Kolik UM jste vystřídali, aby jste zjistili jaké sedlo?

21
16.3.21 16:51

Kolik UM jste vystřídali, aby jste zjistili jaké sedlo?

Ahoj maminky chtěla bych se zeptat kolik jste vystřídali UM než jste zjistili které miminku sedlo? Já mám miminko 4 měsíce. Z porodnice Hipp ( zácpy bolení briska a kroucení) Kendamil ( zácpy, bolení briska a kroucení ) Sunar to stejné naprosto a nakonec máme bebu sensitive a také to stejné. Vše jsme měli 3 týdny abychom vyzkoušeli co sedne ale bohužel bezúspěšně. Kroutí se už u pití z lahve. Vecer nemůže usnout a v noci je vzhuru třeba od 1-6 do rána a pořad se kroutí a tlačí. Má to někdo stejně? Já myslela ze se to má kolem 3-4 měsíce zlepšovat. Dekuji za jakoukoliv radu 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1804
16.3.21 17:01

První dcera vzala první UM první lahvičku a celkově jí bylo všechno tak nějak jedno :mrgreen:. Za to druhá…sedlo až 3 UM. A lahvička jí sedla taky až 3 typ. Zkoušíš nějaké kapičky na bříško, cvičení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.3.21 17:14
@zuza92 píše:
První dcera vzala první UM první lahvičku a celkově jí bylo všechno tak nějak jedno :mrgreen:. Za to druhá…sedlo až 3 UM. A lahvička jí sedla taky až 3 typ. Zkoušíš nějaké kapičky na bříško, cvičení?

Mohu se zeptat jakou lahvicku mate? Mala měla avent antikolik jako první a teď mám Mam a přijdou mi lepší. Na brisko jsme zkoušeli baby calm, balonix med, biogaia a nic nepomohlo. Biogaia to ještě zhoršila a baby calm pomáhal tak týden. Masáže a nahrivani briska je totálně bezúspěšné. Není možné ze je to třeba alergie na kravskou bilkovinu nebo laktozu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
16.3.21 17:40

@Francis23 my přesně naopak :mrgreen: nejdřív jsme měli Mam, ale dcera ani ten nejmenší průtok nestíhala a zakuckávala se. Pak jsme zkoušeli twistshake to vůbec nechtěla a pak Avent, ale takovou tu širokou savičku a to vzala velikost 2 a tu má stále. Teď je jí 10m a větší průtok prostě nestíhá. Na břicho jsme dávali espumisan, trochu zabíral, ale žádná sláva. Zkoušela jsem i nějaká probiotoka, ale po těch mi to tedy přišlo spíš horší. U nás nakonec zabralo mléko Kendamil od té doby problémy přešly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.3.21 18:12
@zuza92 píše:
@Francis23 my přesně naopak :mrgreen: nejdřív jsme měli Mam, ale dcera ani ten nejmenší průtok nestíhala a zakuckávala se. Pak jsme zkoušeli twistshake to vůbec nechtěla a pak Avent, ale takovou tu širokou savičku a to vzala velikost 2 a tu má stále. Teď je jí 10m a větší průtok prostě nestíhá. Na břicho jsme dávali espumisan, trochu zabíral, ale žádná sláva. Zkoušela jsem i nějaká probiotoka, ale po těch mi to tedy přišlo spíš horší. U nás nakonec zabralo mléko Kendamil od té doby problémy přešly.

Mě přijde ze u lahvičky Mam dvojky pila asi 10 min a byla úplně zpocena jak tahala, tak jsme dali o číslo větší a to ji zase vytéká z pusinky. Myslíte že ji muže bolet brisko i z toho? Kendamil nám také sedel nejvíce ptz měla pravidelnou stolici ale přibrala po něm a po třech týdnech měla zase bolení briska. Teď máme Bebu sensitive přímo na zacpu a dva dny nekakala. Nedávám kvůli brisku raději ani prikrm i když bych už mohla. Je to boj. Už fakt nevím. Jak dlouho vám dcera pije z lahvičky? Dáváte mezi krmenim odrihnout nebo až na konci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
16.3.21 21:08

@Francis23 já myslim, že to může být tou lahvičkou. Dcera když měla tu Mam a nestíhala tak jsem pak úplně slyšela jak jí vzduch škrundá v břiše. Teď už pije UM jen ráno a před spanim a pije tak 10 minut 150ml. Když byla menší tak jsem dávala odříhnou i během krmení, když lahvičku vyplivla dala jsem odříhnout a pak pila dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.3.21 21:19
@zuza92 píše:
@Francis23 já myslim, že to může být tou lahvičkou. Dcera když měla tu Mam a nestíhala tak jsem pak úplně slyšela jak jí vzduch škrundá v břiše. Teď už pije UM jen ráno a před spanim a pije tak 10 minut 150ml. Když byla menší tak jsem dávala odříhnou i během krmení, když lahvičku vyplivla dala jsem odříhnout a pak pila dál.

A můžete mi prosím napsat jakou mate tu lahvicku od aventu přesněji jakou savicku a jaké číslo? Zkusim ji. Mám doma avent antikolik a natural ale jen jedničky s jednou dirkou a dvojky se dvěmi. Já když ji dam odrihnout v půlce jídla tak už mi pak zbytek nikdy nedopije a už nechce takže ji nechávám odrihnout až vypije vše. Dávám ji také 150 ml a má to vypite asi za 5 min ani ne. Moc dekuji za radu. Jste hodna :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
16.3.21 22:31

@Francis23 my máme tu lahvičku natural číslo 2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
16.3.21 22:35

@Francis23 je to ta od 1 měsíce. Stalo se mi, že jí dcera prokousla a já jí nemohla sehnat tak jsem koupila větší velikost a ona se tim zase dusila tak jedeme pořád na dvojce no :mrgreen: jo je to radost s dětičkama :mrgreen:. Snad u vás bude brzy líp :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1911
17.3.21 08:23

U dcery jsem vyzkoušela 4 UM, lahvička celou dobu MAM antikolik. První měla Sunar (syn byl na něm bez problémů) ten byl hrůza. Tak přešla na Nutrilon anti colic (šílená cena, dá se koupit pouze v lékárně), když se trošku srovnala přešla na klasický Nutrilon a pak na UM z drogerie DM (už si nepamatuji název). Do toho kapky, mazání bříška. No užila jsem si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat