Kolik stojí založení s.r.o

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1Anička1
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 20:55
Kolik stojí založení s.r.o

Ahoj, kolik stojí založení s. r.o? A musí mít nejakeho zaměstnance? Nebo můžou být jen 2 zakladatele / jednatele a rozdelovat si zisk bez toho, aby se dávala výplata?

Reakce:
skorotehotna
Kecalka 326 příspěvků 27.09.18 21:34

Pokud nejsi schopná zjistit asi ani jak s.r.o. funguje, nezakládej s.r.o.

lachtanice86
Kelišová 6635 příspěvků 27.09.18 22:10

@1Anička1 raději firmu nezakladej jak radí @skorotehotna

1Anička1
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 22:44

@skorotehotna @lachtanice86 Děkuji za ochotu, jste moc hodne :-)

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 27.09.18 22:55

Koukám, že někteří potřebují emimino i na to, aby věděli, jak se nadechnout a vydechnout.
Krom toho existují poměrně inteligentní vyhledávače, které na primitivní dotaz „kolik stojí založení s.r.o.“ vyplivnou něco jako:
 https://www.epravo.cz/…-104072.html

lachtanice86
Kelišová 6635 příspěvků 28.09.18 06:59

@1Anička1 sorry jako, ale tohle si dokáže vygooglit snad každý a nemusí kvůli tomu zakládat diskuzi

1Anička1
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 08:53

@lachtanice86 Jo? Tak mi tedy napiš presnou částku, když jsi tak chytrá. Komplet se vším, bez toho, aby to zakládala nějaká společnost, která se tím zabývá.

lachtanice86
Kelišová 6635 příspěvků 28.09.18 09:44

@1Anička1 co já bych ti to měla hledat? Ty si to chceš založit, ty si zjisti svoje povinnosti a potřebné kroky. Jako fakt, dneska jsou ty lidi tak líní. A mimochodem trvalo mi to na googlu asi 5vterin a cenu jsem našla, včetně toho za co všechno se platí. Jaké výpisy, poplatky a zápisy.

1Anička1
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 11:11

@lachtanice86 Tak to jsi sikulka, gratuluji :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >