Kolik vás stojí týdenní dovolená na horách?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 17:57
Kolik vás stojí týdenní dovolená na horách?

Takový dotaz, kolik vás stojí průměrně zimní dovolená? Já nikdy takhle nebyla, chtěli jsme jet s dítětem a manželem do hotelu (strava hotelová) a trochu mě ta cena překvapila, to ještě nepočítám půjčení lyží atd. Je to tedy lepší hotel, bazén atd.
Kolik tak tedy asi vyjde vás, plus nějaké náklady navíc? Permice atd. I když lyžovat já osobně asi neplánuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
quanavera
Kecalka 415 příspěvků 11.01.19 18:09

No jelikoz my mame svuj byt na horach, vydaje jsou daleko nizsi.

Marben
Ukecaná baba ;) 2035 příspěvků 11.01.19 18:11

Čtyřčlenna rodina cca 20tis se vším.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 18:17
@Marben píše: Čtyřčlenna rodina cca 20tis se vším.

A to bydlíte kde a jakou máte stravu?

boltova
Kecalka 144 příspěvků 11.01.19 18:17

Když jsme byli sami, tak cca 20tis. Teď mame male dite, takze cca 10. (Ubytovani v soukromi - vice prostoru pro dite. Skipas jeden na den - stridame se u hlidani. Na jidla chodime do restaurace - vecere samostatne. A taky skoro nulova utrata na sjezdovkach). Az bude maly lyzovat, predpokladam, ze se dostaneme na nejakych 25.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 18:19

Aha, no já že by nás to vyšlo na nějakých 50 i s cestou a to kolem, tak jestli jsem jako mimo nebo co :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 18:26

Asi hodně :mrgreen: Naposledy jsme byli na 5 dní (4 noci), bydleli v dost levném apartmánu (kolem 1000 za noc), vařili si povětšinou sami, jen sem tam oběd, lyže mělo dítě půjčené zadarmo, ale platili jsme mu každý den dvouhodinovku s istruktorem. Jinak jsme běžkaři a výbavu jsme měli vlastní, ale stejně jsme se i s benzínem nedostali pod 10 000. Takže za dvojnásobnou dobu, platit půjčení lyží (to jsou pálky), platit hotel, stravu v restauraci, každý den pro všechny skipassy… počítám, že pod 30 bychom se asi nevlezli. Mluvím teda o českých horách. Ale 50 bych za to fakt nedala. Pravda je, že vybírat hory v lednu - to už je většina těch cenově přijatelných nabídek dávno rozebraná.

Marben
Ukecaná baba ;) 2035 příspěvků 11.01.19 18:40

Bedrichov

• ale byli jsme na 5 dni - 4 noci a vybavení jsme vezli vlastní. Jen synovi jsme půjčovali a druhy syn byl miminko.

Strava snídaně v ceně, zbytek restaurace.
Teď mi chlap říkal, ze na pobyt měl slevovy voucher…

boltova
Kecalka 144 příspěvků 11.01.19 18:45

Jinak jeste k destinaci - Beskydy jsou krpaly (tzn nic moc pro deti), Jeseniky uz lepsi, tak samo Krkonose. Tatry byly pro me za pomer kvalita/cena masakr. Stale vedou i na ukor cesty italske alpy. Pro mensi deti super - vylizujou se vsichni a casto byva krasne pocasi.

madyb
Kecalka 102 příspěvků 11.01.19 19:19

4 členná rodina Alpy - od 40 tis. Krkonoše od 30 tis. ostatní 20 tis. To jsou +- minimální ceny (žádný luxus) pro rodinu s 5 denní permanentkou. Bez permanentky je to tak polovina.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 11.01.19 23:04

@quanavera ale na to se zakladatelka neptala. Ptala se na výdaje za týdenní pobyt na horách :zed:

Lišťule
Kecalka 172 příspěvků 12.01.19 15:03

Byli jsme teď přes Silvestra týden v Harrachově, 2 dospělí, 3 děti do 6 let, ubytování v samostatné chatce, vařili jsme si sami, lyžuje jedno dítě. Cesta, jídlo, ubytování, platby okolo cca 20 000. Za 50 000 mi to přijde hodně, to raději jedeme ještě jednou na další týden :)

madyb
Kecalka 102 příspěvků 12.01.19 17:29

Na děti do šesti let jsou většinou ještě slušné slevy. A pokuď lyžujete tak permanentky na lanovky tvoří velkou část ceny plus předraženej oběd na sjezdovce.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29533 příspěvků 12.01.19 19:13
@Lišťule píše:
Byli jsme teď přes Silvestra týden v Harrachově, 2 dospělí, 3 děti do 6 let, ubytování v samostatné chatce, vařili jsme si sami, lyžuje jedno dítě. Cesta, jídlo, ubytování, platby okolo cca 20 000. Za 50 000 mi to přijde hodně, to raději jedeme ještě jednou na další týden :)

když tady v jiných diskusí čtu, jak lidé nemají žádné velké úspory a žijí od výplaty k výplatě, tak jim přestávám věřit, že jsou na tom tak špatně ;) .50 t.není malá částka.

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1527 příspěvků 18.01.19 05:29

Sme 5 a okolo 40.000. Ubytovanie penzion s ranajkami je cca polovica. Zbytok su obedy, vecere a zjazdovky. Lyzuju 3. Neratam do toho wellness a lyziarskeho instruktora, to uz je nadstandard si myslim. A vystroj mame vlastnu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >