Reklama

Kolik si vydělá realitní makléř - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Solni
Stálice 72 příspěvků 18.04.18 14:20
Kolik si vydělá realit. makléř ? /zkušenosti/

Ahojda, uvažuji o práci realitního makléře. Prosím, kdo tuto činnost vykonával, jak je makléř honorovaný? Prosím o zkušenosti :-) díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

káťa
Extra třída :D 12629 příspěvků 18.04.18 14:56

Podle mého to dělá na živnošťák a honorovaný je dle toho, kolik nemovitostí prodá. Alespoň tak to vysvětlili známému, který to chtěl dělat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 15:06

Kamarád po 5 letech, vedoucí pobočky a 60-130 tisíc měsíčně, jeho kolegyně 180-300 :-) (15let dělá makléřku)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 18.04.18 15:10

@káťa taky bych řekla. Já bych to nedělala ani za nic. Realitkám se lidi dost vyhýbají, nemovitostí k prodeji je dost málo a agenti se o ně přetahují. Navíc ty kecy, kterýma balamutí prodejce i kupce, aby co nejrycheji prodali :roll:
@Solni Nesnáším oslovení Ahojda a ahojky :,( Tím asi moc nezaboduješ :jazyk:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 15:12

0 - klidně milion :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 18.04.18 15:12
@Anonymní píše:
Kamarád po 5 letech, vedoucí pobočky a 60-130 tisíc měsíčně, jeho kolegyně 180-300 :-) (15let dělá makléřku)

bud mají dobrý region, nebo obří marže, případně kupu ulítaných podřízených. Nevěřím, že to platí plošně.

káťa
Extra třída :D 12629 příspěvků 18.04.18 15:45
@pe-terka píše:
bud mají dobrý region, nebo obří marže, případně kupu ulítaných podřízených. Nevěřím, že to platí plošně.

Taky mi to přijde přehnané, všude jsou inzeráty na realitní makléře a skoro nikdo to nechce dělat. Kdyby to bylo takhle honorované, lidi by se o to přetahovali…
Možná ten vedoucí pobočky, na kterého by pracovalo x dalších lidí, ale i tak…
Přítel teď prodával byt přes realitní makléřku, která to má jako druhou práci, jinak je to policistka, nějak extra zazobaně tedy nepůsobila…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 18.04.18 16:21
@káťa píše:
Taky mi to přijde přehnané, všude jsou inzeráty na realitní makléře a skoro nikdo to nechce dělat. Kdyby to bylo takhle honorované, lidi by se o to přetahovali…
Možná ten vedoucí pobočky, na kterého by pracovalo x dalších lidí, ale i tak…
Přítel teď prodával byt přes realitní makléřku, která to má jako druhou práci, jinak je to policistka, nějak extra zazobaně tedy nepůsobila…

já jsem ty intriky makléřů několikrát zažila, mlží a manipulují na všechny strany, aby měli kšeft a rychle prodali. Z čehož plyne, že jsou cekem pod tlakem. Navíc často projezdí kilometry na prohlídky…
Mzdy, které udává anynom, se mi tudíš taky nezdají. Třeba chce jen nalákat dašlího nezkušeného troubu, který bude svým nadřízeným vydělávat 8)

lasička1
Echt Kelišová 8021 příspěvků 18.04.18 16:30
@pe-terka píše:
já jsem ty intriky makléřů několikrát zažila, mlží a manipulují na všechny strany, aby měli kšeft a rychle prodali. Z čehož plyne, že jsou cekem pod tlakem. Navíc často projezdí kilometry na prohlídky…
Mzdy, které udává anynom, se mi tudíš taky nezdají. Třeba chce jen nalákat dašlího nezkušeného troubu, který bude svým nadřízeným vydělávat 8)

Nezkušený trouba svým nadřízeným moc nevydělá. :lol:

thrisamanx
Povídálka 28 příspěvků 18.04.18 16:36

Manžel chvíli jako makléř pracoval, tři měsíce nevydělal nic, protože nic neprodal a žádný fixní plat jako makléř nedostal. Dostane pouze část z toho, co prodá. Po letech zkušeností se částka opravdu může pohybovat velice vysoko, ale než se do toho dostaneš, může to trvat klidně i půl roku až rok, kdy si nevyděláš ani kč. Jako druhá práce to moc stíhat nejde, protože musíš na prohlídky dojíždět klidně i x kilometrů a být pořád k dispozici.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 18.04.18 16:47
@lasička1 píše:
Nezkušený trouba svým nadřízeným moc nevydělá. :lol:

to je pravda. Ale když se z nezkušeného stane zkušeným a zůstane troubou, tak už jim vydělat může :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 18.04.18 16:49
@thrisamanx píše:
Manžel chvíli jako makléř pracoval, tři měsíce nevydělal nic, protože nic neprodal a žádný fixní plat jako makléř nedostal. Dostane pouze část z toho, co prodá. Po letech zkušeností se částka opravdu může pohybovat velice vysoko, ale než se do toho dostaneš, může to trvat klidně i půl roku až rok, kdy si nevyděláš ani kč. Jako druhá práce to moc stíhat nejde, protože musíš na prohlídky dojíždět klidně i x kilometrů a být pořád k dispozici.

a benzín - palivo (při dojíždění na prohlídky) si hradil ze svého?

thrisamanx
Povídálka 28 příspěvků 18.04.18 16:51
@pe-terka píše:
a benzín - palivo (při dojíždění na prohlídky) si hradil ze svého?

Nene, měl služební auto

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 18.04.18 17:13
@Solni píše:
Ahojda, uvažuji o práci realitního makléře. Prosím, kdo tuto činnost vykonával, jak je makléř honorovaný? Prosím o zkušenosti :-) díky

Ahojda - to je jako co??Marná snaha být vtipná či familierní? Takovému makléři bych nesvěřila ani prodej králíkárny. A v předávání know how úspěšného prodeje bych byla sama proti sobě radit konkurenci. Takže asi tak.

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 19.04.18 00:24

Kamaradka dela maklerku uz par let, 4× rocne jezdi na drahe dovolene, penez ma dost, ale zase…
Jezdi po regionu, nalita se, pracuje kolikrat i o vikendech, kdy jezdi s klienty na nemovitosti.. Porad je na telefonu.
Me by to nebavilo, furt nekde litat atd..

jo a samozrejme ma to na zivnostak, fixni mzdu nema zadnou.. jen podil z prodeje - jsou to % z ceny nemovitosti. Takze kdyz se povede, tak par desitek tisic to hodi.. Ale musi si sama platit dane a nema nikde jistotu, ze si vydela kazdy mesic.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama