Kolik stojí zmražení blastocysty?

Anonymní
6.5.21 19:49

Kolik stojí zmražení blastocysty?

Dobrý den. Anonym citlivé téma. Podstupuji ivf, kdy mně zamrazili 1× blastocystu. Zmražení stojí kolem 10 tisíc(+zavedení další cca 10 000).Chci se vás zeptat, kdyby oplodnili a zamrazili třeba 15 blastocyst tak zaplatím 15× 10 000kc). Ptám se kdybych šla do druhého, abych věděla. Protože jsem počítala každé ivf cca 30 000, ale kdybych měla víc vajíček, tak by jsme se asi nedoplatili. Vím, že každá klinika má ceny jiné, ale toto si myslím, že bude všude stejné, jestli se platí za 1 vajíčko nebo ta cena je daná všeobecně za zamrazeni a je jedno kolik. Děkuji pěkný večer

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8510
6.5.21 19:55

Platí se za jednu tu zamrazovaci baňku nebo v čem to je. Dávají se po jednom, aby se taky rozmrazovalo to jedno potřebné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
6.5.21 19:56

My chodíme do Repromedy, 8 bylo v té ceně a za dalších 6 jsme platili po 1000,– za jedno, ale to Vám všechno mají říct doktoři. Nechte si ten ceník představit a vysvětlit, ať se nemusíte zbytečně stresovat a držím palce! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 19:57

Jak píšeš, každé centrum to má jinak, některé nabízí různé balíčky. Zeptej se přímo tam. A že bys měla 15 blastocyst, to by byl opravdu zázrak.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 20:08

Holky děkuji. Právě jsem si říkala, že člověk je rád, když něco vyjde ke zmražení, ale pak když jsem si řekla, že každé to vajíčko 10 000kc tak nakonec, abych byla ráda tak za dvě :mrgreen: Nejsme žádní chudáci, oba pracujeme, ale aby jsme co 3 měsíce dávali X desítek tisíc taky nemáme. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 20:14

Jak píše v prvním komentáři, tak „u nás“ davaji po 2 embryiich za jednu cenu, cca těch 10 000kc, ale pak pri rozmrazovani musíš bud použít obě embrya, nebo použijes jen jedno a o jedno tim pades prijdes.

• Citovat
  • Nahlásit
190
6.5.21 20:15

Já to chápu, my taky nejsme chudáci a už v tom máme 50 tisíc a vlastně se ještě nic neděje pořádně, ale tak co, peníze budou, my nebudem.
Taky jsem hledala co „nejlevnější“ kliniku, co „nejlevnější“ zákroky, atd., ale pak jsem zjistila, že to je všude skoro stejné. Je to pálka, ale stojí to za to :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1890
6.5.21 20:41

Ja davala zamrazit 4 embrya a platila jsem asi 8 a pul tisice. Dava se to do takovych jako strisek a pak se muzou brat po jednom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13475
6.5.21 20:49

Zalezi na centru,, u Apolinare je cena 4500 + 800 nebo 1000 kc za kazde dalsi,, a je to teda na rok,, po roce platis znovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 20:50

Vím, že to miminko bude stát za to, ale ty částky jsou strašné. Známá má 200 000 tisíc pryč a žádné mimi. To je šílené. Člověk šetří, radši si nekoupí to a to, na dovolenou jen nejblíž a žádné mimi a peníze v prd… My v tom máme taky zatím 50 000. Nedokáži si představit, že to postupuje manželský pár s minimálním platem. Je to podle mě nefér, že ne každý na IVF finančně dosáhne a musí se toho vzdát. :(

• Citovat
  • Nahlásit
6.5.21 20:53
@Anonymní píše:
Dobrý den. Anonym citlivé téma. Podstupuji ivf, kdy mně zamrazili 1× blastocystu. Zmražení stojí kolem 10 tisíc(+zavedení další cca 10 000).Chci se vás zeptat, kdyby oplodnili a zamrazili třeba 15 blastocyst tak zaplatím 15× 10 000kc). Ptám se kdybych šla do druhého, abych věděla. Protože jsem počítala každé ivf cca 30 000, ale kdybych měla víc vajíček, tak by jsme se asi nedoplatili. Vím, že každá klinika má ceny jiné, ale toto si myslím, že bude všude stejné, jestli se platí za 1 vajíčko nebo ta cena je daná všeobecně za zamrazeni a je jedno kolik. Děkuji pěkný večer

15× 10.000,– to určitě néé, to by bylo asi nejdrazsi centrum na světě ;) Vestina caru ma ruzne balíčky, třeba mrazeni do 10ti embryi 10tis, do 20ti 20tis apod, nebo každé další nad deset blastocyst za 1.000,– apod… Se informuj, tam kam chodis, jiste to neni tajne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 20:59

Hrozně záleží, v jakém centru jsi. U nás (Apolinář) stojí mražení 4800 Kč až pro 3 embrya zvlášť a pokud jich je víc, tak o fous víc, KET pak stojí 5800 kč. Ale jsou centra, kde jen KET stojí 15 tis.
My dali za IVF i s mražením asi 17 tis. (ICSI 9 embryí, mražení 3 embrya, Vizualizace dělicího vřeténka - super metoda na lehce nezralá vajíčka). Léky mají za dobrou ceny, takže úplně bez doplatku (přestože jsem měla 300 iu denně (VZP platí neomezené množství,). Servis je trocju nemocniční, ale stežovat si nemůžu, měla jsem lepší výsledky než v soukromém - teda počet embryí, těhotentví ještě nevím. Pokazit stimulaci umí všude :)
Je divné, že jsi nedostala ceník, pokud jsi prošla celou stimulací. Já jsem ceník podepisovala včetně hypotetických možností (jako kdyby bylo hodně vajíček, hodně embryí atd.,) a dali mi ho domů., navíc ho mají na webu. Dost center to má na webu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 21:06
@Anonymní píše:
Vím, že to miminko bude stát za to, ale ty částky jsou strašné. Známá má 200 000 tisíc pryč a žádné mimi. To je šílené. Člověk šetří, radši si nekoupí to a to, na dovolenou jen nejblíž a žádné mimi a peníze v prd… My v tom máme taky zatím 50 000. Nedokáži si představit, že to postupuje manželský pár s minimálním platem. Je to podle mě nefér, že ne každý na IVF finančně dosáhne a musí se toho vzdát. :(

U Apolináře jde IVF docela levné a jsou tam dobří. To samé Motol (tam reference nevím). Bez ICSI (pokud je dobrý speriogram, tak je to dokonce lepší) se platí jen to mražení. Samozřejmě pak ty KETy lezou do peněz, ale když má člověk trochu štěstí a není mu 35+… Starší zas mají mít našetřeno, jinak smůla no…
My se teda taky přehoupli přes 200 tis, ale byli jsme blbí a čekali jsme moc dlouho, tak teď solíme za IVF…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 21:06

Ceník jsem dostala, ale píšou tam zmrazení 1-2 embrya cca 10 000,ale právě jsem nevěděla co když budu mít 5?Ale teď už to chápu :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 21:09
@Anonymní píše:
Ceník jsem dostala, ale píšou tam zmrazení 1-2 embrya cca 10 000,ale právě jsem nevěděla co když budu mít 5?Ale teď už to chápu :mrgreen:

Tak ti držím palce, ať to nemusíš řesit a povede se hned :) Komu je dáno, má štěstí hned :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat