Kolik um mleka pro 4 a pul mesicni mimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simonka
Kecalka 474 příspěvků 15.12.06 11:25
Kolik um mleka pro 4 a pul mesicni mimi?

Ahoj holky, presto, ze uz mam druhe mimi, nevim si rady :D mala dostane pred spanim cca v 19 um Nutrilon HA 180ml a v pulnoci uz je zase vzhuru hlady a to dostane 180ml a stejne k ranu okolo 6.00 je uz opet vzhuru. Mozna toho chci moc, ale druha dcera byla taky na um od 3 mesicu stejne jako druha dcera a spala celou noc a Klara furt nic :( Mozna ji davam malo mleka, ale zase ji nechci cpat, aby nebyla jako cvalda :D poradite, kolik mleka davate vy????? Pres den ji musim budit na jidlo a dostava 120ml - 150ml (rano, v poledne, odpo a pred spanim)

Diky moc,

Simona

Reakce:
EnkaL
Extra třída :D 11935 příspěvků 15.12.06 11:28

Simonko, nektery deti v noci proste nespi :) ja davam prckovi na noc 200ml (rekl si o to sam, dostal 140ml jako obvykle dostava a chtel jeste a vypil 60ml), pak se vzbudi v jednu, vypije tech 140 a pak jeste v pul pate a pak kolem sedme ;) a to uz musime vstavat

masozravka
Kelišová 6927 příspěvků 15.12.06 11:54

Ahoj, tohle jsem zrovna resila dneska s nasi doktorkou. Bara pije 210ml HAMI forte, Nutrilon ji nestacil. A zacala se v noci budit a intervaly mezi jidlem se rapidne krati, tak jsem volala, kolik toho ma vypit nebo jestli muzem uz s prikrmem.
Tak podle davkovani na krabici by mela mit 5krat denne 210ml, to ji ale nestaci, tak mudra rikala, ze muzem klidne na 7 davek.
Od 4m budeme davat na noc ryzovou kasi.

Klidne pridej :-)

janno
Ukecaná baba ;) 1905 příspěvků 15.12.06 22:19

Jsme na tom podobne, maly pije pred spanim az 240ml, ale po peti hodinach vzhuru, vypije obvykle cca 180 a pak spi 3-4hodiny, celou noc neprospal jeste ani jednou :cry: :twisted:

pilcanda
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 18.12.06 16:55

Můj lékař mi řekl ať miminku dávám: Cituji: Kolik chce . Nemám se přý řídít tabulkami.Tak asi tak.

manonlescot
Nováček 1 příspěvek 30.12.06 11:35
Re: Kolik um mleka pro 4 a pul mesicni mimi?
Simonka píše:
Ahoj holky, presto, ze uz mam druhe mimi, nevim si rady :D mala dostane pred spanim cca v 19 um Nutrilon HA 180ml a v pulnoci uz je zase vzhuru hlady a to dostane 180ml a stejne k ranu okolo 6.00 je uz opet vzhuru. Mozna toho chci moc, ale druha dcera byla taky na um od 3 mesicu stejne jako druha dcera a spala celou noc a Klara furt nic :( Mozna ji davam malo mleka, ale zase ji nechci cpat, aby nebyla jako cvalda :D poradite, kolik mleka davate vy????? Pres den ji musim budit na jidlo a dostava 120ml - 150ml (rano, v poledne, odpo a pred spanim)

Diky moc,

Simona

Ahojky já bych jí klidně na tvim místě přidala no a co že bude cvalík až povyroste tak to vyběhá.Hlavně když bude plná a spokojená malímu jsou dva měsíce a jsme taky na nutrilonu správně by měl mít 150ml a dostává pomalu 180 5-6 za den je spokojenej a je to znát.Takže se neboj jí přidat a budete spokojeny obě :lol:

Váš příspěvek
Reklama