Reklama

Kolik utrácíte za spodní prádlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Frozie_F
Kecalka 109 příspěvků 02.02.17 11:00
Kolik utrácíte za spodní prádlo?

Ahoj všem! :)
Dneska jsem měla chvilku času, tak jsem se procházela po obchodech a narazila na krásnou podprsenku. Samozřejmě jsem si ji koupila :D Spodní prádlo je totiž moje slabost :) Proto se chci ze zajímavosti zeptat, jak často spodní prádlo nakupujete? Kolik peněz jste ochotné investovat? Popřípadě jaký nejdražsí kousek doma máte?
Zároveň by mě zajímalo, jak to máte, když jste zadané. Kupujete si hezké prádlo, abyste udělaly radost partnerovi? Ocení to u vás?

Já krásné spodní prádlo opravdu miluju a má ho rád i přítel, takže ho snažím překvapovat o to víc :oops: A nejdražší mám set za dost tisíc…ale to byl dárek od přítele :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 02.02.17 11:11

Mam vetsi velikost a jedna podprsenka me vyjde tak na 2-3 tisice. Nenakupuju zas tak casto, nemam jich nejak extra hodne, tak akorat. Nedrazsi mam asi podvazkovy pas za 6t ktery vubec nenosim :mrgreen:
Nakupuju narazove, kdyz mam chut a nebo nejakou zrovna potrebuju a stara doslouzila. Prumerne jich tocim tak 7. Kalhotky nepocitam, ty mam jak drahe tak levne.

AnnieTRoj
Kecalka 202 příspěvků 02.02.17 11:16

Kdybych chtěla něco extra, tak mám trochu problém je najít. Mám 70 E a nemám rada velkou výstuž. Příteli je to fuk stejně to chce co nejrychlejš sundat :D. Jednou mi to i říkal, že pro něj to význam nemá a pro mě taky ne, já se cítím sexy v jakýmkoli prádle :D

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 02.02.17 11:17

Popravdě? Kalhoty z Lidlu a podprsenky většinou HM :lol: Nikdy bych nebyla ochotná dát za prádlo víc jak 2 tis. za set a i to mi připadá hodně :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 11:18

Mám blbé proporce a těžko se mi shání podprda. Mám celkem 3 a nějaké kalhotky:-). Spodní prádlo mě netankuje a nechápu, proč bych měla utrácet za jeden mrňavý kousek látky třeba i 100 Kč za jedny kalhotky. Kupuju si bavlněné sady. Můj muž není na prádlo nijak vysazen a nejraději mě má bez něj. Upřednostňuji pohodlnost, jednoduchost a cenu před nějakou krásou. Nemám postavu na nějaké čičovinky a krajky. Možná, kdybych byla měla postavu pěknou a štíhlou, vnímala bych to jinak. :)))

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 02.02.17 11:18
@EmmaAnna píše:
Popravdě? Kalhoty z Lidlu a podprsenky většinou HM :lol: Nikdy bych nebyla ochotná dát za prádlo víc jak 2 tis. za set a i to mi připadá hodně :lol:

Kdyby jsi mela velikost vic jak D, co v zadnem beznem (HM a pod) obchode nemaji, tak za min jak litr nesezenes :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 11:22

Podprsenky z bonprixu ty laciný jsou jediný který mi sedí a jsou pohodlný, když jsem chtěla v kamenném obchode tak mi řekli že na mě nemají :nevim:

Uživatel je onlinepomeranca
Extra třída :D 10700 příspěvků 02.02.17 11:22

Málo… posledních 6,5 roku skoro pořád kojím, takže se mi pořád mění velikost, proto nemá cenu kupovat nic drahého. Tudíž nejdražší kousek je kojící podprsenka Anita za asi tisíc korun.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 02.02.17 11:24

Mám ráda hezké, dobře padnoucí prádlo, ale nějaká moje slabost (že bych viděla nějakou krásnou podprdu a nutně ji potřebovala mít) to není. Jen si potrpím na barevně sladěné kalhotky s podprsenkou. Kupuji nárazově, v drtivé většině si vyhlídnu výprodeje (jako třeba z teď z povánočních mám pár nových kousků). Mám málo dostupnou velikost, vím asi jen o dvou kamenných obchodech s konfekcí, kde tuhle velikost seženu pod patnáct set za kus, a tak je tam vždycky ve výprodeji nakoupím. Kalhotky si koupím klidně u vietnamců, nosím jen bavlněné nebo s trochou elastanu. „Sex prádlo“ mám zvlášť :D Ale na to si doma nijak zvlášť nepotrpíme.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 11:24

Prádlo moc neřeším, na moje malé dvojky mi v pohodě vystačí podprsenka z Lindexu, tam jsem si to oblíbila a kalhotky beru bavlněné v setu po 3ks z CA, ty jsou super. Co se týče partnera, prádlo by možná ocenil, ale se dvěma malými dětmi jaksi nemá kdy. :lol: Doma podprsenku nenosím a do postele chodím v pohodlném pyžamu, žádné trapné sexy košilky a podobně. To je tak možná pro začátky vztahu, ale já na to tedy nebyla nikdy…

Fazulina
Závislačka 3334 příspěvků 02.02.17 11:24
@pikola píše:
Kdyby jsi mela velikost vic jak D, co v zadnem beznem (HM a pod) obchode nemaji, tak za min jak litr nesezenes :nevim:

Mamka má ale 85E a kupuje v nějakém řetězci podprsenek, i já jsem si tam koupila kolikrát, mám 85D, mají pěkné a kolem 600-800. Nikdy jsme ani jedna víc jak 1000 za podprsenku nedaly.

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 11:25

Zrovna mi prisel set za 1500 (ale vyuzila jsem vyprodeje), podprsenku pod tisicovku nesezenu, nemam beznou velikost (32H). Nejdrazsi podprsenku jsem mela za 2,5 tisice, ale stala za kazdou korunu. Do kalhotek az tolik nevrazim, ale v lidlu je teda nekupuju, mam rada specificky strih. (a jsem opatrna na umelotinu)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 11:27
@pikola píše:
Kdyby jsi mela velikost vic jak D, co v zadnem beznem (HM a pod) obchode nemaji, tak za min jak litr nesezenes :nevim:

Mám D/E a kupuju běžně krajkove s kosticemi a hlavně uzkymi raminky!!! ( nesnasim ty babkovske gumy ) v Lidlu nebo u vietnamců. Možná to nekomu přijde zvrácené, ale jsou to podprdy, které mi sedí i bez zkoušení. Cenově za hubičku, tudíž můžu jich mít mnoho, netrhaji se a peru je i v pračce. Oproti podprde za 1500,– která se po pár tydnech rozparala. A tu jsem prala v ruce.
V tech svych udelam parady pro svého přítele dost.

Diggy
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 02.02.17 11:27
@Anonymní píše:
Mám blbé proporce a těžko se mi shání podprda. Mám celkem 3 a nějaké kalhotky:-). Spodní prádlo mě netankuje a nechápu, proč bych měla utrácet za jeden mrňavý kousek látky třeba i 100 Kč za jedny kalhotky. Kupuju si bavlněné sady. Můj muž není na prádlo nijak vysazen a nejraději mě má bez něj. Upřednostňuji pohodlnost, jednoduchost a cenu před nějakou krásou. Nemám postavu na nějaké čičovinky a krajky. Možná, kdybych byla měla postavu pěknou a štíhlou, vnímala bych to jinak. :)))

neřekla bych to lépe :palec: :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 11:32

Mám opačný problém, na angrešty totiž podprdy moc nedělají :mrgreen: podprdu o velikosti 75A je pro mě problém sehnat, kdyby někdo věděl kde sehnat levné, tak oceníkm typ ;) jinak kalhotky má asi nejlepší lídl, mají dost často bavněné a příjemné

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama