kolik toho sni mesicni mimi?

3470
14.1.07 21:29

kolik toho sni mesicni mimi?

ahoj holky,chtela bych se zeptat,jestli nahodou nevite,kolik by toho tak melo snist mesicni miminko?mam pocit,ze mame nejakeho nenazeru,protoze mliko vetsinou odsavam,tak vidim,kolik ji.140ml mu staci ke spokojenosti malokdy.dopoledne a vecer toho sni mnohdy i vic a protoze ja uz vic mlika nemam,tak ho musim trochu dokrmit.jinak rve,strka si ruce do pusinky,cpe si tam vsechno co uchnapne,napr.plinku atd. a po flasce se vrha jako by tyden nejedl.z toho usuzuju,ze rve opravdu hlady.nechci z neho ale zase vychovat tloustika,takze sem z toho trosku nervozni,ale i kdyz se ho snazim zabavit,aby neplakal,stejne to nepomaha a dokud neni uplne nality,tak neni klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1935
15.1.07 04:56

Katko u materskeho mleka, no ono i u umeleho, jde velmi tezko rict, kolik toho miminko spapa, pac kazde miminko je jine. Nedalo mi to ale, a koukla jsem do svych stoletych zaznamu a nasla jsem, ze nas Tonda priblizne v 1.mesici za 24 hodin spapal celkem 450 ml. No a ted mu jsou 4 mesice a sni 550 ml za 24 hodin. Mluvim o materskem mleku, schodou okolnost taky odsavam (jsem jelito a nenaucila se kojit). Kdyz jsem byla u laktacni konzultantky tak tam byla maminka, ktere miminko spapalo 90 ml behem peti minut (novorozene) a stejne porad pusinkou lovil ze by neco jeste zdlabnul. Lakt. konzultantka rekla, ze neni mozne aby byl po takove davce stale hladovy a doporucila mamince, aby mu dala dudlik. Nektera miminka potrebuji jen uklidnit saci reflex, zkousela si mu dat dudlika? Treba dudlik pomuze na jeho neustale „honeni“. Jen hlavne hlidej, aby ti porad pribiral.
Jinak pro jistotu, bud rada ze ti miminko papka, je hodne maminek, ktere maji spis opacny problem, miminko jim nepapa a nepapa.
A jeste k tomu prikrmovani, pokud mas nedostatek mlika, tak odsavej casteji, treba po hodine a pul a mliko se ti do dvou dnu utvori… i v noci, to se tvori mliko nejvic :-)
Hodne stesti a at prcek roste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zu
4347
15.1.07 09:38

Katko,
super stránky jsou www.kojeni.net
Prý má miminko vypít zhruba 1/6 váhy, ale u každého je to jinak, to je fakt.
Zkus pohledat na těcj stránkách…
Držím pěsti, ať jste spokojení Ty i prcek!
Zu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
15.1.07 10:55

Ahoj

tak z porodnice jsme odcházeli a malej vypil mezi 70 -100 ml… jo jo už v porodnici… myslím že ted vypije už určitě víc… ale nepřevažuju ho takže nevím… ale myslím že je možné aby to nějakýmu malýmu nestačilo…

Jestli máš málo mlíka, tak zkus nějaké čaje pro kojící… (musí se po týdnu střídat jinak účinek na tvorbu oslabuje) nebo holky určo poradí homeopatika na podporu tvorby MM.

Hodně zdaru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3470
15.1.07 11:07

Lidunko,ja jsem videla v jine debate,ze taky odsavas,prave jsem tam psala,ze jsem stastna,ze nejsem jedina,kdo provozuje takovou podivnou kojici techniku.ja kdybych ho mela nakojit z prsa,tak nedelam cely den nic jineho,protoze u toho od zacatku spi a bere to asi jako uzasnou relaxacni techniku.zkusim odstrikavat teda vic,no,podle doktorky mam mlůika dost,prikrmovat ho nemam,protoze mu to ode me musi stacit.dudliky samozrejme pouzivame,ale jen zjisti,ze z nej nic netece,leti dudel dva metry daleko.a to ii kdyz spi a ja mu pomalu vytahnu flasku a strcim tam dudel,do dvou sekund je vzhuru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1935
15.1.07 16:37

Katko, no tak kdyz je vzhuru, tak mu tam zkus prdnout znova prso. Ale uprime, jestli ti to nejde, nebo jsi z toho zbytecne unavena, tak se na to vykasli a odsavej. Ja hodlam zkusit (doufam ze to vyjde) odsavat az do 1 roku, nebo dele. Uvidime :-) Jeste zkus, kdyz ti dudlika nebere, dat mu do pusy prst, Tonik ma obcas nalady ze proste dudel nechce, ale prst v puse ho zklidni (muj prst, ne jeho, to ho neuc :lol: :lol: ). Tak hodne stesti :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama