Kolik tekutin vám pije 12M miminko?

108
31.3.20 16:49

Kolik tekutin vám pije 12M miminko?

Cau holky,
tak pořád řešim to nepití UM po zavedení příkrmů. Sotva uvidí syn lahev, začne se s ní prát, jako by z ní měl úplně fobii. Ráno v polospánku vypije tak kolem 150-200, když přes den usne, tak to samý, někdy se v noci probudí taky na stejný množství. Jinak je úplně fuk, co v lahvi je, mlíko, voda, čaj, jakmile ji vidí, je boj a konec. :zed:
Jinak jí ovocný přesnídávky, jogurty, masozeleninu, kaše, v docela slušným množství. Ale nevim vůbec, jak na ty tekutiny. A mám strach, aby se mu něco nestalo.
Kolik by tak měl vypít tekutin za den? A jak na to?
Díky všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1797
31.3.20 17:04

Resim totez u 8. mesicniho, mleko uz mu nechutna (ji 3× denne a velke porce) a nic jineho pit taky nechce. Ale pokud ma zhruba 5 pocuranych plen za den, tak by to melo byt ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18863
31.3.20 17:12

Tak ho nauč na hrneček s pítkem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
31.3.20 17:31

U nas jedine Avent s brckem, okamzite to pochopila, dostala ho v 10mes. Ted ve 12m vypije celou flasku vody (330ml) a 2× UM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1637
31.3.20 18:44

@Betyssek 330 ml by mi dobrovolně nevypila ani 8 letá dcera. Kdybych jí nechala, tak vypije 200 ml za den a to je vše!!! Polévky nevaříme a v rýži té vody moc není. V roce jsem do ní dostala tak 20 ml za 24 hod. Ředila jsem UM, aby aspoň nějaké tekutiny měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
31.3.20 19:38

Mam 12m syna, porad se koji, ale mezi prikrmy vypije za den cca 100ml vody. Jen netusim, kolik to da celkem I s tim kojenim. Flasku nikdy nemel rad, tak jsme ho naucili na hrnecek s pitkem a ted uz cca tyden pije z netekouciho hrnecku a z toho vypije vic, nez kdy driv. Tak take vyzkousej. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
31.3.20 20:15

Asi 250 ml vody přes den a v noci je dcera dvakrát az třikrát kojena. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 20:41
@Amiraa píše:
Cau holky,
tak pořád řešim to nepití UM po zavedení příkrmů. Sotva uvidí syn lahev, začne se s ní prát, jako by z ní měl úplně fobii. Ráno v polospánku vypije tak kolem 150-200, když přes den usne, tak to samý, někdy se v noci probudí taky na stejný množství. Jinak je úplně fuk, co v lahvi je, mlíko, voda, čaj, jakmile ji vidí, je boj a konec. :zed:
Jinak jí ovocný přesnídávky, jogurty, masozeleninu, kaše, v docela slušným množství. Ale nevim vůbec, jak na ty tekutiny. A mám strach, aby se mu něco nestalo.
Kolik by tak měl vypít tekutin za den? A jak na to?
Díky všem.

V roce dcera pila uz normalne ze sklenicky, hrnecka. Ven mela lahev s brckem nebo tu sportovní lahev z dm. Klasickou flašku s dudlem uz nechtela

• Nahlásit
  • Citovat
108
1.4.20 10:02
@ka2ka píše:
Tak ho nauč na hrneček s pítkem

Odmítá ho taky, pere se s tím. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18863
1.4.20 12:11
@Amiraa píše:
Odmítá ho taky, pere se s tím. :zed:

ani když si ho může držet sám?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 13:43

Mému synovi se docela líbí pít z hrníčku od lovi 360°… tak do nej dostanu denne alespon 200 ml, jinak to bylo nemozne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
1.4.20 15:01

Asi bych se snažila, ať vypije, co nejvíc, pořád nabízet(podivej kocicka pije, tak se napij taky atd..)a detatko si na to snad zvykne a bude chtit pit samo. Skončili jsme teď s 14m dcerou v nemocnici se zánětem ledvin a při propouštění nám doktorka radila jako prevenci ať hodně pije. Až zpětně jsem si uvedomila, ze mi za den vzdycky vypila tak 200ml +nejaký kojení. V nemocnici jsem to do ni lila a vzdycky pak vypila nejakch 600-800ml + kojeni. Taky bych zkusila nejaky lehoucky maly hrnek nebo sklenicku, nebo jeste uplne obycejny ikea borja hrnecek za 50 kč, dcera mi z lahve ani z niceho, co musela sat, nepila. Z tohohle to teče samo. Teď chce většinou pit i piti, co si nalejeme my do normalni sklenicky a chodi sama a bere si ji a pije z ni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.20 23:16

Ahojky ja svému synovi 13 měsíců asi v 10 měsících dala láhev s brčkem mám asi tři dělám mu vodu klasickou slabou šťávu nebo čaj a těch lahví vypije sám od sebe i 6 denně což je litr a půl denně ale z láhve mi před tím nevypil skoro nic láhev s brčkem má furt na zemi sám si ji vezme a kdyz mu dojde tak s lahví přijde s ham ham :lol: :lol: zkus taky pořídit nám to moc pomohlo a mléko má 180ml někdy ani nevypije celou jednou denně a to před spaním dr už mi v noci UM nedoporučuje na zoubky moc sladké :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama