Kolik stojí odstranění zubního kamene u psa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kailem
Povídálka 27 příspěvků 15.02.18 11:39
Kolik stojí odstranění zubního kamene u psa?

Nemáte zkušenost, co stojí, alespoň přibližná cena, odstranění zubního kamene u psa středního plemene? Váha psa cca 22 kg. :think:
Případně neznáte nějakého dobrého zvěrolékaře s rozumnými cenami v okolí Soběslavi nebo Jindřichova Hradce? 8)
Děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 15.02.18 11:46

Olomouc cca 1500,–

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 15.02.18 11:54

Dle ceny narkózy, která se počítá individuálně/dle hmotnosti psa/.
Taky záleží, zda chcete i přednarkozová vyšetření /to se připlácí, ale u narkozy jde vždy o život, takže doporučuju/
a zda chcete narkózu klasickou, nebo inhalační, která je dražší ale taky o hodně šetrnější /nenabízí všichni veti, ale spousta ano/

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 15.02.18 11:58

Do 2000 tisic

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 15.02.18 11:59
@jankajj píše:
Dle ceny narkózy, která se počítá individuálně/dle hmotnosti psa/.
Taky záleží, zda chcete i přednarkozová vyšetření /to se připlácí, ale u narkozy jde vždy o život, takže doporučuju/
a zda chcete narkózu klasickou, nebo inhalační, která je dražší ale taky o hodně šetrnější /nenabízí všichni veti, ale spousta ano/

U narkozy jde o zivot? :srdce:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 15.02.18 11:59

Tak us narkoza…hodne draho..

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 15.02.18 12:02
@Andy27 píše:

Ano, vím o dvou případech z okolí, kdy bez přednarkozového vyšetření zvíře zemřelo/jednou pes, jednou kočka.
naposled kočička v roce při kastraci. prý přehnaná reakce na píchnutí narkozy.. od té doby všem radím vyžádat si přednarkozové vyšetření.
U lidí se dělá taky, povinně. Riziko /nejen/ pro srdíčko.

cecetka
Kelišová 7149 příspěvků 15.02.18 12:19
@Andy27 píše:

Samozrejme. U lidi i u zvirat :nevim:

ivašot.
Kelišová 6003 příspěvků 15.02.18 12:22
@Andy27 píše:

Každá narkóza je riziko a to i pro člověka…

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 15.02.18 12:23
@ivašot. píše:
Každá narkóza je riziko a to i pro člověka…

Super hned se tesim na narkozu…to me fakt pot :lol: esilo

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 15.02.18 12:38

My platili u naháče 1.500,– v Praze.

levandule23
Kecalka 475 příspěvků 15.02.18 12:51

Nás necelý tisíc, náš veterinář je ale levný celkově.

Strecha
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 15.02.18 12:58

Nevim, ale davala jsem psovi morske rasy (susene do jidla) a pak jsem vzala takovou skrabku (normalne na nehty) a zubni kamen jsem mu tim “oskrabala”. Konzultovala jsem to se zverolekarkou, nebyl to muj sileny napad. Kazdopadne jsem byla prekvapena, jak to slo dobre-stacilo chytnout kraj mezi zubem a dasni a uplne se to odlupovalo samo. Ale zalezi, jestli by vas pes vydrzel drzet.

Kailem
Povídálka 27 příspěvků 15.02.18 13:00

Všem díky za odpovědi :palec:
My máme na očkování dobrého a levného doktora, ale čištění nedělá :( nic jiného jsme naštěstí zatím nemuseli řešit :D
Na netu jsem našla ceny od 500 do 3000, tak řeším, kolik je kde jaká cena :roll:

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 2896 příspěvků 15.02.18 13:01

@Kailem Pokud ten zubní kámen akutně neohrožuje zuby zkuste čistící olej od dokonalé lásky, v okolí mám pár psů kterým to zachránilo zuby, jen je v tom trocha práce, chce to jednou denně zuby čistit buď kartáček nebo olej vmasírovat na zuby a dásně prsty. Narkóza je pro psa riziková a když se jí jde vyhnout, je to lepší.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama