Kolik utratíte za letní dovolenou?

Anonymní
9.2.20 20:39

Kolik utratite za letní dovolenou?

Ahoj, zajímalo by mě, kam jezdíte v létě s dětmi na dovolenou a kolik cca jste ochotni za dovolenou utratit?
Ráda bych k moři, ale úplně takové to celodenní válení se na pláži nevyhledavam. Doporučíte, kam se vydat s cca 8letym dítětem?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

55
9.2.20 20:43

Rhodos… Každý den něco :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58990
9.2.20 20:49

Děti 8 a 10. Jezdíme na týden do chatky v kempu, ta vyjde do tisícovky na noc. A pak letní, to kombinujeme - čast (4 noci) u moře ( nebo jiné koupání, třeba termály Maďarsko), obvykle ve stanu, část apartmán v horách ( Slovinsko Rakousko Alpy, Slovensko).
Letos jedem Polsko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 20:56

Co se týče financí, tak max. jsme zatím dali 70tis. za 2+2 na 8dnů včetně cestování autem na místě a všech poplatků - za Mallorcu.
Jinak se snažíme o levnější dovolené s vlastním stravováním. Do 40tis. jsme např. byli 12 dnů v Polsku (každý den jídla v restauracích, spoustu vstupů na dětské atrakce, projeté skoro celé pobřeží, děti nadšené).

• Nahlásit
  • Citovat
1515
9.2.20 20:56

Většinou Řecko, Sardinie, Mallorca, Kanary. Kolem 80 tisíc /11 dní/ dva dospělí dvě děti. Ale inclusive

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
306
9.2.20 20:58

Jednoznačně doporučuji Club Grand Aqua v Turecku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 21:18

Anonymní a lama lama- to Polsko by mě také lákalo, k tomu moři, jenže my se autem takto nikam sami nedostaneme. A ck asi nic takového nenabízí…

• Nahlásit
  • Citovat
12940
9.2.20 21:19

Líbilo se mi na Krétě, ve Španělsku v Andaluzii, v Řecku, na Švédskem ostrově Gottland, v Portugalsku, v Chorvatsku u Zadaru a na Korčule, mám ráda i Slovensko, hlavně Tatry, naše děti vydřené z těch aquaparku tam a líbil se mi i Egypt. Ostatní destinace, kde jsem byla, už moc nejsou na cestování s dětmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 21:28

Kam se vydat s cestovkou, aby se dalo skloubit koupání v moři a nějaká lehčí turistika.?Aby to nebylo jen válení na pláži? A nestálo to majlant?

• Nahlásit
  • Citovat
9.2.20 21:29
@Anonymní píše:
Anonymní a lama lama- to Polsko by mě také lákalo, k tomu moři, jenže my se autem takto nikam sami nedostaneme. A ck asi nic takového nenabízí…

Do Polska jede i vlak :wink: přímo až k moři. Polské moře milujeme a jezdíme tam každý rok. Tento rok po 6. Vždy bereme Caravan…a nikdy nezustavame na jednom místě déle jak 3 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1042
9.2.20 21:34

Egypt, Marsa Alam - potápění a šnorchlování a i lze fakultativní výlety za historii starou tisíce let p. n.letopoctem.
Už nejezdime pomalu jinam. :mrgreen:
Cena 2+1 (11 dní) = od 40 000,– víš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
9.2.20 21:47

Lago di Garda s jednim rok a pul starym mrnetem, 2 dospeli -25t se vsim. Jidlo svoje, doprava o samote, apartman. Kazdy den vylet nekam. Dohromady 6 dni. Pecka :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
9.2.20 21:50

2+2 20-40 tisíc, podle toho co najdeme v Last zájezdech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 21:50

Nemáte zkušenost s Tuniskem?

• Nahlásit
  • Citovat
9.2.20 22:35

Posilam babicku se synkem (8) na 8 dni do Cerne hory, se snidani, letecky za cca 25tis., na miste jeste utratej za jidlo a pujci si auto do Boky Kotorske a na pobrezi. Strasne jim zavidim, ale nejedu, budu mit strasne male mimi ;)

Synek dostal na vyber- skromnejsi hotel, ale v civilizaci a blizko pamatky nebo hezci hotel s aquaparkem. Vybral si památky, chce fotit a turistovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama