Kolik stoji svatba okolo 100 lidi

61
28.5.20 18:22

Kolik stoji svatba okolo 100 lidi

Ahoj,
chtela bych se zeptat, kolik vas tak vysla svatba do 100 lidi. Co vse jste meli na svatbě? Co vse ste hradili? A kde svatba byla… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
28.5.20 18:28

Sestra měla svatbu s asi 90 lidmi a na 200 tisících prý přestala raději počítat. A to měli nájem svatebního místa zdarma a květinovou výzdobu jsem ji dělala já, takže platila jen za kytky ale ne za květinářku.

• Nahlásit
  • Citovat
Katastrofaobecna
28.5.20 18:33

To máš strašně rozdílné, já jsem dala za jídlo, přespání, zmrzlinu, dárečky, výzdobu tak 150 pro cca 46 a za zbytek dalších 150 :D
Ale můžeš to mít i mnohem levnější.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.5.20 18:36

My meli pronajaty kemp na vikend od patku do nedele, kdo spal tam v chatkach nebo ve stanu zdarma, penzion co byl kousek, si krom rodiny platili sami..meli jsme vlastni catering, jidlo na cely den a snidani druhy den, alko nealko, vse jsme platili my, meli jsme take nakoupeno vlastni. Bylo tam dobre zazemi, venkovni i vnitrni prostory, bylo asi 110 hostu plus naky deti…vyslo nas to asi na tech cca 100tisic, ALE fakt jsme si hafo veci delali sami, nebo kamaradi, za minimum (vyzdoba, fotky, hudba, uklid…) catering byl take pres zname, meli jsme to dost tzv punkovy, zadna obsluha a tak, saty nas dohromady vysly tak na dva tisice a nejdrazsi byly asi prstynky za deset… ale zase jsme parili od patku do nedele :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
193
28.5.20 18:41

Zvykne sa ratat zhruba 50 EUR na hlavu, ak chces mat svadbu v restauracii+hudba, fotograf, saty…Tych 170 000 CZK minimalne musis ratat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5902
28.5.20 18:52

Ono závisí co od svatby chcete, my měli svatbu ÷/- 80 lidí a vyšlo nás to na 120 tisíc (6 let zpátky s tím že na spoustu věcí nám sehnali kamarádi slevu, jinak by se cenovka vyšplhala k 200 tisícům),
Kamarádi měli loni svatbu s cca 50 hosty a dali za to půl milionu. Jen účet za šaty nevěsty a družičky (jejich roční dcera) byl 100 tisíc (byly tedy nádherné). Takže závisí v jakých oborech máte kamarády a známé (ideální jsou známí v catteringu) a kolik si můžete dovolit to toho vrazit. Náš kamarád je workoholik, který když byl sám tak moc neutrácel a i během studia hodně vydělával, pro něj dát za svatbu 500k nebyl problém. My těch našich 120k šetřili rok aby jsme měli všechno co jsme si na svatbě přáli. A musím říct, že obě svatby byly povedené, ale každá úplně jiná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
28.5.20 18:57

Všude se říká/píše kolik svatba stála, ale já myslím, že je dobré i dodat kolik se za svatbu vrátilo zpátky :pankac: Za koláče dávám 1 000, když jdeme na svatbu tak ještě další 3 000 Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
28.5.20 18:57

Suhlasim s Heivka, ze svadba by mala byt podla toho, kolko si do toho mozete dovolit vrazit. Nejake peniaze sa vam vratia formou darov, ale poznam ludi, ktori mali honosnu svadbu a dalsie tri roky ju spacali, pretoze si ba nu brali spotrebny uver.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13858
28.5.20 19:05

Počítej tak 2000,– na hlavu, pokud myslíš standard (tedy ne si všechno dělat ve vlastní režii, ale taky ji nemít v Hiltonu) ;) taky záleží na lokalitě. Nás vyšla svatba ve dvou na 170 tisíc, následná oslava pro 27 lidí na 40 tisíc :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4319
28.5.20 19:06

My jsme měli 70 lidí a vyšlo nás to na cca 125tis. Ale na oběd jsme měli jen rodinu takže cca 35 lidí a kamarády až na večer. A upřímně, bych víc lidí ani nechtěla ne z hlediska peněz, ale s některýma jsem vůbec nestihla ani prohodit pár vět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 19:17
@parina píše:
Ahoj,
chtela bych se zeptat, kolik vas tak vysla svatba do 100 lidi. Co vse jste meli na svatbě? Co vse ste hradili? A kde svatba byla… :srdce:

To fakt záleží.. My měli svsatbu pro 40 lidi za 60 000(s obědem pro všechny, rautem, alkohol jsme taky platili my.) kamarádi dali jen 35 000 za prstynky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
4870
28.5.20 19:19
@Ivettk píše:
Všude se říká/píše kolik svatba stála, ale já myslím, že je dobré i dodat kolik se za svatbu vrátilo zpátky :pankac: Za koláče dávám 1 000, když jdeme na svatbu tak ještě další 3 000 Kč.

Takhle myslet mi přijde hrozný, přece nezvu lidi na svatbu jen proto, aby mi ji zaplatili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17422
28.5.20 19:20

Tak 200 tisíc, ale mame hodně věcí pres rodinu a známé (kapelu se slevou, dort a zakusky jen za cenu materialu, kadeřnice známé, alkohol víceméně domácí..), jeste neproběhla, mela byt ted, je presunuta na příští rok :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 19:24
@Pidulka1991 píše:
Takhle myslet mi přijde hrozný, přece nezvu lidi na svatbu jen proto, aby mi ji zaplatili.

Vzdyt je to pravda..my nedelali svatbu, aby nam lidi zaplatili, ale vedeli jsme, ze se nam urcite neco vrati :nevim: a taky jo…v podstate to vyslo na nulu nakonec…proste se s tim i tak trochu pocita, ze se ty finance castecne vrati, na tom neni nic spatneho

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.5.20 19:27

@parina to se takhle říct nedá, záleží, kde to chcete mít, jestli budete hostům zařizovat prespani/odvoz, jak budete mít drahé šaty, prstýnky atd… Takovej zlaté střed bych při cca 100 lidech a tím, že si toho hodně dokážete zařídit levně přes známé tipuju cca kolem 200-250 tisíc. Dá se určitě i o dost levněji i dráž.
Spíš bych se na to koukla z druhé strany - kolik za to můžete utratit (a nepočítejte hlavně s tím, že se vám to vrátí na darech, jako možná jo, ale možná taky ne…) a podle toho plánujte :nevim: My měli před 3 lety 40 lidí, vesměs všechno jsme si zařídili sami/přes známé a vyšlo nás to na 80k

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama