Kolik toho sní 5 měsíční miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaryJackie
Kecalka 221 příspěvků 8 inzerátů 12.02.19 15:22
Kolik toho sní 5mesicni mimco?

Zdravim, kolik prikrmu by melo snist k obedu temer 5mesicni mimino (nekojene)? Vsude se pise, ze od 6.mesice cca 150 - 200. Staci mu tedy ta mala sklenicka (125g) nebo by mel dostat vic? A kdyz uz ma ciste jen prikrm (nedopucne se pak mlikem), mel by pak dostat treba caj na zizen?

Dekuji.

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3380 příspěvků 12.02.19 15:25

@MaryJackie sní, kolik samo potřebuje, malému ta malá sklenka stačila asi do 6.měsíce, pak už snědl téměř celou velkou. Ale já mám otesánka od začátku. Nikdy jsem(kromě úplně prvních dnů) nedokojovala, dávala jsem pít vodu. Moc toho nevypil, ale učil se tím. Když snědl málo, tak jsem jen posunula kojení dopředu, když si řekl. Ale nikdy jsem nekojila hned po jídle. Malý byl blinkací a bála jsem se, že mi všechno znovu vyhodí.

MaryJackie
Kecalka 221 příspěvků 8 inzerátů 13.02.19 11:02

@Aduš8 Taky mam poblijona,takze jsem vzdy s mlikem cekala. Ale ted uz by mel mit v poledne ciste prikrm,tak jsem nechtela,aby mel hlad nebo abych ho neprecpala. Tak zkusim dat tech 125 a uvidim.

A te vody cca kllik na zapiti,aby nemel zizen? On je totiz schopny vymlasknout i 200ml naraz a to by pak zase blil.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >