Kolik stojí pohřeb v ČB?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 20:00
Kolik stojí pohřeb v ČB?

Ahoj všichni, poprvé v životě řeším zařizování pohřbu. Náležitosti s dokumenty jsem si nastudovala z netu, ale žádná pohřební služba nemá na svých stránkách ceník. Můžete mi prosím napsat kolik přibližně stojí kremace v Českých Budějovicích? Chceme kremaci s obřadem pro veřejnost, řečníka s krátkou řečí, zahrát dvě skladby a asi 4 věnce za rodinu plus zapůjčenou květinovou výzdobu. Děkuji

Reakce:
Šáruší
Ukecaná baba ;) 2220 příspěvků 23.04.19 20:08

Já nevím, jak v ČB, ALE PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE TO JE TAK NĚJAK PLUS MINUS STEJNÉ. pardon za caps. Takže letošní ceny. Obřad, bez řečníka tedy, to jsme nechtěli, využili jsme možnosti a udělali si doma smyčku z fotek a tu nám pustili po dobu skladeb, 4 skladby, dále v ceně kremace, převoz zemřelé, úprava zemřelé, rakev ( ta stála 7000). Celkem to vyšlo na 26000. K tomu 4 věnce velké a velká kytka na rakev, to stálo 16000. Jejich výzdobu nevím, neměli jsme. Umělé věnce byly o dost levnější k zapůjčení, v ceníku třeba jako 800 za věnec a tak, ty živé byly dražší přes 3000.

Uživatel je onlineiPodPrd
Kecalka 319 příspěvků 23.04.19 20:15

Taky myslím, že je to všude stejné - my pohřeb v Prostějově, sakum prdum 53 tisic. Rakev, řečník, kytky, věnce a takové ty naaranžovamé do půlkruhu květinové cosi (název si nevzpomenu). Vše z živých kytek a stuhy za každé vnouče, za každé dítě věnec. Plus taková ta popohřební hostina, taky si nevzpomenu na název. Ale to jen proto, že na to měla nebožka našetřené peníze, kdybychom to museli platit my, udělali bychom to daleko skromněji. Pak ještě teda peníze za kameníka - my jsme nechali udělat kompletně nový hrob, takže 46 tis. Bral tuším 60kč/písmeno. Upřímnou soustrast, v pohřební službě Vám vše vysvětlí :hug:

Petula306
Kecalka 329 příspěvků 23.04.19 20:20

U nás - rakev+madla, uložení v chlaďáku týden, oblečení nebožtíka, manipulace s ním, doprava do kostela, řečník, 50×parte, 2×věnec, kremace, urna - 24.000 (snad jsem na nic nezapomněla)

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1198 příspěvků 23.04.19 20:38

Řekla bych spis, ze kazda pohrebni sluzba ma jine ceny.My tedy pohreb nedelali, jen ten zaklad - zpopelneni, urna, prevoz zemřelého…v Teplicich cena minuly srpen 10tis a v Ostrove nad Ohri minuly měsíc 16500 Kč.

Váš příspěvek
Reklama