Kolik stupňů na spaní u dítěte, které spí odkryté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Amlugiel
Ukecaná baba ;) 1656 příspěvků 07.12.18 22:51
Kolik stupňů na spaní u dítěte, které spí odkryté

Ahoj holky, mamt dceru 2 roky a spí sama v pokojíčku. Myslím, že se Neumi přikrýt, protože jí vždycky ráno najdu odkrytou. Spí v plyšovém pyžamu a ponožky, v pokojíčku má někdy i 19 stupňů. Říkám si, jestli jí nemůže být zima. Všude čtu, že 18 je optimální, ale nikde se nepíše, jak je přitom dítě oblečeno a jestli se počítá s tím, že se v noci odkopne :nevim: Já jsem docela zmrzlík, já bych v tolika bez deky spát nemohla, tam si dělám trochu obavy. V noci se u nás netopí :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
z92
Kecalka 193 příspěvků 07.12.18 22:58

A co spací pytel? Taky máme dvouletou a jen co se ochladí, vytahuju pytel a spí v něm. Máme teplejší takže má jen tričko s dlouhým rukávem a je jí fajn. V místnosti teplota kolísá- přes noc netopime, ale průměrná teplota 20st.

Kriss Tina
Kelišová 6001 příspěvků 07.12.18 23:04

Máme kolem 20 stupňů. Malý spí v plyšovém overalu, někdy se odkope někdy ne. Když je odkopaná a sáhneš na ní, je nějak studená, prochladlá?

Aqualech
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 07.12.18 23:04

My máme 24st a dcera spi odkryta (resp.odkopana) v pyžamu dlouhý rukáv dlouhé nohavice ale bez ponozek

Sleepy.Monkey
Kecalka 286 příspěvků 07.12.18 23:10

No, my máme kolem 21 stupňů a syn spí v overalu, pak má lehkou mikinu a spací pytel. Kdyby neměl spací pytel, tak je mu zima. Deku má taky, ale spí odkrytý..

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32918 příspěvků 07.12.18 23:22

Kdyby na mě někdo narval plyšový overal a ještě mi dusil nohy v ponozkach, tak spím taky odkopaná. Řiď se teplotou dítěte na zátylku. Kdyby mu byla zima, tak se probudí, bylo by nemocné.

Reflex
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 07.12.18 23:25

Syn spí normálně v teplákách a v tričku, taky je často odkopaný, ale myslím, že mu zima být nemůže. Máme kolem 20 stupňů.

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 07.12.18 23:26

Doma máme na noc okolo 20stupňů obe dcery spi v pyzamu s kratkym rukavem a dlouhe kalhoty, obe se v noci odkopou, ale zima jim neni.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 1 inzerát 07.12.18 23:40

Zítra schválně změřím, kolik stupňů máme, protože kluky oblékám do dlouhého rukávu, nohavic, ponožek (deku vždy odkopou) a často se zimou budí a ikdyž na ně sáhnu ve spaní, jsou ledový. Spí schoulený v klubíčku. Na spací pytel jsou myslím velký, 3,5 roku a 2,5 roku a topit v noci se mi taky nechce. Teď to řeším tak, že k nim prostě vstávám a chodím je přikrývat, ale to je vždy akorát vzbudí a zase se odkopou. Když už, tak bych se přiklonila k topení,… Nejspíš u toho zachvilku také skončíme :lol:

Ollik
Kecalka 244 příspěvků 07.12.18 23:47

Máme taky kolem 20. Dcera teda spí s náma v posteli, ale zásadně bez deky. V zimě jí dávám overal. Mimochodem já spím taky bez deky. Mám většinou tričko a kraťasy. Je mi taky teplo. :D A i když mám třeba studený tělo, je mi teplo.

rena621
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 07.12.18 23:55

Jestli mas strach tak malej zatop v pokoji. Moje dite se vzdy odkope ale ja ji vrstvim takze vim ze je v teple (tilko,body tepla pyzama,ponozky) mame 23,5 stupne. U nas se topit musi mame jeste male miminko jinak vzdy v byte jsme drzeli teplotu 20 stupnu a spala taky odkryta ted ji je 2,5roku.

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1877 příspěvků 08.12.18 00:08

@Terezxx Já mám spací pytel i na syna 4,5 roku z CaA dělají do velikosti 120,chodit v noci přikrývat by se mi nechtělo.Přikrývám jen dceru která je s námi v ložnici,ale má taky pytel.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 1 inzerát 08.12.18 00:29
@Pe-G píše:
@Terezxx Já mám spací pytel i na syna 4,5 roku z CaA dělají do velikosti 120,chodit v noci přikrývat by se mi nechtělo.Přikrývám jen dceru která je s námi v ložnici,ale má taky pytel.

Podívám se po nich, děkuji za typ. To jsem vůbec nevěděla, že je vyrábí i pro tak velké děti. :palec:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 08.12.18 00:36
@Terezxx píše:
Zítra schválně změřím, kolik stupňů máme, protože kluky oblékám do dlouhého rukávu, nohavic, ponožek (deku vždy odkopou) a často se zimou budí a ikdyž na ně sáhnu ve spaní, jsou ledový. Spí schoulený v klubíčku. Na spací pytel jsou myslím velký, 3,5 roku a 2,5 roku a topit v noci se mi taky nechce. Teď to řeším tak, že k nim prostě vstávám a chodím je přikrývat, ale to je vždy akorát vzbudí a zase se odkopou. Když už, tak bych se přiklonila k topení,… Nejspíš u toho zachvilku také skončíme :lol:

Ja davam dceri body, puncochy a fleesovy overal. A je tak akurat tepla. Usina neprikryta. V pokoji cca 18-19st. Radeji tak nez topeni na noc, si myslim ja.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 08.12.18 00:38
@rena621 píše:
Jestli mas strach tak malej zatop v pokoji. Moje dite se vzdy odkope ale ja ji vrstvim takze vim ze je v teple (tilko,body tepla pyzama,ponozky) mame 23,5 stupne. U nas se topit musi mame jeste male miminko jinak vzdy v byte jsme drzeli teplotu 20 stupnu a spala taky odkryta ted ji je 2,5roku.

Miminko potrebuje na spani 23,5stupne?? Me dcera od malicka spala v necelych 20. Radeji prioblecena. Ale myslim ze se i lip dycha.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >