Kolik jste nabraly po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adelamaminka
Nováček 9 příspěvků 14.02.18 18:20
Kolik ste nabraly po porodu?

Jeste otazka kolik jste vy nabraly po porodu? a jak jste se toho zvavily? ketodieta? :zed: :zed: :zed: :nevim: :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 14.02.18 18:21

Po porodu? Po porodu spíš jdou kila dolů 8o

BoženaVelbová
Nováček 3 příspěvky 14.02.18 18:23

Já jsem nabrala cca 8 kil :) :cert: Něco mi šlo dolů samo a něco já sama podle pár rad od kamarádky :)

jamik1416
Kecalka 154 příspěvků 14.02.18 18:24

Tak já jsem po porodu teda vždy zhubla, a to pod svoji původní váhu :think:

zuzanka003
Kelišová 7454 příspěvků 14.02.18 18:24

@adelamaminka já po prvním dítěti + 6 kg co mi zbyli u druhého další +2 kg které se snažím už 2 roky shodit a nejde mi to :zed: vychozí váha 50kg teď 58kg

adelamaminka
Nováček 9 příspěvků 14.02.18 18:26

Vy se mate :zed: :zed: bozenko poradi mi kamaradka taky?

Peczka
Nováček 14.02.18 18:27

Z porodnice js se vratila s puvodni vahou pred tehotenstvim a behem 3 mesicu jsem nabrala 12kg :zed: Potom jsem narazila na Netucne a udelali mi jidelnicek z bezne dostupnych potravin, dali varianty jidel, ja si mohla vybrat na co jsem zrovna mela chut a behem 7 mesicu jsem zhubla z 84 na 66. Samozrejme i zohlednili kojeni. Hlavne to byla fakt kupa jifla a ja neverila, ze kdyz budu jist takove mnozstvi, tak zhubnu a fakt ze jsem lrasne zhubla. Muj problem byl, ze jsem jedla malo a mezitim do sebe cpala cokolady a blbiny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 18:28

V těhotenství nabráno necelých 9 kg, po porodu ihned svá váha. Během dalších 18m stresu a nespaní jsem se nenápadně, plíživě vykrmila tak, že jsem najednou měla o 10kg vic a ani jsem si toho nestihla všimnout :roll: :cert:.

BoženaVelbová
Nováček 3 příspěvky 14.02.18 18:28

@adelamaminka Napíšu ti zprávu

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19142 příspěvků 14.02.18 18:28

Po porodu snad hubnes, ne? :think:
U me pred tehotenstvim 56kg, v den porodu 74kg :oops: a behem pul roku po porodu 52kg a na tehle vaze se drzim uz pul roku ani nevim jak :pankac:

adelamaminka
Nováček 9 příspěvků 14.02.18 18:29

Vy se mate :nevim: bozenko dekuju

Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 14.02.18 18:29

Po prvním porodu jsem šla z porodnice o dvě kila lehci bez před tehotenstvim. Po druhem jsem měla pět kilo nahoře, zmizela sama během sestinedelí

Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 14.02.18 18:29

@adelamaminka já jsem u prvního nabrala 25kg teď už mám nahoře cca 17kg. Zhubla jsem to asi za půl roku, zůstali mi 3kg asi co nešly…

Peczka
Nováček 14.02.18 18:30

Potom jsem zacinala pribirat po ukonceni kojrni, pak to nastesti slo zas dolu. Blbe hormony no. Nekdo hubne nekdo pribira. Ja bohuzel pribirala :?

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 14.02.18 18:31

@adelamaminka
Jsi si jista otázkou? Porodem jsem přišla o 18kg. Půl roku po porodu jsem měla cca váhu -2kg, než před těhotenstvím. 5let po porodu mám váhu +2kg, co před těhotenstvím. Žádnou dietu nedržím, na cvičení nemám čas, „jen“ běhám kolem syna a manžela. Jo, ale téměř nejím sladké, protože mi nechutná, a občas večeřím „jen“ hlávkový salát, protože mi opravdu chutná. :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >