Kolik tritica si mám dávat na noc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 13:01
kolik tritica na noc?

Prosím kolik berete tritica na noc..mám již týden 1/3 a stejně jsem vzhůru ve 3 a buší mi hrozně srdce a jsem vyřízená. Potřebuji se vyspat.. :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 13:03

Já mám celou tabletku 75 mg. K tomu ještě na noc Rivotril.

Pruhovaný_mýval
Kecalka 247 příspěvků 15.10.18 13:07

a máš 75mg nebo 150 mg?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 13:10
Pruhovaný_mýval
Kecalka 247 příspěvků 15.10.18 13:17

můžeš zkusit 2/3 nebo celou tabletku. kdyby ani to nezabralo, konzultuj s lékařem

Ewangelle
Kecalka 317 příspěvků 15.10.18 13:34

Brala jsem jednu tabletu 150mg, ale stejně mi moc nezabíral. Klidně si zvyš na 2/3 a vydrž tak tři dny, pokud by se to nezlepšilo, přejdi na celou. Popřípadě konzultuj s lékařem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 13:44

Mě ho napsala doktorka a dala mi k němu instrukce, začít na 1/3 tablety (150mg), po dvou týdnech pokud bude potřeba, tak zvýšit na 2/3 a případně i na celou tabletu. Když jsem ho začínala brát, tak jsem potřebovala celou tabletu. Časem jsem snižovala a teď jsem na třetině tablety a uvažuji o úplném vysazení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 06:50

Hezké ráno, jen ne mě pro mě. Vzala jsem si celou tabletku rivotril 75 já vždy usnu to není problé, dokonce spím asi do 4 ale pak to začne. Produbím se a jsem zralá na blázinec, tak hrozné bušení srdce a úzkosti..už to nedávám. Tak vylezu už, vezmju si rivotril abych aspoň trochu fungovala.
Dále beru miraclide což je látka escisalopram. Je to už 3 měsíc a nevidím účinek. Předtím 3 měsíce argofan.
Potřebuju se ráno probudit a netřást se, dnes volám do práce že jsem nemocná. Už fakt nemůžu, chce se mi břečet, je mi 50 a život skončil :pocitac: Hlavně dělat jak jsem ok doma, v práci fakt už nemůžu

Ester13
Kelišová 5827 příspěvků 16.10.18 07:13
@Anonymní píše:
Hezké ráno, jen ne mě pro mě. Vzala jsem si celou tabletku rivotril 75 já vždy usnu to není problé, dokonce spím asi do 4 ale pak to začne. Produbím se a jsem zralá na blázinec, tak hrozné bušení srdce a úzkosti..už to nedávám. Tak vylezu už, vezmju si rivotril abych aspoň trochu fungovala.
Dále beru miraclide což je látka escisalopram. Je to už 3 měsíc a nevidím účinek. Předtím 3 měsíce argofan.
Potřebuju se ráno probudit a netřást se, dnes volám do práce že jsem nemocná. Už fakt nemůžu, chce se mi břečet, je mi 50 a život skončil :pocitac: Hlavně dělat jak jsem ok doma, v práci fakt už nemůžu

Ahoj. Takže, kolik jsi měla rivotrilu? 0,5 mg?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 07:27

je to rivotril 75 mg jako celá. a měla jsem z toho 2/3 podle doporučení.

Ester13
Kelišová 5827 příspěvků 16.10.18 07:43
@Anonymní píše:
je to rivotril 75 mg jako celá. a měla jsem z toho 2/3 podle doporučení.

Počkej, teď se asi pleteš 75 mg jsi měla asi toho trittica, rivotril tbl jsou u nás jen 0,5 mg a 2 mg. Raději se pořádně podívej, kolik a čeho sis vzala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 08:00

Pane bože..vidíte že už jsem uplně pitomá..samozřejmě hovořím o triticu 75 mg. a měla jsem 2/3.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 08:01
@Anonymní píše:
Hezké ráno, jen ne mě pro mě. Vzala jsem si celou tabletku tritico 75 já vždy usnu to není problé, dokonce spím asi do 4 ale pak to začne. Produbím se a jsem zralá na blázinec, tak hrozné bušení srdce a úzkosti..už to nedávám. Tak vylezu už, vezmu si ještě rivotril abych aspoň trochu fungovala.
Potřebuju se ráno probudit a netřást se, dnes volám do práce že jsem nemocná. Už fakt nemůžu, chce se mi břečet, je mi 50 a život skončil :pocitac: Hlavně dělat jak jsem ok doma, v práci fakt už nemůžu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 08:03

Opravila jsem že večer Tritico 2/3 75 mg a pak ráno abych vydržela rivotril.

Jinak klasické AD Miraclide 1 tbl.100mg.

Ester13
Kelišová 5827 příspěvků 16.10.18 08:08

Super. Takže hlavně si Tritico přes den neber. Zas až večer. Klidně celou tabletu. Přes den si klidně dej rivotril. Maximálně 2 mg.
Dále k tem uzkostem. Vyhledej si Jackobsonovu progresivní relaxaci. Najdi si klidné místo, pevnou židli ideálně s opěradly a cvic. Je to jednoduché. Kdybys to z netu nepochopila, napiš mi, poradím. To je pro krátkodobé zklidnění.
Dále bude potřeba pracovat na zlepšení celkového stavu dlouhodobě. Doporučuji psychoterapii. Odkud jsi?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >