Kolik stojí inseminace?

Anonymní
25.8.20 06:47

Kolik stojí inseminace???

Ahojte, prosím o radu. Chystáme se podstoupit inseminaci a musím říct, že mě dostala informace o placení za tento zákrok. Pořád tady někde čtu, že inseminaci hradí pojištovna a až 6× za rok je to pro pacienta zdarma. Včera jsme byli na jedné klinice a jeden pokus stojí 1500 :nevim: Tak jak to tedy je?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8053
25.8.20 06:52

Tak každá klinika má ceník pro všechno. Zeptejte se u své pojišťovny, jak to s tím máte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
25.8.20 07:00

My jsme teda v soukromym CARu za IUI neplatili nic, bylo to na pojistovnu, ale i kdyby, tak 1500 se v tech penezich, co jsme nechali na klinice, uplne ztrati:-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.20 07:07

Ano, něco přes 1tis. jsme doplaceli. Bez pojišťovny by to bylo více.

• Citovat
  • Nahlásit
14356
25.8.20 07:08

Taky jsme byli, u Apolinare, a vyslo na po 3.,krome doplatku na injekci jsem nic neplatila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.20 07:39

Plzeň 2 cary shodně 1500kc.

• Citovat
  • Nahlásit
2745
25.8.20 07:42
@Anonymní píše:
Ahojte, prosím o radu. Chystáme se podstoupit inseminaci a musím říct, že mě dostala informace o placení za tento zákrok. Pořád tady někde čtu, že inseminaci hradí pojištovna a až 6× za rok je to pro pacienta zdarma. Včera jsme byli na jedné klinice a jeden pokus stojí 1500 :nevim: Tak jak to tedy je?

1 500 Kč za jednu inseminaci. Byla jsem 3×, nevyslo ani jednou. Měli jsme jít rovnou do IVF (to nám vyšlo napoprvé).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53303
25.8.20 07:49

Ano, hradí pojišťovna, ale některé CARy mají příplatky kolem 1-2000 za nějaké "nadstandardní služby k tomu. Lepší katetr nebo tak něco, oni si to odůvodní. Takže buď budeš ve vybraném CARu a budeš to akceptovat nebo najdeš jiný, kde to dělají na pojišťovnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16566
25.8.20 07:52

HK sanus, taky 1500

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
25.8.20 08:16

No bud rada ze nemusíš platit tolik jako ja 7000 (iui s dárcem) tak proto vyšší cena, snad s clostikem to podruhé klapne, taky mě to štve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.20 08:25

Byli jsme v soukromém car a neplatili jsme nic. Vyšlo první IUI.

• Citovat
  • Nahlásit
851
25.8.20 08:46
@Anonymní píše:
Ahojte, prosím o radu. Chystáme se podstoupit inseminaci a musím říct, že mě dostala informace o placení za tento zákrok. Pořád tady někde čtu, že inseminaci hradí pojištovna a až 6× za rok je to pro pacienta zdarma. Včera jsme byli na jedné klinice a jeden pokus stojí 1500 :nevim: Tak jak to tedy je?

U mě gratis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
25.8.20 08:54

Já platila 500 Kč za katetr, jinak nic a take na soukrome klinice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 11:18

kolik stoji a kde zjistit pocet vycerpanych pokusu IUI

@Anonymní píše:

ozivila bych diskuzi - nekdy pred lety /uz se lecime 15let takze si nepamatuji presne/ jsem byla v jistem CAR na 1.IUI , mezitim podstoupili IVF…pak jsem presla do jinyho CAR a ztratila prehled kolik IUI mam za sebou, primarka rekla ze to pri pristim IUI bude zjistovat, pak sem po 13letech otehotnela, ted mam 2letou dcerku a chceme dalsi, nicmene me stale CAR nezjistili kolik pokusu IUI hrazenych pojistovnou mam za sebou… da se zjistit jinou cestou? napadla me poj ale tam ta odpoved bude na dlouho…

dalsi dotaz kolik stoji IUI. zakladatelka zde pise 6× /rok je hrazeno poj, ale me mudr rekla pred lety ze jde o 6pokusu celkově…

pred měsicem me embryolozka stehnyho CAR sdelila ze zakroky drive byly hrazeny ale nyni jsou naprosto zdarma, i sperma darce kdyz maznzel neni pouzitelny a mam toho vyuzit…ale primarka stejnyho oddeleni mi po mesici zase vyvratila a ze je to omezene…pak si plati kazdy plne sam i darce…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat