Kolik utratíte za dovolenou v Čechách?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 14:32
Kolik utratite za dovolenou v Cechach?

Chtela bych se zeptat,jak.to.mate s dovolenymi…Kolik utratite za dovolenou v CR? Ja jsem za svobodna skoro nikam nejezdila, s manzelem pak spis pod stan nebo na nejaky prechod hor… ale ted? Chceme jet se dvema detma-a vidim, ze kdyz bychom chteli nekam do hotelu/penzionu na horach, kde je bazen (kvuli detem),tak se dostavame na 20tis s polopenzi… To mi tedy prijde (jsem na rodicovske-tj 7tis/m) hodne. A byl by to jen jeden tyden o prazdninach…Kolik tak bezne utratite za dovcu v CR? Prozatim nechci kempy a stan-deti jsou male a byla by to spis prace…nebo pod stan tak max na 3dny…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 8788 příspěvků 19.05.19 14:36

Tak většinou si pronajmeme chatu a chalupu, takže si občas vaříme nebo na jídlo chodíme. Vymetáme v okolí zoologické zahrady, hrady, zámky…jsme dva dospělí a dítě a stojí nás to skoro jako dovolená u moře…záleží, kolik dáme za to ubytování…za týden minimálně kolem 10 tisíc…

Tichošlápek
Extra třída :D 14872 příspěvků 19.05.19 14:42

Loni jsme dali 35k za týden. Ale to je hrozně individuální, určitě by se dal najít levnější penzion apod. Zase když mas polopenzi, tak nedáš takový ranec za jídlo - ono to taky pak naskace. Já myslím, ze za ubytko s bazénem a jídlem je 20k dobra cena.

PupuP
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 19.05.19 14:42

20 tis. S polopenzi a 2 detma mi prijde v pohode…:-)
My jezdime vetsinou do apartmanu a kuchynkou, ale jsme jen dva a platime kolem 1300,–/ noc tj. 10000,–/ tyden bez jidla…

Markéta80
Hvězda diskuse 44695 příspěvků 19.05.19 14:43
@Anonymní píše:
Chtela bych se zeptat,jak.to.mate s dovolenymi…Kolik utratite za dovolenou v CR? Ja jsem za svobodna skoro nikam nejezdila, s manzelem pak spis pod stan nebo na nejaky prechod hor… ale ted? Chceme jet se dvema detma-a vidim, ze kdyz bychom chteli nekam do hotelu/penzionu na horach, kde je bazen (kvuli detem),tak se dostavame na 20tis s polopenzi… To mi tedy prijde (jsem na rodicovske-tj 7tis/m) hodne. A byl by to jen jeden tyden o prazdninach…Kolik tak bezne utratite za dovcu v CR? Prozatim nechci kempy a stan-deti jsou male a byla by to spis prace…nebo pod stan tak max na 3dny…

záleží kam chceš ;) Většinou se dostaneš na dovolenou u moře. Záleží co vše chceš, někomu nevadí si tam vařit. To můžu být doma a za to že nemusím nic tak se musí připlatit ;)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 19.05.19 14:43

Do hotelu s polopenzi a bazenem, dva dospeli a dve deti ti 20tis prijde moc? Tak se vrat nohama na zem. Zadarmo ti to v hotelu nikdo neda. Levneji leda nekam do chatky, do kempu a varit si sami.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17475 příspěvků 19.05.19 14:44

Letos mame pronajatou překrásnou chalupu na samote u lesa, 10 tis/tyden. Protože jsme z panelaku, mame radi takto straveny cas. Budem si varit, grilovat nebo jist v restauracích.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 14:49

No-prave. Mam zkusenosti s jinym typem dovolenych… Vzdycky mi prislo zbytecne vyhazovani penez jet k mori a valet se tam nebo bydlet v hotelu…Ale s detmi mi prijse hotel/penzion jednodussi. Jenze vubec jsem nemela predstavu „co to stoji“…

maja45
Kecalka 155 příspěvků 19.05.19 14:53

Hotel/penzion s bazénem a polopenzí za 20 tis na týden mi nepřijde rozhodně přemrštěná cena.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 14:54

Většinou se snažím vejít do 20 komplet se vším všudy - ubytování, jídlo, vstupy, benzín… ale preferujem malé penziony někde na samotě, na oběd si zajdem do restaurace, ale snídani a večeři si děláme sami na apartmánu. Jsme dva a školní dítě, za ubytování dáváme 1000, max. 1500 za noc v apartmánu, ale bez jídla, max. se snídaní.

Markéta80
Hvězda diskuse 44695 příspěvků 19.05.19 14:54
@Anonymní píše:
No-prave. Mam zkusenosti s jinym typem dovolenych… Vzdycky mi prislo zbytecne vyhazovani penez jet k mori a valet se tam nebo bydlet v hotelu…Ale s detmi mi prijse hotel/penzion jednodussi. Jenze vubec jsem nemela predstavu „co to stoji“…

jo za chatku dáš o polovinu méně ale propočítej kolik by byl ten hotel bez jídla ;). Fakt o dovolené nehodlám řešit nákupy, vaření :jazyk:

nozu
Extra třída :D 12518 příspěvků 19.05.19 14:55

Myslím, že dle parametrů jsi našla hodně dobré bydlení. Ona tahle sranda něco stojí.

Paz
Povídálka 49 příspěvků 19.05.19 15:03

Letos dáme za samotné ubytování necelých 5.500,– za týden, jedeme na 14 dní, vařit si budeme sami. Je to malý zahradní domek. Na zahradě je k dispozici bazén, pro malé děti bohatě stačí, za 10,– os/den. Máme vyzkoušené a rádi se tam jednou za pár let vracíme. Třeba ty peníze za bazén se majitelům musí vyslověně vnutit. Zatím jsme se na dovolené vždy dostali do 250,– z os/noc, vyhovuje nám bydlení v soukromí. Jídlo nepočítám, jedlo by se i doma. Když se nám nechce vařit, dáme si jídlo v restauraci, ale to je tak 1-2× za dovolenou. Spíš pak utrácíme za vstupné a dopřejeme si víc požitků než běžně během roku. A jasně, něco stojí nafta, cesta + téměř každodenní výlety. Na cenu dovolené u moře ale určitě nevyšplháme.

Kelsey
Hvězda diskuse 46036 příspěvků 19.05.19 15:07

Byla bych ochotna 10-15tis., my letos pojedeme pouze vylety.
Hodne nam spolkne bazen a nasledne upravy zahrady. O dost vic to spolkne, nez jsme planovali. Ja nedokazu zit v mrdniku a rozdrbane zahrade, takze nikam se nepojede, dokud to nebude udelane. Penize nejsou problem, ale tlaci nas cas, ktery muzeme premenit na praci.
Chtela jsem letos je do kempu v Chorvatsku.

Příspěvek upraven 19.05.19 v 15:11

Anna766
Hvězda diskuse 79091 příspěvků 19.05.19 15:10

Loni 5 lidi, chatka, polopenze, týden… 11 tisíc. Nepočítám cestu, vstupné na hrady, do zoo a výlety.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama