Reklama

Kolik vám vypije UM skoro 5. měsiční mimčo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Minnie95
Povídálka 34 příspěvků 24.01.18 09:12
Kolik vam vypije UM skoro 5ti mesicni mimco?

Ahojky, malinký bude za 9 dni 5 mesicu a na jednu davku vypije 120-150ml. Rano kdyz se vzbudí kolem 8-8:30 tak pockam hodinu udelam ji mliko a vypije mi mozna 60 a proste nechce, behem dne to je lepsi ale taky ne vse je zajimavejsi a lepsi nez to mlieko. Vecer aspon sni kaši 200ml ale piti mlika ji proste nejde… Jak to je u vas?

Reklama

Reakce:

Pocahonta
Kecalka 176 příspěvků 24.01.18 10:35

Ahoj, tak kolik tedy za den UM vypije? Jde o to, aby nebyla dehydratovaná. Pokud se ti zdá, že toho vypije málo, nestěžuje si potom? Zkusila bych např. podávat i čistou kojeneckou vodu či čajík (kvůli tekutinám) - např. z jiné flašky. Z vlastní zkušenosti ale mohu říci, že pokud dítě prostě flašku nechce, tak do něj nic nedostaneš. Já jsem i např. nechávala odhříhnout a pak opět zkusila flašku či sem krmila při chůzi a zpívala atd. Ze začátku mi to procházelo, ale postupně se synátor zaťal a nic s ním nehnulo (ručičkou jasně dával najevo, že už flaška nebude).
Myslím, že syn též nejel podle tabulek na krabicích UM a kolem toho 5. měsíce pil tak 150 ml. 5× denně.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >