Kolik ušetříte, jak vyjdete z...

Anonymní
24.1.20 21:45

kolik ušetříte, jak vyjdete z...

…vím že takových to témat je tu hodně. Máme nějaké splátky, nájem, mobily, školka, lišky, spoření, pojistky… prostě po zaplacení těchto pevných výdaju nám zbude cca 23-25tis. Jsme dva dospělí, jedno dítě. Co druhý víkend dvě děti od muže na víkend.
Ten zbytek je na jídlo, drogerií, naftu, benzín, ošacení, obutí, výlety, ušetření na dovču… :nevim: :nevim: :nevim:
Dávam anonymně, chodí sem známi, rodina.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

451
24.1.20 21:48

A to sa sťažuješ alebo si sa prišla pochlubiť? :nevim: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 21:48

Jsme na tom zhruba stejne s tim co zbude. Jsme tri a dva velci psi. Kdyz budu setrit jsem na tom schopna usetrit pulku z toho mesicne a nepocitit to, protoze nejvic veci stejne utratime za blbosti nebo za zbytecne nezdrave jidlo :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.1.20 21:55

2+2, dohromady máme čistý měsíční příjem kolem 80 tisíc, když se podaří, tak i víc. Děti manžel naštěstí žádné jiné nemá. Po zaplacení standardních výdajů kolem 50 zbývá na jídlo, hadříky, kabelky, děti, studium, fitko atd. Z toho se snažím tak 15 schovat do fondu rezervy a na dovolenou aj. Dost i investuju do zabezpečení pro naše děti.

• Nahlásit
  • Citovat
14390
24.1.20 21:57

A smysl diskuze? To se chlubíš? Spousta lidí má příjem takový, kolik vy ušetříte. Budeš se cítit líp, když tu napíšu, že žijem z ruky do huby? Nebo naopak se budeš hroutit, když napíšu že nám měsíčně zbyde 50 táců na zabavu? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
24.1.20 21:59

Svoje finance neřeším s nikým krom partnera a nechápu dotazy tohoto typu :think: co je ti do toho?
A tenhle canc "chodí sem známí "..to je taky argument roku :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 21:59
@Pvln34 píše:
A to sa sťažuješ alebo si sa prišla pochlubiť? :nevim: :potlesk:

To je k chlubení??? asi neumím tedy hospodařít :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.1.20 22:02
@Kriss Tina píše:
A smysl diskuze? To se chlubíš? Spousta lidí má příjem takový, kolik vy ušetříte. Budeš se cítit líp, když tu napíšu, že žijem z ruky do huby? Nebo naopak se budeš hroutit, když napíšu že nám měsíčně zbyde 50 táců na zabavu? :nevim:

asi jsem to blbě napsala. Nám po zaplacení výdaju zbude těch 23-25 na jídlo, drogerku, naftu, benzín, výlety a ušetření atd. spíše mě zajíma jestli je normální že nic z toho neušetříme. nebo jestli moc rozhazujeme

• Nahlásit
  • Citovat
13447
24.1.20 22:04
@Kriss Tina píše:
A smysl diskuze? To se chlubíš? Spousta lidí má příjem takový, kolik vy ušetříte. Budeš se cítit líp, když tu napíšu, že žijem z ruky do huby? Nebo naopak se budeš hroutit, když napíšu že nám měsíčně zbyde 50 táců na zabavu? :nevim:

jim toho ale moc nezbyde… 25-30k na jídlo, benzín, hadry atd. není žádná sláva :nevim:
nicméně smysl diskuze taky moc nechápu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13447
24.1.20 22:06
@Anonymní píše:
asi jsem to blbě napsala. Nám po zaplacení výdaju zbude těch 23-25 na jídlo, drogerku, naftu, benzín, výlety a ušetření atd. spíše mě zajíma jestli je normální že nic z toho neušetříme. nebo jestli moc rozhazujeme

na to se přeci nedá odpovědět :roll: vždyť to by museli mít ti ostatní úplně stejné podmínky - výdaje i příjmy, aby dokázali říct jestli rozhazuješ nebo šetřit opravdu nelze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14390
24.1.20 22:07
@Anonymní píše:

Tak zalezi na vašem zivotnim stylu, dietách, zdravotním stavu, dojíždění do práce atd. Já mít 25 tisíc na jídlo, naftu, drogerii a výlety, tak desítku ušetřím, protože jezdime minimálně, jídlo máme spoustu domácí, z drogerie používám jenom takový základ co dá max 500 měsíčně a výlety vybíráme víceméně jenom v ceně nafty na dojezd, max sem tam nějaký vstup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11990
24.1.20 22:09
@Anonymní píše: …vím že takových to témat je tu hodně. Máme nějaké splátky, nájem, mobily, školka, lišky, spoření, pojistky… prostě po zaplacení těchto pevných výdaju nám zbude cca 23-25tis. Jsme dva dospělí, jedno dítě. Co druhý víkend dvě děti od muže na víkend.
Ten zbytek je na jídlo, drogerií, naftu, benzín, ošacení, obutí, výlety, ušetření na dovču… :nevim: :nevim: :nevim:
Dávam anonymně, chodí sem známi, rodina.

Přestaňte kupovat čujoviny. Za ty se utrácí nejvíc a jsou zbytečné :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Kriss Tina píše:
Tak zalezi na vašem zivotnim stylu, dietách, zdravotním stavu, dojíždění do práce atd. Já mít 25 tisíc na jídlo, naftu, drogerii a výlety, tak desítku ušetřím, protože jezdime minimálně, jídlo máme spoustu domácí, z drogerie používám jenom takový základ co dá max 500 měsíčně a výlety vybíráme víceméně jenom v ceně nafty na dojezd, max sem tam nějaký vstup.

právě že mě začiná vadit jak jsme rozežraní a utrácime za kraviny… diety žádné, zdravotní stav normál, dojíždění do práce cca 3000 oba. Jídlo cca 9000, drogerka asi 1000, výlety spíše v létě.

• Nahlásit
  • Citovat
223

Hodně rodin má příjem těch 23-25 tisíc a normálně z toho vyžijí. Sice to není na úplné vyskakování, ale žít se s tím dá. A to že vám zbyde po zaplacení všeho potřebného taková částka a nic z toho neušetříte je docela zvláštní. Určitě by se dalo na dost věcech ušetřit, přece nepotřebujete každý měsíc kupovat oblečení, boty…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
24.1.20 22:12

Každý ti řekne něco jiného. :think:
Ale jestli ti to nějak pomůže, já bych s tímto byla úplně v pohodě. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama