Kolik stojí opravdu dobrý právník a tip na nějakého

772
30.10.19 16:51

Kolik stojí opravdu dobrý právník a tip na nějakého

Ahoj,
pro někoho možná divný dotaz, ale připravuji se na to, že budu potřebovat právníka přes rodinné právo (svěření dítěte do péče). Pokud bude bývalý dělat problémy. Nechci to nechat náhodě a když uz, tak chci právníka, který je opravdu schopný. Je asi jedno odkud, zajímá mě, kolik se vším všudy takový právník stojí a budu moc ráda, když mi (třeba rovnou do SZ) napíšete tipy na právníka, se kterým máte velmi dobré zkušenosti.
Díky předem :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13549
30.10.19 17:54

Já měla pravnicku na rodinné právo, před 2 lety, taky na svěření dítěte do péče. Za poslání papírů a jedno stání u soudu do vzala 5000kc, to prý bylo ještě levné :think: byla od nás z města, kdyby musela někam dojet, jít na víc stání apod tak ta částka poroste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
30.10.19 18:04

Náš advokát si bere 2500,– na hodinu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.19 18:28

K opatrovnické při o dítě je právník úplně k ničemu. Protože soudce bude tak jako tak upřednostňovat střídavou péčí.
Nejlepší je se dohodnout, a prachy co bys nacpala do šizuňkovského advokáta poslat děcku na stavební sporení. Stačí nebýt mstivé hovádko s utkvělou touhou pomstit se bývalému.
Ve při která je na krev, stejné rozhodují posudky a ne advokát. Spiš si jdi udělat psychologické a psychiatrické posudky někam na nečisto. To jsou dobře investované penize. Ať pak nečumíš jako puk, co ta hodná pani psycholožka, se kterou sis tak hezky povídala o tobě napsala do posudku. :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4249
30.10.19 19:56
@Bily_kosoctverec píše:
K opatrovnické při o dítě je právník úplně k ničemu. Protože soudce bude tak jako tak upřednostňovat střídavou péčí.

Který? Ty nějakého znáš? Bože to jsou doporučení…

@Innocence píše:
Pokud bude bývalý dělat problémy.

Jaké problémy máš na mysli? Chce se odstěhovat ke svým rodičům 200 km? Chce ti bránit v péči o děti? Chce tě finančně zlikvidovat nebo dostat do vězení? Chystá se tě křivě obvinit z nějakého zločinu na dětech? Pokud je bývalý taková svinská_bestie, tak můžeš napsat mně, ujmu se tě pro bono jen za cestovné. Rád nějakému psychopatickému chlapovi zatnu tipec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
30.10.19 20:37

@canaglia
Ty jsi právník?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.19 10:57

Záleží na tom, do jaké míry bude Tvůj ex dělat problémy. Ja se soudila ohledně svěření do péče a následnému rozvodu 21 měsíců a právník mi vyšel cca na 40 tis. Do toho nám byla ale ještě nařízena mediace OSPODem - 1000,– Kč/hod a psychologické posudky, zda je vhodná střídavá péče, které vyšly na 40.000,– Kč ( v těchto případech se ale dělila konečná částka mezi obě strany).

• Nahlásit
  • Citovat
342
2.11.19 20:53

@Innocence sepsání navrhu a jedno hodinový zastoupení u soudu je 5000 takovy nejaky prumer. Ale jak tady nekdo uz psal, záleží na tom, jak se to tahne. Muj ex si ted po 6 letech od rozvodu vzpomel ze ma děti, alimenty z nej taha ne moc uspesne exekutor na policajtech ma slozku tlustou jak bibli, vím ze bych neprohrala, protože deti k nemu samozrejme nechteji. Ale stejne bych tam bez právnicky nesla. Hlavne mam fakt skvelou zenskou, skoda, ze se chysta do duchodu, ale slibila mi, ze nas neda :) kdyz uz to spolu tahneme takovou dobu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama