Kolik stojí učitel snowboardu?

3327
4.1.20 22:02

Kolik stojí učitel snowboardu?

Ahoj nevíte prosím kolik stojí na hodinu přibližně učitel snowboardu?
Máme dva kluky a projevili zájem si to zkusit. Zároveň si potřebujeme půjčit dva snowboardy i s vázáním. Zkusili bychom Ještěd.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
698
4.1.20 22:17

Plus mínus 500 Kč. Zapujčeni cca. 200 kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6395
4.1.20 22:26

Zalezi, jestli je das oba jednomu uciteli najednou, nebo kazdemu doprejes solo.
V harrachove je to 800 kc za hodinu, 200 kc je vybaveni, vc. prilby, bez ktere do lyzarske skoly nevezmou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3327
4.1.20 22:35

Děkuju tak asi raději oba najednou, uvidím podle ceny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
4.1.20 23:33

@Lamátko Nevim k cemu je potreba ucitel. Jezdit na snowboardu zvladne kazdy cca za tri naprosto sam. Pokud teda nepotrebuje nekoho, kdo mu bude nosit prkno do kopce a podobne. To neni jako lyze, kde je slozita technika a podobne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24850
5.1.20 08:09

@Lamátko Nevim jak snowboard, ale za lyzovaci individual s instruktorem jsme ted platili 550 na hodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3327
5.1.20 09:00
@KaroliS píše:
@Lamátko Nevim k cemu je potreba ucitel. Jezdit na snowboardu zvladne kazdy cca za tri naprosto sam. Pokud teda nepotrebuje nekoho, kdo mu bude nosit prkno do kopce a podobne. To neni jako lyze, kde je slozita technika a podobne.

Technika tam je. My to neumíme, tak nevysvětlíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
5.1.20 09:08

@KaroliS :D tak takovou hloupost jsem už dlouho nečetla. Samouk jde od člověka se správnou technikou na svahu poznat na první pohled. Učili mě kamarádi, co jezdí závodně, a ne, opravdu bych nedoporučovala učit se jízdu na snowboardu svépomocí. Právě kvůli technice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
5.1.20 19:42

@racooon Jo? A na skate mas taky trenera? Asi jsme se ucily obe v jine dobe. Ja v roce 96, to polovina lidi, co jezdila, zavodila. Slo o zivotni styl a hlubokej zajem, ne o modu. Dneska si 7mi lety dite rekne o vybavu za 100tisic a trenera, aby bylo in. Tehdy slo o zajem a cas tomu venovanej. V te dobe jsem i lyzovala, takze si opravdu troufam tvrdit, ze na to naucit se sjet svah a vubec zjistit, jestli nejakej zajem o tenhle konicek mam, nepotebujes utracet za trenera a dalsi kraviny. Ja tu dnesni dobu nechapu, na komercnim svahu jsem nebyla 10 let a uz tam asi nikdy nevlezu. Ne, ze by me lyze a prkno nebavilo, ale nebavi me ty lidi. Staci me, co u nas na kopci vidim na lyzich, kdyz jdu kolem s ditetem na bobech.Za chvilku si lidi budou brat trenera i na to naucit svoje deti spravne chodit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
5.1.20 20:06

@Lamátko Technika je velmi jednoducha. Jak jsou stary? Dneska mas vsechno na youtube. Navic na snowboardu je to tak intuitivni, ze bez techniky proste svah nesjedou, proste je to donuti delat to spravne, stejne budou prvni tri dny sedet porad na zadku. Nevim, zvazte to. Tady kolegyne pise, ze trener je nutny. Ja se ucila v dobe, kdy zadni treneri nebyli, i internet byl v plenach - takze se nedalo nikde nic nastudovat - a ti, co se tehdy ucili sami dneska sami uci. Lyze jsou neco jinyho, tam je mozny naucit se hodne zlozvyku, to chci i ja po 33 letech na lyzich dat ditko pak do skolicky - ale az se nauci jezdit rovne po rovine - proste je to o dost komplikovanejsi a chce to i vic casu. Jeste edit: neznam nikoho, kdo by se to sam za tri dny nenaucil. Az pak bych resila eventuelne nejakeho trenera, kdyby je to chytlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
6.1.20 08:03

@KaroliS pokud ses naučila sama, a jezdíš technicky správně, bez rozhazování rukou, se správným podsedem, správným odlehčením v hlubokým sněhu, dobrou technikou v muldách a na freeride, a bez škubání při zatáčení (což jsou nejčastější zlozvyky samouků), tak jsi výjimečný talent. Jenže takových je málo :) na svazích vidím opaky neustále. A začala jsem jezdit v roce 98 ;) takže o tehdejší snowboard, skate i surf kultuře vím docela dost. A není pravda, že žádní učitelé nebyli, bylo jich hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat