Reklama

Kolik vnitřností na rybí polévku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 14:38
Kolik vnitřností na rybí polévku?

Ahoj, ptám se jako vegetarián:babi požádala přivézt 2 hlavy kapra a vnitřnosti na polévku. Kolik vnitřností se bere? Dělá té polévky hodně i na rozdání rodině. Dík. Kolik to tak stojí? Dík vaše vegetariánka :mrgreen: :* :srdce:

Reklama

Reakce:

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 20.12.16 15:04

@afghani No když chce přivézt dvě hlavy, tak bych vzala vnitřnosti z těch dvou kaprů :-).. Berou se jikry/mlíčí - když budete mít dva je šance, že budete mít jak jikry tak mlíčí :-)

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 15:09

Dik!!!

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 20.12.16 15:14

@afghani Myslím, že na velký hrnec polévky to bohatě stačí, ale pro jistotu se babičky můžeš zeptat. Bude to stát cenu dvou kaprů :-), takže tak 70-80 Kč za kg?.. To nevím, máme kapry vlastní.. :-)

Fofrník
Závislačka 3268 příspěvků 20.12.16 15:17
@afghani píše:
Ahoj, ptám se jako vegetarián:babi požádala přivézt 2 hlavy kapra a vnitřnosti na polévku. Kolik vnitřností se bere? Dělá té polévky hodně i na rozdání rodině. Dík. Kolik to tak stojí? Dík vaše vegetariánka :mrgreen: :* :srdce:

No ona je otázka co je to hodně? :D Já dělám tak dvacet litrů a to bych s tím co píše @fikovka neudělal. :lol:

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 15:21

Jen od veci, da se polevka zamrazit? Je pak dobra?

Fofrník
Závislačka 3268 příspěvků 20.12.16 15:22
@afghani píše:
Jen od veci, da se polevka zamrazit? Je pak dobra?

Dá se zmrazit a nepoznáš to na ní. Je potom dobrá. ;)

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 16:02

@Fofrník :mavam:

Markéta80
Hvězda diskuse 39328 příspěvků 20.12.16 16:53

@Fofrník 8o 8o 20 litrů 8o to prodáváš ne :mrgreen: :mrgreen:

Fofrník
Závislačka 3268 příspěvků 20.12.16 17:02
@Markéta80 píše:
@Fofrník 8o 8o 20 litrů 8o to prodáváš ne :mrgreen: :mrgreen:

Ne. :D :D Před rokem toho bylo o pár litrů víc. Trošku jsem to neodhadl. :oops: No co se nesnědlo dal jsem zamrazit. :D

Markéta80
Hvězda diskuse 39328 příspěvků 20.12.16 17:04

@Fofrník Tobě to chutná :mrgreen: :mrgreen:, snad jediná polévka co nepozřu, jednou mě doma donutili ochutnat, celý štedrovečerní stůl byl :poblion: :poblion: :poblion: :mrgreen:. Polévku mít budeme, už se na ní i těšim ale slepičí :mrgreen:

Fofrník
Závislačka 3268 příspěvků 20.12.16 17:13
@Markéta80 píše:
@Fofrník Tobě to chutná :mrgreen: :mrgreen:, snad jediná polévka co nepozřu, jednou mě doma donutili ochutnat, celý štedrovečerní stůl byl :poblion: :poblion: :poblion: :mrgreen:. Polévku mít budeme, už se na ní i těšim ale slepičí :mrgreen:

U nás to všichni milujou. :D :D Snad jen holka se sní necpe jak zjednaná (jako všichni)ale jí to jako jiné jídlo (normálně). :D Dělám jí jen na vánoce (je s tím děsná patlačka). ;)

Markéta80
Hvězda diskuse 39328 příspěvků 20.12.16 17:19

@Fofrník jím téměř jakoukoliv polévku. polévky fakt miluji ale rybí jen cítim a zvedá se mě žaludek :mrgreen:

Fofrník
Závislačka 3268 příspěvků 20.12.16 17:34
@Markéta80 píše:
@Fofrník jím téměř jakoukoliv polévku. polévky fakt miluji ale rybí jen cítim a zvedá se mě žaludek :mrgreen:

No já zase polévky moc nemusím a doma je moc neděláme. Děti mají rádi rajskou polévku. Já můžu drškovou a zelňačku. No rybí je u nás top. :D

Markéta80
Hvězda diskuse 39328 příspěvků 20.12.16 17:59

@Fofrník ještě že manžel jí nejí, to by si jí vařil sám :mrgreen:. já mam nejraději pořádný silný vývar tak na štědrý den dělám k obědu slepičí nebo hovězí :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama