Kolik vás stály finančně rozchody s chlapy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 00:20
Kolik vás stály finančně rozchody s chlapy?

Ahoj holky, zajímá mě, kolik vás stály finančně rozchody s chlapy? Vrátili vám chlapi při rozchodu osobní věci? Necháváte si vracet i dražší dárky, které jste chlapovi daly? Já to nedělám, ale hodně ženských prý ano. Teď jsem se rozešla, tak mě to zajímá. Na druhou stranu, člověk může být rád, že se toho mužského tupouna zbavil :-).To je možná za všechny peníze :-). Mám to složitější a bolestnější o to, že partner byl lékař, léčil mě, no a ukázalo se, že blbě, i když samozřejmě nechtěně, způsobil mi takové potíže, že se musím přeléčovat na velmi drahé soukromé klinice (nechci psát detaily),kterou si musím platit. Je to hodně nepříjemné a bolestivé, plus i drahé, samozřejmě-a bývalý o nějaké odpovědnosti nechce ani slyšet (právní cestou to řešit nechci).Nezlobím se, ale bilancuji ten vztah-no, byla jsem blbá, nechala jsem se nalákat na hezký vzhled a chování…Co vás stály rozchody? Finančně, citově? Přišla některá o byt, osobní věci atd.?Ublížil někomu z vás vlastní partner jako lékař (nebo třeba fyzioterapeut nebo v takové podobné profesi)? Představte si, že bych s ním zůstala - umíte si v takovém případě představit, že byste odpustily partnerovi-lékaři, který vás např. trvale zdravotně poškodil? Třeba řeknete, že odpustily, ale nezůstal by ve vás přece jen zlomek nějaké trpkosti? I když to neudělal schválně, to chápu. Přeji všem hodně štěstí a lásky a pohody :kytka: P.S.kdo namítnete, že lékař by neměl léčit svou rodinu a přenechat to kolegům, tak rovnou odpovídám. prostě stalo se. Nebyl to ale důvod rozchodu, neklapalo to dlouhodobě. Omlouvám se za anonym.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 00:27

Hm, máš to těžký…ale píšeš moc nekonkrétně na to, aby se ti dalo odpovědět na všechno. Já přišla s bývalým min. o 100 tisíc, slíbil mi, že je splatí, ale platí 500Kč měsíčně, tak to bude na dlouho :-)

panamera9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 00:33

Rozchod s chlapem, který ti nesedí je vždy výhra.

Klementyna
Echt Kelišová 8269 příspěvků 07.11.14 00:55

Je fakt, ze jsou vztahy, kdy si clovek rekne, klidne at prijdu o vsechno, jenom at se toho debila zbavim…

Ja tedy neprisla nikdy o nic, ani nikoho o nic neobrala, protoze pred manzelem nikdy ty vztahy nebyly o majetku, financich, bylo mi nact ci tesne po dvacitce, v takovych vztazich jeste nic neni krom ciste lasky :)

Situaci kterou popisujes neznam, jako ze by me nechtene partner nejak poskodil na zdravi nebo tak, to se mi nikdy nestalo, takze nevim, jak bych se citila… asi strasne :think:

Fjodorka
Extra třída :D 11328 příspěvků 07.11.14 00:59

Nikdy by mě nenapadlo, vracet dárky, ani je po někom chtít. V 17 jsem dokonce i počkala na rozchod až po druhém výročí, protože jsem chtěla dárek :oops: (já ale dárek také dala! :mrgreen: )

Nemám pocit, že bych rozchodem přišla o nějaké peníze, nebo věci, myslím, že se mi to nestalo. „Investice“ do vztahu (výlety, večeře, hospody, atd.) fakt nepočítám.

Citově ano, každý vztah ve mně nechal nějaký ten menší, či větší komplex. :roll:

edit: to si někdo dělá řiť s tím, že mi vkládají reklamu do příspěvku, ne? 8o @admin

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 07.11.14 01:02
@Fjodorka píše:
V 17 jsem dokonce i počkala na rozchod až po druhém výročí, protože jsem chtěla dárek :oops: (já ale dárek také dala!

Ty seš číslo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Fjodorka
Extra třída :D 11328 příspěvků 07.11.14 01:04

@admin tohle je normální? Reklama do příspěvku? Bohužel, nejde mi nahrát fotka (screen) :roll: I přes adblock mi tu neustále vyskakují prázdná okna reklam a rozhazují mi celé emimino. :pocitac:

Příspěvek upraven 07.11.14 v 01:07

Fjodorka
Extra třída :D 11328 příspěvků 07.11.14 01:05
@majki.r píše:
Ty seš číslo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Byla jsem v pubertě :mrgreen: Navíc to byla knížka o Pink Floydech, hrozně jsem se na ni těšila! :oops:

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 07.11.14 01:07

Vracet dražší dárky nechci, ale pokud jsi v situaci, že partner byl lékař a, i když neúmyslně, pochybil a odmítá to řešit tím, že by ti zaplatil léčbu, kterou podstupuješ, tak to bych si o dárky zpět řekla - pokud jsou to např. drahé hodinky, šperky atd. Jinak k situaci, kdyby mě partner jako lékař ošetřoval a poškodil-i když je jasné, že nikoliv schválně-i kdybych odpustila, pořád by mi hlava připomínala, co mi udělal-plácnu, měla bych třeba jizvy a při každém kouknutí na ně, bych věděla, že to je „kvůli manželovi“. Přebrat si to v hlavě by bylo těžké. To máš těžké, třeba ženy po nehodách, kde řídil manžel, zavinil nehodu (anebo třeba i nezavinil) a nedejbože umřelo třeba dítě, podle průzkumů prostě takřka nikdy manželovi neodpustí. Vždycky to člověk nosí v hlavě.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 07.11.14 01:07

@Fjodorka To je správný :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jen tak mimo, já v tvém příspěvku nevidím reklamu…

Fjodorka
Extra třída :D 11328 příspěvků 07.11.14 01:11

@majki.r Aha, dík. Tak nevím, mám screen, ale nejde mi nic poslat, nenahraje se to, celé se mi to tu seká a přeskakuje kvůli těm oknů,… Adblock hlásí přes 40 zablokovaných reklam, tak asi není divu :zed: Dík :kytka:

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 07.11.14 01:14

@Fjodorka Tak to je o nervy, taky bych se rozčilovala. A že tak najednou samo od sebe…

panamera9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 01:14
@Fjodorka píše:
Byla jsem v pubertě :mrgreen: Navíc to byla knížka o Pink Floydech, hrozně jsem se na ni těšila! :oops:

na takovej dárek bych taky čekala

lekarnicka28
Závislačka 4725 příspěvků 07.11.14 01:22

Z dárků se vrací snad jen zásnubní prstýnek, ne? Ty jo, v životě mně nenapadlo chtít vracet nějaké dárky.. To je osobní záležitost nespadající do společného jmění manželů i při rozvodu, natož při rozchodu. To by mně hanba fackovala přijít se seznamem, hele tohle jsem ti nakoupila za žy 3 roky a chci to zpět. Zároveň jsem taky nikdy žádné dárky nevracela.. ale na druhou stranu je pravda, že žádnou diamantovou soupravu jsem nikdy nedostala :lol:
Hele a léčil tě partner špatně nebo neúspěšně? I nepříbuzní doktoři se sekají a dělají chyby nebo prostě člověk na léčbu nereaguje tak, jako 90% ostatních..

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 07.11.14 01:30
@lekarnicka28 píše:
Z dárků se vrací snad jen zásnubní prstýnek, ne? Ty jo, v životě mně nenapadlo chtít vracet nějaké dárky.. To je osobní záležitost nespadající do společného jmění manželů i při rozvodu, natož při rozchodu. To by mně hanba fackovala přijít se seznamem, hele tohle jsem ti nakoupila za žy 3 roky a chci to zpět. Zároveň jsem taky nikdy žádné dárky nevracela.. ale na druhou stranu je pravda, že žádnou diamantovou soupravu jsem nikdy nedostala :lol:
Hele a léčil tě partner špatně nebo neúspěšně? I nepříbuzní doktoři se sekají a dělají chyby nebo prostě člověk na léčbu nereaguje tak, jako 90% ostatních..

Ale v jejím případě - ona se přeléčuje jinde po léčbě u něj, platí si to a on to odmítl řešit. Takže v tom případě bych (dražší dárky, zdůrazňuji)zpět chtěla. pochopila jsem to tak, že prostě jako lékař pochybil a ona se musí přeléčit jinde a stojí to peníze-no, kdyby byl jen trochu grand, tak na to nějakou korunu dá, už z principu. Tudíž, buď ráda, že ses lakomce zbavila :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >