Kolik si nastavit kcal na přibrání?

Anonymní
29.4.20 18:59

Kolik si nastavit kcal na přibrání?

Ahoj vsem. Verim, ze se zde najde nekdo, kdo tomu rozumi vic nez ja :palec:
Merim okolo 155 cm a vazim neco malo pres 40 kg. Potrebovala bych pribrat a otazka zni, kolik kcal mam snist, aby to bylo ucinne? Klidne dve kilca za mesic to bych byla nejstastnejsi :( Jsem fakt zoufala a potrebuju se obalit a ziskat nejake pekne zenske krivky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15832
29.4.20 19:10

Nevím. Do 30 jsem mohla sníst cokoli v jakémkoli množství a nepřibrala jsem kromě těhotenství. Napiš svůj obvyklý jídelníček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
29.4.20 19:50
@Anonymní píše:
Ahoj vsem. Verim, ze se zde najde nekdo, kdo tomu rozumi vic nez ja :palec:
Merim okolo 155 cm a vazim neco malo pres 40 kg. Potrebovala bych pribrat a otazka zni, kolik kcal mam snist, aby to bylo ucinne? Klidne dve kilca za mesic to bych byla nejstastnejsi :( Jsem fakt zoufala a potrebuju se obalit a ziskat nejake pekne zenske krivky.

Napiš, co jsi dnes snědla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 20:11
@Russet píše:
Napiš, co jsi dnes snědla.

K obedu jsem mela obalovany hermelin s bramborem, odpoledne 10 lzicek arasidoveho masla, k veceri 2 uvarene vejce + chleb, pak zase par lzicek arasidoveho masla a k tomu 2 jablka a jeste si chci vzit Termix. Vim, ze to je malo, ale stava se mi, ze ani nemam hlad a strasne me to stve!! :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
15832
29.4.20 20:14

A co snídaně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 20:16
@divine woman píše:
A co snídaně?

Tu jsem dnes nestihla. Jinak si davam ovesnou kasi crip crop cokoladovou.

• Nahlásit
  • Citovat
15832
29.4.20 20:35

Hm. Jíš málo, takto nepřibereš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
29.4.20 20:46
@Anonymní píše:
Tu jsem dnes nestihla. Jinak si davam ovesnou kasi crip crop cokoladovou.

Jíš málo. Snídaně je základ. Pak bys nejedla arašídové máslo, to jíš proč? 8o Mnohem přínosnější jsou mande a vlašské ořechy. Třeba do té ranní kaše. Ale doma připravené. Né srajdy z Lidlu s tunou cukru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 20:54

Poradily by jste mi co třeba jist, abych pribrala?
Arasidove máslo jim, protoze ma v sobe hodne kcal a chutna mi.

• Nahlásit
  • Citovat
13
30.4.20 00:03

Ahoj, nejspíš bych vyhledala výživového odborníka. Asi to není to, co bys chtěla slyšet, ale myslím, že by s tím mohl pomoci víc. Je důležité, abys měla dostatek vitaminu, živin atp. A taky může pomoci při navyšování příjmu, aby to nebylo moc drastické. Hodně sil :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
30.4.20 00:24
@Anonymní píše:
Poradily by jste mi co třeba jist, abych pribrala?
Arasidove máslo jim, protoze ma v sobe hodne kcal a chutna mi.

Přestala bych jíst po lžičkách arašídové máslo jak jogurt :roll: (doufám, že máš aspoň to 100%) a začala normálně snídat. Jedla bych i zeleninu. Ne smažená jídla. Možná se po nich přibere, ale zrovna tahle příprava není moc zdravá. Místo termixu bych jedla tvaroh a zakysané výrobky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama