Kolik si říct za poštovné při prodeji oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
leonarda
Stálice 64 příspěvků 12.10.14 01:50
Kolik si říct za poštovné při prodeji oblečení?

Ahoj, prodávám přes internet nějaké věci po dětech, ale nevím, kolik si říct za poštovné. Třeba u zimní bundy mají ostatní prodejci třeba 50 Kč. Takže to posílají jako doporučené psaní? Česká pošta má max. rozměry pro doporučené psaní 50 × 35 × 5 cm. Podaří se mi zimní bundu zmáčknout na výšku 5cm? Vše chci posílat doporučeně. Nebo zimní kombinéza. Ta je hodně naducaná, tu určitě tolik nezmáčknu. Nebo krabice s botičkami.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
beruska9
Extra třída :D 10945 příspěvků 12.10.14 02:05

Tak krabici jako psani neposles…balik do 2kg 52Kc podle stranek posty, doporuceny balik viz cenik http://www.ceskaposta.cz/…ceny-balicek

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33581 příspěvků 12.10.14 06:33

Teď posílám zimní bundu a oteplovačky. Přibalila jsem nějaké drobnosti. Řekla jsem si o 70 poštovného. Snad se vejdu. Něco taky stojí obalový materiál a v mém případě i cesta na poštu. Záleží i na ceně balíku. Nad 500 je dvoukilový balík za 78.

mojmira
Hvězda diskuse 77491 příspěvků 12.10.14 07:03

@leonarda informovala bych se na poště, kolik stojí poslání balíku a k tomu bych přičetla peníze za krabici.

LL
Ukecaná baba ;) 1057 příspěvků 12.10.14 08:12

Zimní bundu, si troufnu říct, že opravdu jako doporučenou zásilku nepošleš, jedině jako balík. Je otázkou, zda to kupujícímu stačí obyčejně nebo doporučeně. Účtuji vždy podle ceníku pošty, za balné si neúčtuju nic.

Jindřiš
Extra třída :D 10532 příspěvků 12.10.14 08:30

Zimni bundu jako zasilku neposles, ja to posilala jako doporuceny balicek, kdyz si nekdo bral dupacky a takovy maly veci davala jsem podle ceniku posty cenu za dopurucenou zasilku (pozor na vahu), u kombinez bund doporuceny balicek, ceny jsem nenavysovala o balny, mela jsem plastovy obalky z netu a ty jsou levny.

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 12.10.14 08:37

Na webu pošty je kalkulátor poštovného…
Malinké věci jako „doporučená zásilka“
trochu větší „doporučený balíček“
a větší věci - nejlevnější je „cenný balík“, sice často vnucujou „balík na poštu“, ale ten cenný je levnější.

Petulinaxx
Ukecaná baba ;) 2283 příspěvků 12.10.14 08:44

Male veci posilam jako doporuceny dopis, vetsi podle vahy, vetsinou doporuceny balicek, ten je tusim za 59,–, kdyz je toho vic nejlevneji vyjde cenny balik.
Vzdycky si postovne pocitam na strankach posty, je tam kalkulator zasilek

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 12.10.14 09:00
Loll
Závislačka 2929 příspěvků 12.10.14 09:03

Malé věci - triko/kahoty dávám poštu za 50Kč, zimní věci - bundy/oteplovačky atd. dávám poštu za 80Kč.

cell
Echt Kelišová 8129 příspěvků 22.02.16 20:15

Prosím o radu: potřebuji poslat poštou 1 dětské rifle a mikinku, kolik bude cca poštovné?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65111 příspěvků 22.02.16 20:16

@cell Záleží jak se ti to povede uplácat :-) pokud do 5 cm na výšku, tak to jde poslat jako doporučený dopis myslím za 45,–

klafina123
Závislačka 2526 příspěvků 22.02.16 20:22

@cell zadej si do vyhledávače česká pošta-kalkulačka. Změříš si strany, zadáš váhu a máš cenu poštovného. jak to dáš do krabice, záleží do jak velké. Když z pytlíku uděláš balíček, máš to placaté a tím i levnější poštovné.

rena621
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 22.02.16 20:26

Kalkulator je onicem :,(. Zabal balicek a bez se zeptat, kolik by Te to stalo. Ja vzdy platim jinak, kdyz neco posilam.Taky se rozhodni jestli doporucene, standartne, na dobirku, expresne-vsechny sluzby maji jiny cenik.

cell
Echt Kelišová 8129 příspěvků 22.02.16 20:28

@rena621 : tak na to nemám nervy. U nás je pošta na půl hodiny minimálně. A stát ty fronty 2× za sebou, na to nemám.
Zkusím to zabalit do igelitky a smrsknout co nejvíc to jde.
Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >