chce je to problém…My s partnerem spolu spíme tak 2krát týdně a oba to děláme s chutí…někdy jednou, někdy víckrát jak se nám chce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1422
27.12.19 13:13

Pripojim se k ostatnim. Kazdy to ma jinak. Nekomu fakt staci 4× do roka. Nekdo to nepotrebuje vubec. Urcite by si o tom meli promluvit. Jestli to je setrvaly stav, nebo ti tak proste ma ted s malym ditetem, nebo je to treba dusledek nefungujiciho vztahu. Duvodu muze byt hromada. Jestli mluvit nechce, mozna zajit na sexuologii a promluvit si o tom se zenou, jakoze ona sama. Pokud by chtela. Pokud ne, mel by syn zvazit, zdali to takto chce, vydrzi, a mel by to partnerce rict. Melq by vedet, ze to muze byt duvod rozvodu a nejak se s tim vyrovnat, zdali ma teeba jen blok a nebo to takto proste ma a chce mit. Jinak jako jo, asi se da rict, ze vetsina lidi ma sex v prumeru 2 x tydne. Se povazuje „za normalni“. Ale nekdo to holt na jinak od prirody a nenadelas s tim nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
284
27.12.19 15:37

Ahoj, my máme sex skoro každý den, teď teda přes svátky to je slabší, ale to je tím, že toho mame v práci hodně. Pokud si on už „stěžuje“mamce, tak to nejspíš půjde vztah do kopru. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama