Kolik vidíte pokojů? Nevím, kam umístit dětský pokoj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie.krajcarova
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 17 inzerátů 01.07.19 23:14
kolik vidíte pokojů? nevím, kam umístit dětský pokoj...

Ahoj holky, tento byt má být 3kk, ale mně nějak unikají ty pokoje. vidím ložnici, obývák a samostatnou kuchyni… jsou tam sice okno a balkon, ale přijde mi to dost úzké na přepažení. jak to vidíte vy? https://www.sreality.cz/…va/563281500?…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Bubla Bůčková
Kelišová 7121 příspěvků 01.07.19 23:18

@lucie.krajcarova asi tam měli bordel a nechtějí to fotit. Slušná pálka za takovou špeluňku :zed: ale to je všude.

Uživatel je onlineaiwwa
Nadpozemská drbna 26963 příspěvků 01.07.19 23:19
@lucie.krajcarova píše:
Ahoj holky, tento byt má být 3kk, ale mně nějak unikají ty pokoje. vidím ložnici, obývák a samostatnou kuchyni… jsou tam sice okno a balkon, ale přijde mi to dost úzké na přepažení. jak to vidíte vy? https://www.sreality.cz/…va/563281500?…

Vždyť je tam plánek, tři pokoje, z toho jeden s kuchyňským koutem. To vypadá, že ten pokoj s tím kuchyňským koutem mají jako jídelnu. Jinak teda moc hezký byt. :palec:

Mirenka
Kecalka 155 příspěvků 01.07.19 23:20

Je tam obývák, ložnice a kuchyně s jídelnou. A je to dost blbě vyfocené. Pak mě hodně zaujala daň z nabití. Celý inzerát je moc podařený.

Uživatel je onlineaiwwa
Nadpozemská drbna 26963 příspěvků 01.07.19 23:21
@Bubla Bůčková píše:
@lucie.krajcarova asi tam měli bordel a nechtějí to fotit. Slušná pálka za takovou špeluňku :zed: ale to je všude.

Tyjo, vždyť je to 83 metrů, dojezd do Prahy.

lucie.krajcarova
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 17 inzerátů 01.07.19 23:21

Ale kuchyň s jídelním koutem… hm, tak to je podle mě 2+1

LaPaloma
Závislačka 2949 příspěvků 01.07.19 23:24

To nepřepažíš, nepůjde to bez ztráty okna. Zajímej se o byty 3 + 1, ty tam jsou lepší. Znám to tam.

Bubla Bůčková
Kelišová 7121 příspěvků 01.07.19 23:24
@aiwwa píše:
Tyjo, vždyť je to 83 metrů, dojezd do Prahy.

Se sklepem a parkovacím stáním možná :D však říkám, to je všude, blíž u Prahy za 5 milionů klidně.

Uživatel je onlineaiwwa
Nadpozemská drbna 26963 příspěvků 01.07.19 23:26
@Bubla Bůčková píše:
Se sklepem a parkovacím stáním možná :D však říkám, to je všude, blíž u Prahy za 5 milionů klidně.

Tak ta cena ještě jde, u nás, pár km za Prahou. 2+1 za pět mega. 8o a hnusný k tomu.

Uživatel je onlineaiwwa
Nadpozemská drbna 26963 příspěvků 01.07.19 23:28
@lucie.krajcarova píše:
Ale kuchyň s jídelním koutem… hm, tak to je podle mě 2+1

Jeden pokoj je ložnice, druhý jídelna, třetí obývák. Jakmile je kk, jde jen o kuchyňský kout v jednom z pokojů. Pokud je 3+1, tak jde o samostatnou kuchyň.

fotze
Kecalka 314 příspěvků 01.07.19 23:28

Jeden pokoj je s tim kuchynskym koutem, druhy pokoj je s tim gaucem a treti pokoj je loznice, podle me to bylo puvodne mysleno jako byt 2+1 a z ty kuchyne udelali jakoze pokoj s kuchynskym koutem, i kdyz je to pokoj, do kteryho se krom kuchyne vejde uz jen jidelni stul

Heivka
Závislačka 4118 příspěvků 01.07.19 23:30

@lucie.krajcarova Do té kuchyně dáte obývák a máte dva krásné pokoje na ložnici a dětský pokoj. Bude potřeba mít obyvák, jídelní kout a kuchyni mít zařízenou hodně minimalistický, ale viděla jsem to i v menších místnostech a fungovalo to.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9498 příspěvků 01.07.19 23:30

Tohle je fakt 83metru 8o, tyjo, ja uz to vnimani mam nejak posunute. Kdyz si predstavim, ze jsem vyrostla v 74metrech, prislo mi to velke a tohle je pro me tak na pokoje pro deti.
Jinak to podle mne je 3+kk. Kolem toho kk muzes mit teoreticky obyvak. Detsky vedle a ten maly bokem jako loznici. :nevim:

LaPaloma
Závislačka 2949 příspěvků 01.07.19 23:31

Jsou tam byty 3 + kk (nebo si myslím, že to musí být považováno za 3 + kk, kde je tak velký obývák s kuchyní dohromady, že to je ve tvaru čtverce cca 25 m2 nebo více a má to přes chodbu 2 samostatné ložnice. V koupelně se dalo na žádost mít vanu i sprchový kout a 2 umývadla. Fakt pohodlné byty, jen asi v jiném baráku. Ale v tomto místě, kde hledáš. Akorát se asi tolik neprodávají a když jsou, tak za víc peněz.

Michelle_M
Závislačka 2726 příspěvků 01.07.19 23:36

Je to trochu matoucí, „klasický“ byt 3+kk by měl mít jeden velký pokoj, kde bude kuchyňský kout a obývací část, a dva menší pokoje - ložnice. Toto je spíš 2+1. Kdybys to chtěla užívat jako 3+kk, tak do toho pokoje s kuchyňským koutem nacpeš nějaké sezení s TV jen těžko. Makléřka ale velmi dobře ví, co chtějí lidi v takových inzerátech číst a tak jim to tak servíruje :lol: Obecně mi ten byt ale nepřipadá špatný, záleží na tom, jak byste se tam (ne)poskládali.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama