Kolik stoji IUI na Obilňáku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 21:04
Kolik stoji iui na Obilnaku?

Jak hledam, tak hledam a nikde nenachazim :) ne, ze bych chtela byt nejaky zgrt :D ale radeji bych pri sve nekolikalete snaze, nasla centra, kde je iui za mene nez klasickych 1500, protoze nejdu jen jednou :) prosim jen odpovedi k otazce. Dik

Reakce:

Bublinka64
Povídálka 33 příspěvků 08.10.18 23:19

Na Obilnáku stoji IUI 1200,– :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 10:19

To iui ma zdarma jenom Olomouc? neni mozne :think: Nekde v Brne jsem slysela jeste o 700,– ja budu mit darcovke sperm. jsem zdrava, tak staci iui bez leku, ale platit temer 5000 kazdy mesic se mi fakt nechce :/

suzka1
Stálice 65 příspěvků 20.10.18 18:21

Zeptejte se ve sve zdravotni pojistovne,protoze ja ve statni nemocnici i v soukromem CARu za IUI nikdy nic neplatila.

sharleyi
Nováček 1 příspěvek 15 inzerátů 20.10.18 19:06

Cenu nevím, ale já na Obilňáku řešila endometriózu, dělali nám tam spermiogram a mně spoustu testů, následně jsem tam i rodila, a byla jsem neskutečně spokojená:)

Levana33
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 20.10.18 19:11

@suzka1 ja jsem treba nikdy neslysela o zadne zdarma krome Liberece a Ol. A kde to chodite?

suzka1
Stálice 65 příspěvků 20.10.18 20:39

Ja chodila do soukromeho CARu Iscare v prazskych holesovicich a tam podstoupila 3× IUI a nikdy jsem nic neplatila. Mam vojenskou zdravotni pojistovnu. Ale i presto,ze to byl soukromy car,tak mi to platila pojistovna.IUI bylo zdarma. 4.IUI jsem mela v statni pojistovne a taky zdarma.

suzka1
Stálice 65 příspěvků 20.10.18 20:46

https://www.zenska-neplodnost.cz/…ne-hradi-886

Nevim,jak je clanek stary,ale zde je uvedeno,ze vam pojistovna plati 6 pokusu IUI. Nehradi leky,jako je treba pregnyl nebo ovittrele,coz je jedna injekce,kterou si pichnete 1-2 dny pred IUI,aby vajicko 100% vylezlo a mohlo dojit k oplodneni.

Levana33
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 20.10.18 21:08

@suzka1 vsude chcou od 1500 az do 4000

suzka1
Stálice 65 příspěvků 21.10.18 11:33

Tyhle castky byste platila az v okamziku,kdy byste vyuzili 6 IUI. Az pak se plati. Zavolejte si na pojistovnu,opravdu! Penize se vam budou hodit az budete cekat miminko :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >