Kolik večerů travíte spolu?

Anonymní
31.3.21 07:17

Kolik večerů travíte spolu?

Ahoj, zajímalo by mě od párů co spolu žijí a mají dítě,

Kolik večerů týdně travíte aktivně spolu sami dva? Myslím tím povídaním, hraním, sledovaním filmů apod. Nepočítám do toho, kdy oba leží v posteli, ale každý si čte svoju knížku.

Partner má rád střílečka Call of duty a není večer, kdy by ji neobětoval aspoň půl hodiny, často jsou to spíš ale 2 hodiny a víc. Když si zrovna nehraje, čte si nebo dělá něco do práce. Potřebu se mnou trávit čas nemá. Já už jsem si docela zvykla, ačkoliv jeden čas jsem protestovala, ale už vím, že to nemá cenu. Ráda bych ale do budoucna aspoň 2 večery v týdnu zavedla, ale nevím jak na to. Ještě dodám že bydlíme 2+1 a pokoj má dcera, takže spolu jsme celé večery v jedné místnosti. Plánujeme však stěhování 3+1 a mám strach, že tam už budu po večerech doslova sama. Jsme spolu 3 roky. Ve vztahu nejsem moc spokojená obecně, ale zůstanu v tom kvůli dceři a ze strachu být na dítě sama. A taky protože se znám a vím, že bych si dalším chlapem jen pohoršila. Vždycky byl ten další horší.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14
31.3.21 07:23

Zdravím,

s přítelem trávíme všechny večery spolu, ať u televize, nebo nějak jinak :jazyk: děti máme 2. Jinak jsme spolu také 3 roky a dítě máme školkové batole :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63144
31.3.21 07:28

Jak kdy.. Někdy každý večer, někdy 2× v týdnu.. Ale je to dané tím, že chodím často spát s miminem už v 8 a někdy je chlap touto dobou ještě venku a maká.. Takže jsme spolu vesměs, když je špatné počasí. Mi to nějak neva, trávíme spolu čas jindy

Příspěvek upraven 31.03.21 v 08:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4641
31.3.21 07:29
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímalo by mě od párů co spolu žijí a mají dítě,

Kolik večerů týdně travíte aktivně spolu sami dva? Myslím tím povídaním, hraním, sledovaním filmů apod. Nepočítám do toho, kdy oba leží v posteli, ale každý si čte svoju knížku.

Partner má rád střílečka Call of duty a není večer, kdy by ji neobětoval aspoň půl hodiny, často jsou to spíš ale 2 hodiny a víc. Když si zrovna nehraje, čte si nebo dělá něco do práce. Potřebu se mnou trávit čas nemá. Já už jsem si docela zvykla, ačkoliv jeden čas jsem protestovala, ale už vím, že to nemá cenu. Ráda bych ale do budoucna aspoň 2 večery v týdnu zavedla, ale nevím jak na to. Ještě dodám že bydlíme 2+1 a pokoj má dcera, takže spolu jsme celé večery v jedné místnosti. Plánujeme však stěhování 3+1 a mám strach, že tam už budu po večerech doslova sama. Jsme spolu 3 roky. Ve vztahu nejsem moc spokojená obecně, ale zůstanu v tom kvůli dceři a ze strachu být na dítě sama. A taky protože se znám a vím, že bych si dalším chlapem jen pohoršila. Vždycky byl ten další horší.

S chlapem nebydlim, nejsem tvoje cilovka, ale byt s nekym kvuli tomu ze bych si jeste pohorsila s dalsim, je dost chaby duvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2087
31.3.21 07:37

Vecery spolu travime tak 3 do tydne. Zbytek treba manzel musi pracovat, protoze se pres den venoval rodine nebo si chci ja neco delat sveho a to jde bez deti vetsinou jen vecer. Vyhovuje mi to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
31.3.21 07:41

U nás je to půl na půl. Jsou večery, kdy spolu ležíme na gauči a koukáme na televizi (pokud si pustíme něco, co zajímá nás oba), jindy si pustím v televizi já co mě zajímá a manžel sedí u počítače a programuje si, hraje hry nebo upravuje fotky, jindy je manžel u televize a já v ložnici poslouchám rozhlasové hry… ale vždy záleží na domluvě - když jeden z nás řekne, že večer budeme spolu, tak jsme spolu - pokud ovšem nemusí manžel dohánět např. resty do práce.

Díky koroně pracujeme oba dva už rok z domova, takže si povídáme v průběhu celého dne a večer si už nemáme co říct, protože jsme vše probrali :mrgreen:

Jediné, na čem jsem trvala, bylo společné chození do postele, ale to u nás taky rychle přešlo - usínám po deváté, zatímco manžel vydrží do půlnoci. Takže odcházím do ložnice dřív, protože se nechci pozdě v noci dostávat z gauče do ložnice, spolu chodíme spát jen když na gauči vytuhnu a manžel mě budí, když jde sám spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16271
31.3.21 07:45

Tak večer ve smyslu, že si spolu sedneme a povídáme nebo koukáme společně na film, si uděláme tak 1× za týden. Ale jsme spolu 17 let, děti nám chodí spát poměrně pozdě a já naopak chodím spát docela brzy, takže tak :P Po třech letech vztahu jsme spolu ještě pořád trávili každou volnou chvilku a aby partner dával přednost PC hrám přede mnou, to nehrozí ani teď :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2844
31.3.21 08:07

My sice deti nemame, ale tech aktivne stravenych veceru spolecne, dle tve definice, moc nemame. Sice jsme spolecne na gauci, ale kazdy delame neco jineho, ja si ctu a muz kouka na filmy nebo si taky neco cte. Popovidat si stihneme bud odpoledne po praci nebo u vecere. Nam to ale takhle vyhovuje, radi travime volny cas i mimo vztah se svymi prateli a u svych konicku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874
31.3.21 08:10

Kazdy den. Dcera chodi spat mezi 6-7 a od te doby mame cas na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4230
31.3.21 08:21

Manžel dělá 3× v týdnu odpolední, takže nám zbývají 4 večery a z toho ty tři večery já odcházím spát za 4M miminem, protože spi stále dost na pytel :lol: jeden se hecnu, ale ve 22 mám oči jak Japonec :lol: věřím, ze jednou to přijde a zase budeme spolu, třeba až se kluci odstehuji :lol: :mrgreen: máme ještě skoro tříletého. Ale nějak to neresim, povazuju to za adekvatni našemu životnímu období. Snažím se to dohnat přes den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1914
31.3.21 08:39

Každý večer trávíme spolu. Minimálně zprávy, pak se snažíme vybrat nějaký společný film. Výjimečně se stane, že je manžel unavený z práce, jde si lehnout a dívá se na film v posteli. Ale i tak se mě zeptá, jestli mi to nevadí. Nevadí, můžu koukat na moje seriály, co ho nebaví :lol:. Před koronou, když šel ven jen jeden z nás, snažili jsme se přijít, na zprávy a uspávání dětí, zpátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6200
31.3.21 08:42

Kazdy vecer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4115
31.3.21 08:44

Pokud přítel nemá noční, tak každý večer. Většinou si uděláme nějakou mňamku, máme pár seriálu, co sledujeme, někdy si otevřeme vino a hrajeme karty. Ted třeba uz druhý týden jede noční, tak to spolu snídame, povídáme si aspoň hodinku, pak jde spát a odpoledne spolu obedvame a valíme se u televize, než jde zase do práce. Když mají děti zájem, tak se k nám přidají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
31.3.21 08:47

Denně hraje střílečku na PC? To mu je 17? Tohle prostě nepochopím, jak někdo dospělý muže tolik času obětovat nějaké hře v počítači. 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
31.3.21 08:51

Cca 3-4 večery, buď máme rozkoukanej seriál nebo vyberem film, někdy hrajem deskovky. Před koronou a druhým těhotenstvím jsme ještě jeden večer chodili na stěnu. Čtyřletá dcera chodí spát 19-20. Zbytek večerů se každej dívá na svůj film nebo si čtem, hrajem na PC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat