Kolik UM 3týdennímu prckovi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZdenickaDenis
Povídálka 18 příspěvků 06.01.17 17:52
Kolik UM 3 tydennimu prckovy?

Dobrý den Maminky. Mam 3 tydny starého prcka plně na UM. Kolik ml dáváte svému prckovy? Malý má momentálně 3250 gr. Doktorka nam rozpisuje ml podle váhy a nyni máme dávat 70-80 ml 6-7 denně. Ale nestačí mu to. Ihned co malemu seberu flašku strašný pláč a klidne pláče hodinu dvě a neusne. Vyzkoušela jsem na radu svokry zvýšit dávku a dávám mu papat podle tabulky na krabici UM. Dávka je 120 Ml každé 4 hodiny. Vzdy vypije celou flasticku a je spokojený. Někdy vyblinka docela dost jindy to spokojeně stráví celé. Co podle vás dělat? Pokračovat v 80 ml nebo dávat vyšší dávku? Jsem prvorodicka a bojim se abych malému tou vysokou dávkou neublížila. Děkuji za rady :think:

Reakce:

dandysek
Závislačka 3831 příspěvků 06.01.17 17:56

Každý mimčo je jiný, mě starší syn taky v tomhle věku vypil 120ml a neměl problém, nejmladší když teď v tom samém věku vypije 80ml, jsem ráda, není to žádný jedlík. Pokračovala bych ve 120-ti, přece ho nenecháš hladem ;)

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 06.01.17 18:16

Rozhodně bych nenechala 3 týdenní miminko plakat hladem. Dej mu kolik potřebuje.

ZdenickaDenis
Povídálka 18 příspěvků 06.01.17 18:22

Budu pokračovat v té vyssi dávce!:-) Děkuji za rady :palec:

Tereza1986
Kelišová 6747 příspěvků 06.01.17 18:37

70 ml pilo moje dítě v porodnici. Nechat řvát dítě dvě hodiny hlady, to je teda mazec 8o To musí být na všechno tabulky? Dítě ať si vezme kolik chce.

ZdenickaDenis
Povídálka 18 příspěvků 06.01.17 18:42

@Tereza1986 hodinu dvě jsem napsala obrazně. Po 20 minutách už jsem mu dávala flasticku, nemam srdce na to ho nechat plakat. Akorad v porodnici mi plakal tak 2 hodinky, když mu prso nestačilo a sestry to omlouvaly tím ze " miminka proste placou" a ať mu prso porad nedávám, že se precpava. :nevim:

Conulka
Závislačka 3756 příspěvků 06.01.17 19:01

70 ml po 3 hodinách, vypila naše malá 7den po narození, pak cca od 10.dne jsme jeli cca tu 100ml po 3 hod

pokud se uklidní, když mu přidáš, tak ho nešiď, doktorka je v tomto případě dost mimo

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 06.01.17 19:40

A co takhle kojit? :think: Jinak tvoje čeština je teda hrůza.

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 07.01.17 13:35

@Ice79 Kvalitní příspěvek. Přesně k věci. :palec: (ironie)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >