Kolik vás stál dům? a kolik jste měli m2?

10
28.3.21 17:06

trhhrhrghrhr

Zdravím vás :) Je mi 21 a rozhodl jsem se přistavit si k domu byt. jednotku o rozloze 70m2(kuchyn, obyvák, koupelka) Přibližně jsem si to spočítal. Ale obracím se na vás… jak jste to měli vy? Kolik jste zaplatili za:

• Základní desku
  • Hrubou stavbu (z cihel)
  • Střechu

Děkuji za odpovědi a hezký den přeji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28.3.21 17:23

Prosímtě, ty se do ničeho takového nepouštěj, protože ptát se na slepičím webu na stavbu místnosti o 70 m2 fakt není dobrý nápad…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.3.21 17:34

@Labužník mirabelka02 :mrgreen: Proč si to myslíte? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13606
28.3.21 17:42
@lojzin99 píše:
@Labužník mirabelka02 :mrgreen: Proč si to myslíte? :mrgreen:

A k čemu ti bude, když ti napíšu, za kolik jsem postavil 140m2 na patro, se sedlovou střechou a betonovou krytinou červený barvy před 14ti lety… :nevim: :nevim: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.3.21 17:47

@bse.pedro Samozřejmě takhle stará informace mi je k ničemu. Chtělo by to něco aktualnějšího :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9274
28.3.21 17:52

@lojzin99 Já budu stavět v nejbližších pár letech, tak pak napíšu aktuálnější informace. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.3.21 17:56

@jege Díky :mrgreen: Určitě se pak ozvi za kolik to bylo :pankac: :mavam: A hodně štěstí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
28.3.21 17:58
@Labužník mirabelka02 píše:
Prosímtě, ty se do ničeho takového nepouštěj, protože ptát se na slepičím webu na stavbu místnosti o 70 m2 fakt není dobrý nápad…

Já mám takový dost silný pocit, že místní ženy toho postavily a mají větší znalosti než místní muži… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
28.3.21 18:02

@lojzin99 vezmi si projektanta, stejně ho budeš potřebovat, a ten ti spočítá cenu vcelku přesně s ohledem na místní ceny řemeslníků, materiálu a nutné poplatky. Vzhledem k tomu, že chceš přistavovat, tak se tam promítne i vázání zdí a střechy na stávající stavbu. Tvůj dotaz je tady úplně zbytečný a nesmyslný, protože jakákoliv odpověď je irelevantní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.3.21 18:02
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.3.21 18:11

@Janli Ted to v nejbližší době budu řešit. Vím že každá odpověd na tuhle otázku je irelevantní a celkem zbytečná ale tak nějak jsem si řikal, proč jí jen tak nepoložit… a sledovat jaký budou mít ostatní odpovědi a zkušenosti s cenami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
28.3.21 18:16
@Labužník mirabelka02 píše:
Prosímtě, ty se do ničeho takového nepouštěj, protože ptát se na slepičím webu na stavbu místnosti o 70 m2 fakt není dobrý nápad…
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
28.3.21 18:16
@lojzin99 píše:
@Janli Ted to v nejbližší době budu řešit. Vím že každá odpověd na tuhle otázku je irelevantní a celkem zbytečná ale tak nějak jsem si řikal, proč jí jen tak nepoložit… a sledovat jaký budou mít ostatní odpovědi a zkušenosti s cenami.

Strašně záleží i na tom, kolik si toho uděláš sám, kolik u vás stojí řemeslníci, jak jsi schopný usmlouvat cenu za práci i materiálu. Kolik si vezme projektant a kolik budou poplatky. Můžeš za to dát milion nebo taky jen pár set tisíc… navíc, málokdo tady asi přistavovat jednu místnost o sedmdesáti metech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.3.21 18:21

@Janli Já to napsal blbě a za to se omlouvám. V těch 70m2 bude obyvák, kuchyn, koupelka. Jinak počítám s tím že většina práce se udělá svépomocí díky rodině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5515
28.3.21 18:45

Další stavitel. :pocitac: Spočítejte mu to někdo na celé stokoruny, ať je to pořádně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat