Kolik stojí svatba mimo radnici? PRAHA

261
20.3.17 19:06

Kolik stojí svatba mimoc radnici? PRAHA

Ahoj mám dotaz na vás které jste měly svatbu mimo radnici i mimo zámek, hrad. Chtěly bychom udělat svatbu na zahradě, jsme z Prahy, vím že každá část Prahy má asi,,svoji cenu" slyšela jsem že cca 1500? Je to možné? Taky se chci zeptat kohokoliv i mimo Prahu co jste měly svatbu v soukromí na zahradě, na chalupě jen vy a rodina do 20 lidí (max 30 máme velký pozemek) co jste připravovaly- gril, raut, koláčky cokoliv s čím mě můžete inspirovat, pomoct budu ráda za každou radu, inspiraci :kytka:

Děkuji moc všem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

27533
20.3.17 19:30

@Cipiseklu některé části prahy oddávají pouze na vlastních určených místech, některé úřady jsou benevolentní a můžeš si sama vybrat „přiměřené místo“. Takže pokud máte svojí zahradu třeba v Praze 14, tak se musíš zeptat na radnici prahy 14. Cena obřadu mimo oddávací sín většinou bývá 1000 Kč, ale zase každá radnice to má jiné, musíš hledat konkrétně tam, kde máš zahradu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 19:31

@Cipiseklu My to původně chtěli mimo radnici to bylo za 1500 ale místo kde jsme to chtěli stálo 8 tisíc tak jsme se spokojili s radnicí kde jsme díky tomu že termín byl první sobotu v měsíci neplatili nic. Jen chci upozornit že náš rozpočet byl 15 tisíc cena šatů byla 5 tisíc. A to jsme měly přes 50 hostů. Svatební dort jsme dostali darem. My si udělali jako předkrm rajčata plněné makrelovou pomazánkou s toustem, oběd byl guláš s chlebem a ten dort. Pak jsme večer měli ještě naložené maso krkovice a kuřecí na gril, brambůrky, různé tyčinky a na koláčky nikdo nesáhl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
20.3.17 19:34

@Soňa Zacharová Jak jste se mohli s 50ti lidmi vejít do 15 tisíc :think:?
To by nám nestačilo ani na prstýnky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 19:38

@Adinal Vešli v pohodě :mavam: Tak když nechceš zlaté jako my tak i prstýnky koupíš levně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
20.3.17 19:41

@Soňa Zacharová No dobře, když odmyslím prstýnky, tak 10000 na jídlo a pití pro 50 lidí mi prostě přijde šíleně málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 19:48

@Adinal Tak ono záleží kde co kupuješ my měli 3 sudy piva za 2 tisíce od kámoše z hospody za nakupku, za víno bílé červené 1500 a zbytek bylo na maso, chleby, toustaky a zeleninu. A lidi bylo přes 50 jelikož my měli přesně vypocitane i talíře a cca 5-10 lidí muselo počkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
20.3.17 20:09

@acimedaca
Určitě se zeptám přimo na radnici jen mě zajímalo třeba by někdo měl na Praze 14 svatbu a věděla bych s čím počítat mimochodem s tou P14 si se trefila :pankac: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
20.3.17 20:14

@Soňa Zacharová děkuju my chceme rozpočet do 25tis, chtěla bych to v září (snad bude ještě termín) takže šaty jednoduché nechci drahé, přítel oblek má a prstýnky taky levnější asi do 5tis max, tak snad to taky dáme jako vy ;) a dort si budu dělat sama je to můj koníček :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 20:24

@Cipiseklu My máme z chirurgické oceli i s vyritím jmen a datumu svatby za 1600

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie