Kolik UM vám vypijí miminka v 9. týdnu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 31.10.11 17:42
kolik vam vypiji miminka Um v 9tydnu???

Dobry podvecer,zajima me kolik vypiji vase miminka UM v 9tydnu +- ?

U nas se zatim kombinuje s MM,nejradej bychom papali co hrdlo raci,ale muj chlapec asi nema zaklopku :mrgreen: dle mudry davame pres den 120ml hotoveho mleka,ale mam pocit ze mu to nestaci,na noc davam 140ml,to vdechne jak nic a vydrzi do rana do +- 5-6hodina…

jdeme ne prevazeni 10.11. tak se zeptame jestli muzem pridat mnozstvi,ale mudra porad opakuje,at se drzim pri zemi,at nemam z maleho tloustika a kdyz place,at chodime ven,at jej rozptylim apd…ale po kazdem krmeni se mi v tomto pocasi ven nechce,chci si taky s nim nekdy hrat,pas konicky-ale to taky musi byt spokojeny,napapany…

Nechci jej trapit hlady,jsou treba nejaka vice sytici mleka???mame sunar comlex,je proste neco co by nebylo na ukor zvyseni mnozstvi,ale treba dyl se travilo????

dneska jsem mu dala cisty sunar ze 4odmerek,pomalu to vdechl a jak mile jsem mu vzala lahev,tak rval jak tur :-?

diky za prispevky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
evishka
Stálice 63 příspěvků 31.10.11 17:56

Ahojky.
Máme Bebu HA. My v té době taky papali 120 ml, ale už jsem nekojila. A taky mi MUDr. říkala, že to s tím krmením nemám přehánět a řídit se striktně podle tabulek, malý příbíral i 300g týdně a MUDr. mi hrozila, že bude tlouštík. Jenže taky hodně plakal hlady a tak jsem mu prostě nakonec dávala stejně ne větší dávky, pořád dávám těch 120, ale častěji, třeba i po 2,5 hod, i když by se správně měli dodržovat ty 3 hodinky rozestup - řval jak tur a já neměla to srdce ho půl hodinky trápit hlady. Snědl v té době tak těch 700 ml denně, teď sní i 900 ml, občas tedy dám i 150. No a zrovna dnes máme tři měsíce byli jsme na preventivce a já se bála, že mi zase vynadá, že je tlustý a že hodně přibral. A najednou neříkala vůbec nic. A to z toho důvodu, že se po tom 9. týdnu hodně vytáhl do délky, takže vše je teď v normě. Být tebou, když opravdu hodně pláče, prostě mu dám více nebo opravdu maličko častěji a nebo čajík, ten alespoň na chvíli uklidní. Zase se tak striktně nedrž tabulek a rad MUDr., miminko má možná opravdu teď tolik hlad pro to, že roste do délky a prostě potřebuje aktuálně více mlíčka :hug: .

máma0
Kecalka 232 příspěvků 31.10.11 18:02

Přesně jak píše Evishka, dala bych buď víc nebo častěj,ale taky bych zavedla čaj, ten taky na chvíli zasytí.MOžná bych ho zkusila před tím, než zvětšíš dávky,třeba to bude stačit na uklidnění.

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 31.10.11 18:07

cajik mudra rikala,ze namam davat,ale zkusim…jaky davate?

a nemely mimca brichabol,kdyz jste davaly driv nez po 3hodkach?

máma0
Kecalka 232 příspěvků 31.10.11 18:21

Já dávala ten na spokojené bříško,a dávala jsem, kdykoliv. a taky jsem ji nechala,ať si vypije kolik chce.Dávala jsem hned od 1 týdne a neměla jsem problém. :nevim:

74paja
Závislačka 4478 příspěvků 31.10.11 18:26

150 ml a prave vymlasknul 180ml :roll: proste neprestal, dokud si nevyrval tech +30ml :nevim:

evishka
Stálice 63 příspěvků 31.10.11 18:30

No, já dávala Čajánek Větrníček od 1. týdne a MUDr. mi zase naopak čaj doporučovala, pokud bude malý hodně plakat, tak na občasné „oblbnutí“. Někdy jsem krmila malého i po 2 hodinách od posledního krmení a hnedka mi spokojeně usnul nebo si spokojeně ležel v postýlce a koukal na kolotoč a vůbec neplakal, že by ho bolelo bříško. Ale každé miminko je jiné, třeba vyzkoušet…já jsem to dělala tak: jedna dávka mlíčka, když mi třeba za hodinku a půl plakal, tak čajík, ten vydržel tak hodinku a pak zase mlíčko.

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 31.10.11 19:51
74paja píše:
150 ml a prave vymlasknul 180ml :roll: proste neprestal, dokud si nevyrval tech +30ml :nevim:

kolik ma miminko?

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 31.10.11 19:53

evisko,ten vetrnicek je asi jen anyz a nebo neco k tomu?kolik jsi tak davala? a neni ten caj prislazovany glukozou?ony tykove ty caje v pykslich byvaji vetsinou prislazovany i pro nejmensi miminka…

neli23
Neúnavná pisatelka 16631 příspěvků 31.10.11 19:57

já bych mu dala víc pokud chce a nepřibírá nějak moc. třeba mě dr.říkala že do 3měsíců miminka neví kdy mají dost a pijou ttřeba hodně a pak blinkají.
Pokud neblinká tak bych mu dala víc než 120ml.
A že bude tlouštík bych se tak nebála. Malá mi kolem 2-4měsíců přibírala hodně a byla celkem tlouštík :mrgreen: , po 5měsíci se přibírání dost spomalilo a ted v necelým roce nemá ani 9kilo.

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 31.10.11 20:09

neli

malej si lehce ublinkava,ale zadne velke mnozstvi,delal to i po mensich davkach,tak i opacne po vetsich…i kdyz si nekolikrat odrihne…

neli23
Neúnavná pisatelka 16631 příspěvků 31.10.11 20:14

tak to by mělo být normální pokud si treba odříhne a ublinkne tak ze mu to tece treba koutkem.
záleží i na tom kolik ti toho Um vypije za celý den. pokud vypije 140ml a vydrží 4hodiny nebo 120 a vydrží 3hodiny tak to vyjde na stejno.

slonikova
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 31.10.11 21:26

moje holčička má 4 a půl měsíce a jí 5-krát denně -2krát 180ml UM a 3-krát 150ml UM

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 31.10.11 21:58

holky,malej papa 6× denne ma zatim rezim v 6rano prvni krmeni a po 3hodinach,konci se v devet…prvni krmeni rano a posledni vecer dostava tech 140-vyjimecne 150ml-jak to zrovna vyjde i s MM…

ja nevim jestli mam takoveho zrouta a nebo co…jsem zvedava u doktorky jak jsme pribrali,vazime se jen tam,abych i orientacne vypocitala davku mleka na kg hmotnosti…

prdikama nerve,to mame lactobacily,sabiky a prdi v pohode,kaka jednou denne,maximalne obden…

74paja
Závislačka 4478 příspěvků 01.11.11 12:57
RadanaH píše:
74paja píše:
150 ml a prave vymlasknul 180ml :roll: proste neprestal, dokud si nevyrval tech +30ml :nevim:
kolik ma miminko?

9 tydnu :lol: je proste zravej a mnohem vetsi nez ostatni miminka.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama