Reklama

Kolik stojí založení s.r.o

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1Anička1
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 20:55
Kolik stojí založení s.r.o

Ahoj, kolik stojí založení s. r.o? A musí mít nejakeho zaměstnance? Nebo můžou být jen 2 zakladatele / jednatele a rozdelovat si zisk bez toho, aby se dávala výplata?

Reklama

Reakce:

skorotehotna
Kecalka 186 příspěvků 2 inzeráty 27.09.18 21:34

Pokud nejsi schopná zjistit asi ani jak s.r.o. funguje, nezakládej s.r.o.

lachtanice86
Kelišová 6050 příspěvků 27.09.18 22:10

@1Anička1 raději firmu nezakladej jak radí @skorotehotna

1Anička1
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 22:44

@skorotehotna @lachtanice86 Děkuji za ochotu, jste moc hodne :-)

TMana
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 27.09.18 22:55

Koukám, že někteří potřebují emimino i na to, aby věděli, jak se nadechnout a vydechnout.
Krom toho existují poměrně inteligentní vyhledávače, které na primitivní dotaz „kolik stojí založení s.r.o.“ vyplivnou něco jako:
 https://www.epravo.cz/…-104072.html

lachtanice86
Kelišová 6050 příspěvků 28.09.18 06:59

@1Anička1 sorry jako, ale tohle si dokáže vygooglit snad každý a nemusí kvůli tomu zakládat diskuzi

1Anička1
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 08:53

@lachtanice86 Jo? Tak mi tedy napiš presnou částku, když jsi tak chytrá. Komplet se vším, bez toho, aby to zakládala nějaká společnost, která se tím zabývá.

lachtanice86
Kelišová 6050 příspěvků 28.09.18 09:44

@1Anička1 co já bych ti to měla hledat? Ty si to chceš založit, ty si zjisti svoje povinnosti a potřebné kroky. Jako fakt, dneska jsou ty lidi tak líní. A mimochodem trvalo mi to na googlu asi 5vterin a cenu jsem našla, včetně toho za co všechno se platí. Jaké výpisy, poplatky a zápisy.

1Anička1
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 11:11

@lachtanice86 Tak to jsi sikulka, gratuluji :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >