Kolik vážíte? Hubená, či baculka

Anonymní
26.11.19 21:25

Kolik vážite, hubená, či baculka

Holky, prosím, kolik vážite a co na to Vaši partneři? Můj partner ke mne neměl nikdy výhrady ohledně váhy, když jsme se poznali měla jsem 58 kilo. S ním jsem přibrala na váhu 65 kg a uz sama jsem necítila. Před dvěma měsíci jsem prodělala ZT v 10tt a stihla v té době nabrat skoro 5 kilo. Takže když jsem přišla domu po revizi měla jsem 70 kg a cítila jsem se strašně, už jsem zhubla 3 kila a v neděli mi řekl, když jsme se kočkovali, že je vidět, že jsem přibrala a mě se to hrozně dotklo. Poznal to na mě a říkal, že by mě miloval i jako baculku. Jenže mám z toho děsnou depku, ikdyz vím, že to nemyslel špatně a ze je spokojený. Já jsem se svou postavou hodně nespokojená, chtěla bych se vrátit na svých 58 kilo, ale prostě to občas nejde, když jsou oslavy, narozeniny a pořád něco. Teď jsou Vánoce a do toho se chceme začít od prosince snažit o miminko. Jenže nechci, aby to dopadlo jak a první dcerou, to jsem byla před otěhotněním baculka mela jsem 76 kilo a rodila se 101 kg, za 10 měsíců jsem dala dolů 40 kilo, hlavně teda silným stresem, to bych nechtěla nějak moc rozebírat. Jde hlavně o to, že když se s partnerem milujeme musí být tma, protože se stydím a pak mi řekne ještě tohle. Já vím, že si budete myslet, že jsem fakt úplná b…, ale prostě moje nohy nejsou úplně dokonale a to hlavně tím, že už roky bojuji s celulitidou na předních stehnech není to nějak moc, ale nemohu nosit kratší sukně, šortky atd. A nic mi na to nezabírá a zkoušela jsem snad úplně všechno. Mám problémy tedy s tím, že mě tělo hodně zadržuje vody. Tak mě zajímá jak jste na tom vy.
:( :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6253
26.11.19 21:29

Mně si manžel našel, když jsem měla 55 na 164. Během vztahu jsem zhubla na 51, pak nabrala na 58, když jsme se brali. To jsem pořád ještě byla sama se sebou relativně ok (jakože úplně spokojená jsem nebyla nikdy, ale ok). Po prvním dítěti do roka 61, po druhém do roka a půl 60. No, připadám si tlustá jako prase a pěkně hnusná. Oblečená to ještě jde, nahá fakt bída. Manžel vždycky tvrdí, že to, jestli se mu líbím, není o pár kilech sem tam a že radši víc a spokojená a šťastná než trochu hubenější a protivná megera. No. Nejde mi ani jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 21:31
@sakota píše:
Mně si manžel našel, když jsem měla 55 na 164. Během vztahu jsem zhubla na 51, pak nabrala na 58, když jsme se brali. To jsem pořád ještě byla sama se sebou relativně ok (jakože úplně spokojená jsem nebyla nikdy, ale ok). Po prvním dítěti do roka 61, po druhém do roka a půl 60. No, připadám si tlustá jako prase a pěkně hnusná. Oblečená to ještě jde, nahá fakt bída. Manžel vždycky tvrdí, že to, jestli se mu líbím, není o pár kilech sem tam a že radši víc a spokojená a šťastná než trochu hubenější a protivná megera. No. Nejde mi ani jedno.

Ano oblečená ok každý říká jak jsem hubená, což není pravda, podle mě je hubená holka která má pod 60 kilo. A jakmile jsme nahá jsem úplně ko.

• Nahlásit
  • Citovat
13480
26.11.19 21:32

Já musím říct, že jsem teď půl roku po porodu snad v nejlepší kondici co sem kdy byla. 55kg, hodně cvičím a zmizela celulitida, upravila sem jídelníček, nejím cukry, kojím a váha jde krásně dolů. Dřív sem mívala větší zadek a strašná stehna a to mi taky sebevědomí srazilo. Po porodu sem byla nešťastná pac mi zůstalo 62 kilo a to už sem sama sobě přišla nechutná, tak sem trochu makla no. Ale chlap mi nikdy neřekl ani slovo, jemu je celkem jedno jestli mám nějaké kilo navíc nebo ne, sám dokonalý není :D

Příspěvek upraven 26.11.19 v 21:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 21:33

Já mám mezi 45 až 50 kg a chtěla bych naopak něco nabrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 21:35
@kemeny13 píše:
Já mám mezi 45 až 50 kg a chtěla bych naopak něco nabrat.

Ty Joo, tak to máš fakt málo :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.11.19 21:36

Závidím vám! Já jsem děsná tlustoprdka! Ani sem nechci teď psát kolik vážím! :,( jsem závislá na jídle a ani psycholog nepomohl :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.11.19 21:37
@Kriss Tina píše:
Já musím říct, že jsem teď půl roku po porodu snad v nejlepší kondici co sem kdy byla. 55kg, hodně cvičím a zmizela celulitida, upravila sem jídelníček, nejím cukry, kojím a váha jde krásně dolů. Dřív sem mívala větší zadek a strašná stehna a to mi taky sebevědomí srazilo. Po porodu sem byla nešťastná pac mi zůstalo 62 kilo a to už sem sama sobě přišla nechutná, tak sem trochu makla no. Ale chlap mi nikdy neřekl ani slovo, jemu je celkem jedno jestli mám nějaké kilo navíc nebo ne, sám dokonalý není :DPříspěvek upraven 26.11.19 v 21:33

To já byla právě taky po porodu, no pak jsem nabrala, protože jsem vařila víc než jsem byla zvyklá, potřebovala jsem, aby můj nový partner přibral, měl 60 kilo. Naštěstí teda přibral na 70 kilo aspoň… Takže má skoro jak já a ja jsem z toho vyřízena. A ta narážka mě dodělala

• Nahlásit
  • Citovat
5038
26.11.19 21:38

Jsem mala, merim 154cm… když jsme se s manželem poznali, měla jsem cca 50kg. Prvního syna jsem šla rodit na 66kg a po porodu se dostala zpět na těch 50. Druhého syna jsem šla rodit také s 66kg, něco jsem shodila, ale během asi roka a půl jsem se vyzrala zpátky na těch 66… cítila jsem se silene, manžel nikdy neřekl nic konkrétního proti mé váze, ale z občasných narážek bylo jasne, ze spokojený není… začala jsem se pravidelně a zdrave stravovat a téměř denně cvičit… nyní mám 48kg a řekla bych, ze jsem v nejlepší kondici vůbec. Trvalo mi ale velmi dlouho najít správnou cestu, zkoušela jsem xy diet a všechny dopadly tak, ze jsem vydrzela chvíli a pak nabrala ještě víc. Důležité je sama chtít a brát to jako nový a lepší životní styl, ne jako dietu - zhubnu a pak se začnu zase cpát. Pak to půjde. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Měřím 172cm

Když jsme se poznali, vážila jsem 62kg.
Po 5letech s ním jsem vážila 68-70kg.
První porod s 93kg.
Druhý porod po roce zase s 93kg.
Ted po 2letech mám 83kg. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Vůbec není co závidět, taky to nevypadá podle mých představ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8450
26.11.19 21:39

Po 2 porodech 68 kg na 168 cm. Potřebovala bych shodit -5 kg. Ale nejde mi to. Jsem děsně líná. Po večerech piju campari s džusem a surfuju po emiminu, konečně všichni spí. Ale mně je tááák dobře, že to asi nechám tak :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 21:40

Když jsem poznala manžela, měla jsem 65kg, pred porodem druhého dítěte jsem měla 104kg!!!. Momentálně mám 85kg. Vzal si mě i s nadváhou :nevim: Teď jsem v hubnoucím procesu, tak uvidíme, kam až zhubnu…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.11.19 21:41
@Anonymní píše:
Měřím 172cmKdyž jsme se poznali, vážila jsem 62kg.
Po 5letech s ním jsem vážila 68-70kg.
První porod s 93kg.
Druhý porod po roce zase s 93kg.
Ted po 2letech mám 83kg. :lol:

Ja právě měřím 171cm a přijde mi to dost i když je to v normě. Už mám 67, ale jde to strašně pomalu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
13480
26.11.19 21:42
@Anonymní píše:
To já byla právě taky po porodu, no pak jsem nabrala, protože jsem vařila víc než jsem byla zvyklá, potřebovala jsem, aby můj nový partner přibral, měl 60 kilo. Naštěstí teda přibral na 70 kilo aspoň… Takže má skoro jak já a ja jsem z toho vyřízena. A ta narážka mě dodělala

Ja taky vařím hodně, ale hlídám co. Ale nemusím vykrmovat chlapa, spíš on potřebuje shodit víc než já, takže jedu takovy lehčí jídelníček hlavně kuli němu :lol: hele tvůj chlap určitě taky není dokonalý, a když není tak nemá co kecat do vzhledu někoho druhého. Chápu že to zamrzí, ale zas máš motivaci se sebou něco udělat a vytrit mu zrak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama