Reklama

Kolik utratíte za měsíc? 2018 (2 dospělý a 1 kojenec)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 17:22
Kolik utratíte za měsíc? 2018 (2 dospěli a 1 kojenec)

Ahoj všem, máme, dle mého názoru, velké výdaje. Jsme dva dospělí a jeden 3 měsíční kojenec (plně kojený). Moc by mě zajímalo, jak to máte vy (konkrétně v těchto položkách, které budu uvádět). Snažíme se více šetřit a pořád nevíme, kde nám to “teče”…
Měsíčně průměrně -
Jidlo a drogerie do domácnosti (ne osobní): 13 000,–
Plenky (Pampers, 15 denně - nevydrží v ani trochu pocurane): 3 000,–
Drogerie a lékárna pro mimino: 2 000,– Bydlení: naštěstí pouze 5 500,– poplatky, internet, údržba, výbava, opravy,..).
Ušetříme: 6 000,– /měs.
Předem moc dekuji za všechny příspěvky!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

dari74
Kelišová 6815 příspěvků 01.08.18 17:25

Mě teda přijde hodně za jídlo, já utratím do 10tis pro sebe a 3 děti. A levnější plenky než pampers by nešli?

TopSecret
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 01.08.18 17:28
@Anonymní píše:
Ahoj všem, máme, dle mého názoru, velké výdaje. Jsme dva dospělí a jeden 3 měsíční kojenec (plně kojený). Moc by mě zajímalo, jak to máte vy (konkrétně v těchto položkách, které budu uvádět). Snažíme se více šetřit a pořád nevíme, kde nám to “teče”…
Měsíčně průměrně -
Drogerie a lékárna pro mimino: 2 000,– Bydlení: naštěstí pouze 5 500,– poplatky, internet, údržba, výbava, opravy,..).

No tak kdyz prebalujes cca.kazdy 2 hodiny, tak nema cenu kupovat Pampersky :nevim: pliny z Lidlu jsou hezky mekky, podobny Pamperskam.
Jako 2 tisice drogerii a lekarnicku jen pro mimi? 8o
Jinak 13 tisic pro dva lidi je masakr. Co budete delat, az mimi vyroste.
My mame pro 2 na jidlo tydne cca 1500-2000. Drogerie tak 1000 mesicne.

Alušáček
Závislačka 3075 příspěvků 01.08.18 17:30

Jídlo a drogerie mi přijde dost my by jsme se ve dvou vešli max. do 10tisic. Drogerie a lékárna pro mimino je za 2000 taky hodne,to nevím co používáte.

Keyllah
Echt Kelišová 8762 příspěvků 01.08.18 17:32
@Anonymní píše:
Měsíčně průměrně -

Jídlo a drogerie pro dva dospěláky za 13.000 mi přijde, jako místo kde ušetřit ;) Ty Pampersky jsou ty bílé? Pokud stejně musíš hned měnit, jakmile se počůrá, co zkusit ty zelené nebo oranžové? Jsou o dost levnější a dají se často sehnat v akcích -) 3tis. jsou celkem dost.....

Bandii
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 01.08.18 17:33

Přijde mi to ok, dva bez dítěte utratíme vice.

veria
Generální žvanilka 23233 příspěvků 1 inzerát 01.08.18 17:35

Drogerie a lékárna pro mimino za 2 tis? To se mi zda moc, co na nej kupujes?

Uživatel je onlineTableta
Závislačka 3962 příspěvků 01.08.18 17:37

Dva dospělí, jedno batole.
Jídlo a drogerie 7-8t
Plenky nic, dítě má 3 roky. Ale předtím to bylo do jednoho tísíce za měsíc. Přes den látkovky, v noci papírovky.
Drogerie pro dítě tak 500. Má ekzém.
Bydlení komplet asi 11t.
Ušetříme jak kdy, ale maximálně těch 10t. Jsem pořád na RD.

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 01.08.18 17:37

mně nepřipadá že utrácíte nějak hodně, raději nebudu psát kolik utratíme za jídlo my… je to teda jiná částka, ale my si fakt dopřáváme, skoro pořád restaurace atd. máte super že platíte tak málo za byt

Taače
Kecalka 201 příspěvků 01.08.18 17:40

Jídlo a drogerie do domácnosti je fakt moc - my ve dvou nepresahneme 6 500 a to jsem posedlá úklidem a jsou v tom i dvě kočky (syrové maso a superpremiove granule) a rozhodně nehladovime ani nejime blafy.Tam by se dalo určitě ubrat. Ohledně dítěte zatím nevím. Závidím že neplatíte nájem nebo hypo ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 17:43

Tak my 2 dospělí a dítě každou chvíli na cestě - hypo+elektrika+na­jem(voda,fond oprav,atd.)+in­ternet= 13 tis, dále životní pojištění 1100 pro oba, jídlo cca 10000+3000 drogerie a kosmetika, nějak tak to nepočítám, někdy platí potraviny manžel někdy já, takže v tom nemám přehled, dál asi 3500 cigarety manžela+ 2 auta, z toho jedno služební, výdaje tedy tak 500, takže jen toto vychází celkem 31100 + občas zajdeme někde na večeři, někdo má narozky, svátek, někdy zas nějake oblečení, takže dejme tomu, že na to padne cca dalších 10 měsíčně, takže měsíční výdaje bych tipla tak na 42tis…muž ale dobře vydělává a já mám velmi dobrou mateřskou, takže ještě tak 25 tis za měsíc ušetříme, tudíž snad v pohodě vyjdeme i při rodičovské.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 01.08.18 17:47

Mimino je nemocné ? :think: Jinak dat z plně kojene mimco 5000 mesicne ? 8o To je sila tedy. Tam bych usetrila aspon 3000.Jinak jidlo + drogerie za 2 dospele 13 000 mi prijde v pohode.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 17:48

@dari74 Právě teď zkoušíme jiné.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 17:51
@veria píše:
Drogerie a lékárna pro mimino za 2 tis? To se mi zda moc, co na nej kupujes?
Je pravda, ze do těch 2 tis jsem zahrnula i ostatní drobnosti (semtam hračka nebo oblečení) ale zatim nás furt něco trápí, takže většina jsou opravdu doktoři, drogerie, lékárna,…

zrcadlo
Kelišová 6623 příspěvků 01.08.18 17:52

Snažíte se šetřit? A jak konkrétně? Jestli tě už tříměsíční kojené mimino vyjde na 5000 měsíčně a nevíš, kde ušetřit, tak něco děláš špatně. 15 plínek za den nemělo moje dítě snad ani v porodnici, buď nespíš víc než 1,5h v kuse, nebo ho teda v noci necháš spát déle a pak to vychází, že přes den přebaluješ každou hodinu. Pokud to tak je, fakt je nesmysl platit plíny, jejichž hlavní výhodou je, že vydrží až 12h. Kup si sovičkové plíny v Albertu nebo levné v Lidlu a je to.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama