Reklama

Kolik vajíček jste měli před inseminaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Matylda2
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 11.02.17 14:23
Kolik vajíček jste měli před inseminaci?

Brala jsem clostilbegyt 3-7dc. menstruaci mi zastavil hned po první tabletě. brala jsem 1-0-1 a 9dc na pravém vaječníku 3 dominantní folikuli přitom AMH u mě je 0,57.9dc velikost foliku byla 14mm,16mm a 18mm. Levý vaječník dr. Nemohl najít takže nevím jestli i na něm nějaké foliky jsou, ale dle toho jak mě tlačí určitě na něm něco taky je.do caru mám jít před první inseminaci 12dc na sledovací ultrazvuk.tak se bojím že ovulka bude dřív a nestihneme to??? Prosím máte někdo k tomu zkušenost nebo radu? Jinak výstelka dělohy byla 9dc 7mm.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama