Kolik vlasu vám denně vypadne bez mytí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 21:11
Kolik vlasu vam denne vypadne bez myti

Holky kolik vlasu vam denne vypadne aniz byste je myli me tak priblizne 90 vlasu :/ bojim se abych nebyla plesata :)

Reakce:
carola
Kelišová 7257 příspěvků 03.02.19 21:12
@Anonymní píše:
Holky kolik vlasu vam denne vypadne aniz byste je myli me tak priblizne 90 vlasu :/ bojim se abych nebyla plesata :)

Normální je 60-100vlasů denně plus mínus,takže neboj,plešatá nebudeš.

Jessica4
Kecalka 223 příspěvků 03.02.19 21:14
@Anonymní píše:
Holky kolik vlasu vam denne vypadne aniz byste je myli me tak priblizne 90 vlasu :/ bojim se abych nebyla plesata :)

Já je teda nepočítám, :mrgreen: ale taky mi jich dost vypadne. Ale to si říkám už kolik let a vlasy mám pořád fakt husté…
Kolikrát mám z hřebenu chomáče.

pannda
Kelišová 6784 příspěvků 37 inzerátů 03.02.19 21:21

To fakt netuším a nesleduji

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 03.02.19 21:23

To je počítáš nebo jak víš že 90?? :lol: mě dost, normální je až 100 vlasu za den, ale fakt číslo ani přibližně nepovim…

jana.vila
Povídálka 50 příspěvků 03.02.19 21:26

taky nepočítám, po 39letech prý hodně padají, na vlasy nějaké oříšky nebo vitaminy??

Russet
Extra třída :D 13957 příspěvků 03.02.19 21:27
@Anonymní píše:

Dost, ale nepočítám to. Vlas najdu spolehlivě ve vaně, v posteli, v zipu bundy… Mám je už dost dlouhé a každý vlas je vidět. Plešatá nejsem.

Baruunečka
Kecalka 151 příspěvků 03.02.19 21:28

Me hoooodne,párkrát jsem to zkoušela počítat a kdyz jsem byla pokazdy u stovky a porad to nebralo konce,přestalo me to bavit. Pade mi jich plno uz hodne let,mozna to tak bylo vzdycky,ale mam hodne vlasu a tak to neresim. Každopádně doma jsou moje vlasy uplne vsude a odtok v koupelně je casto ucpanej :roll:

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 16031 příspěvků 03.02.19 21:33

Mám období, kdy padají víc, období, kdy vyčesávám okolo pěti vlasů.

Božislava
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 03.02.19 21:39

Nenápadně okoukni tatínkovu hlavu, pokud ji bude mít jako koleno, není to dobré znamení. :(

lachtanice86
Kelišová 7130 příspěvků 03.02.19 21:46

Hodně ale po porodu je to prý normální

Jana206
Nadpozemská drbna 26847 příspěvků 03.02.19 21:58

Padá mi jich hodně,nepočítám. Presto mám stále hodně husté vlasy. Norma je cca kolem 100 vlasů denně.

Pajule25
Kecalka 222 příspěvků 04.02.19 09:27

Taky mi jich denně vypadne poměrně dost. Už si i říkám a divím se že na té hlavě ještě vůbec něco mám :mrgreen: A to já mam husté dlouhé vlasy :)

_BBQ_s
Echt Kelišová 9397 příspěvků 04.02.19 09:39

Po tricitce padaji dost, je teda pravda, ze dedicne po otci bych mela mit chmyri.. :mrgreen: ale mam vlnite vlasy, tak to vypada, ze mam objem, ikdyz je to bida :(

Lana25
Kecalka 304 příspěvků 04.02.19 09:46

mě taky dost a plešatá skoro jsem :think: dělají se mi kouty :roll:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >