Kolik stojí rekonstrukce bytu 2+1?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ernais
Kecalka 495 příspěvků 12.09.19 10:54
Kolik stoji rekonstrukce bytu 2+1?

Ahoj, je tu nekdo, kdo rekonstruoval svepomoci panelovy byt 2+1 cca 50m2 v puvodnim stavu? Mam na mysli zejmena stavebni prace - sadrokartonove jadro, vyrovnani podlah, stuk, vymenu topeni, elektriny, vody apod..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pujda
Kecalka 308 příspěvků 1 inzerát 12.09.19 11:01

My teď rekonstruovali 3+1, něco kolem 70m2. Bourala se zeď, dělala se nová koupelna, pokládala se podlaha, prostě komplet. Vodu, elektřinu, plyn a topení jsme neměnili. Vyšlo nás to na nějakých 300 tisíc +-, ale ještě nemáme hotovo. Spoustu věcí jsme si udělali sami, na koupelnu máme firmu přes známost.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 12.09.19 11:11

Znamej delal podobny byt kompletne se vsim vsudy a dostal se na skoro pul milionu. Ale v tom byly i okna a vchodove dvere, ale uz to je dost let zpatky. Ale dost veci delala firma.

Ernais
Kecalka 495 příspěvků 12.09.19 11:27

My firmu nepotrebujeme na zadnou cinnost, ani na kuchyn. Okna tam vyměněna jsou, takze jde vylozene o vybourani jadra a nove sdk jadro, vyrovnani podlah, veskere rozvody, novy stuk a tak. Neresim podlahove krytiny, obklady, kuchyn ani dvere, protoze na tom se ty castky budou hodne lisit.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16197 příspěvků 12.09.19 11:30
@Ernais píše:
My firmu nepotrebujeme na zadnou cinnost, ani na kuchyn. Okna tam vyměněna jsou, takze jde vylozene o vybourani jadra a nove sdk jadro, vyrovnani podlah, veskere rozvody, novy stuk a tak. Neresim podlahove krytiny, obklady, kuchyn ani dvere, protoze na tom se ty castky budou hodne lisit.

tak když na nic nepotřebujete firmu a budete si to teda dělat sami tak nevím co řešíš vyjde tě to akorát na materiál :nevim:

Ernais
Kecalka 495 příspěvků 12.09.19 11:33

@ka2ka slo mi o vytvoreni nejake predstavy, kolik to koho vyslo. Ale zrejne je tu minimum lidi, co rekonstruovali svepomoci, takze jsen se ptala marne. Opravdu nemam takhle z fleku predstavu jestli takove prace vyjdou na 100tis nebo 300

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16197 příspěvků 12.09.19 11:35
@Ernais píše:
@ka2ka slo mi o vytvoreni nejake predstavy, kolik to koho vyslo. Ale zrejne je tu minimum lidi, co rekonstruovali svepomoci, takze jsen se ptala marne. Opravdu nemam takhle z fleku predstavu jestli takove prace vyjdou na 100tis nebo 300

poptej firmy v okolí, tohle ti nikdo nepoví protože v každém kraji je to přeci jinak :nevim:

zrcadlo
Echt Kelišová 7667 příspěvků 12.09.19 11:37
@Ernais píše:
@ka2ka slo mi o vytvoreni nejake predstavy, kolik to koho vyslo. Ale zrejne je tu minimum lidi, co rekonstruovali svepomoci, takze jsen se ptala marne. Opravdu nemam takhle z fleku predstavu jestli takove prace vyjdou na 100tis nebo 300

Tak problém je, že se ptáš na cenu „prací“, ale přitom tě zajímá cena „materiálu“. Částky, které sem budou lidi dávat, budou v 90% ceny za najaté dodavatele. Kolik může stát vybourání jádra? No pravděpodobně přistavený kontejner nebo odvoz materiálu na vozíku (a už v tom jsou velké rozdíly). Zkus třeba web modrastrecha.cz, tam zjistíš víc.

Ernais
Kecalka 495 příspěvků 12.09.19 11:39

@ka2ka pochybuju, ze mi firma sdeli castku za metr rozdelenou na material, praci a marzi, takze poptavat firmy asi nema moc smysl.

Ernais
Kecalka 495 příspěvků 12.09.19 11:40

@zrcadlo mrknu na to, diky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 11:41
@Ernais píše:
My firmu nepotrebujeme na zadnou cinnost, ani na kuchyn. Okna tam vyměněna jsou, takze jde vylozene o vybourani jadra a nove sdk jadro, vyrovnani podlah, veskere rozvody, novy stuk a tak. Neresim podlahove krytiny, obklady, kuchyn ani dvere, protoze na tom se ty castky budou hodne lisit.

Kromě jádra asi el. rozvody cca 40, plyn s vodou kolem 100, zednická 85 tis. :think:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16197 příspěvků 12.09.19 11:45
@Ernais píše:
@ka2ka pochybuju, ze mi firma sdeli castku za metr rozdelenou na material, praci a marzi, takze poptavat firmy asi nema moc smysl.

ale ano nacení ti zvlášť práci a materiál, ale tebe přeci práce nezajímá ne? hele přijde mi že netušíš co chceš

sagina
Echt Kelišová 8111 příspěvků 12.09.19 12:10
@ka2ka píše:
ale ano nacení ti zvlášť práci a materiál, ale tebe přeci práce nezajímá ne? hele přijde mi že netušíš co chceš

a k čemu jí to bude, pokud nemá o práci zájem? můj drahý bejvalý má taky stavební firmu a pokud se nejedná o rozprodej zbytkového materiálu, tak materiál prodává jedině s prací a to za cenu, na kterou většinou běžný samostavitel u prodejce nedosáhne. nebo tedy alespoň tak to bylo před lety ještě před rozvodem, teď už mu do účetnictví nevidím. čili v nabídce cena práce tazatelku nezajímá, tu si udělá sama. a cena materiálu pro ni taky nemusí být vypovídající, protože za danou cenu sama materiál třeba ani nesežene, protože nedosáhne na slevy a firma jí ho za nabídkovou cenu bez vlastní práce taky třeba ani nebude ochotná prodat. pokud si chce zjistit, na kolik jí vyjde materiál, tak se musí rozhodnout, jaký materiál chce a obrátit se rovnou na jeho prodejce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 12:49

Měli jsme 3+1, dělalo se všechno. Zděly se nové příčky, koupelna, wc, podlahy, sádrokartonové podhledy, elekrika, vše se oškrabalo až na panel, komplet kuchyň. Vyšlo to tak na milion. Včetně 3 velkých vestavěných skříní, spotřebičů Blomberg v kuchyni, italské velkoformátové dlažby v koupelně a na wc. Vše dělala firma. Manžel sotva vymění žárovku. A pak přišly děti a můžem rekonstruovat zas… :mrgreen:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16197 příspěvků 12.09.19 12:50
@sagina píše:
a k čemu jí to bude, pokud nemá o práci zájem? můj drahý bejvalý má taky stavební firmu a pokud se nejedná o rozprodej zbytkového materiálu, tak materiál prodává jedině s prací a to za cenu, na kterou většinou běžný samostavitel u prodejce nedosáhne. nebo tedy alespoň tak to bylo před lety ještě před rozvodem, teď už mu do účetnictví nevidím. čili v nabídce cena práce tazatelku nezajímá, tu si udělá sama. a cena materiálu pro ni taky nemusí být vypovídající, protože za danou cenu sama materiál třeba ani nesežene, protože nedosáhne na slevy a firma jí ho za nabídkovou cenu bez vlastní práce taky třeba ani nebude ochotná prodat. pokud si chce zjistit, na kolik jí vyjde materiál, tak se musí rozhodnout, jaký materiál chce a obrátit se rovnou na jeho prodejce.

prosím tě přečti si na co se ptá jednou na celkovou cenu pak zase chce jen cenu bez práce pak zase jen materiál v každém dotazu něco jiného

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama