Kolik vám vypije UM skoro 5. měsiční mimčo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Minnie95
Povídálka 34 příspěvků 24.01.18 09:12
Kolik vam vypije UM skoro 5ti mesicni mimco?

Ahojky, malinký bude za 9 dni 5 mesicu a na jednu davku vypije 120-150ml. Rano kdyz se vzbudí kolem 8-8:30 tak pockam hodinu udelam ji mliko a vypije mi mozna 60 a proste nechce, behem dne to je lepsi ale taky ne vse je zajimavejsi a lepsi nez to mlieko. Vecer aspon sni kaši 200ml ale piti mlika ji proste nejde… Jak to je u vas?

Reakce:
Pocahonta
Kecalka 225 příspěvků 24.01.18 10:35

Ahoj, tak kolik tedy za den UM vypije? Jde o to, aby nebyla dehydratovaná. Pokud se ti zdá, že toho vypije málo, nestěžuje si potom? Zkusila bych např. podávat i čistou kojeneckou vodu či čajík (kvůli tekutinám) - např. z jiné flašky. Z vlastní zkušenosti ale mohu říci, že pokud dítě prostě flašku nechce, tak do něj nic nedostaneš. Já jsem i např. nechávala odhříhnout a pak opět zkusila flašku či sem krmila při chůzi a zpívala atd. Ze začátku mi to procházelo, ale postupně se synátor zaťal a nic s ním nehnulo (ručičkou jasně dával najevo, že už flaška nebude).
Myslím, že syn též nejel podle tabulek na krabicích UM a kolem toho 5. měsíce pil tak 150 ml. 5× denně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >