Kolik vody nebo jiné tekutiny vypije sedmiměsíční mimi?

134
3.4.17 09:15

Kolik vody nebo jine tekutiny vypije sedmimesicni mimi?

Kolik vody, caje atd vam vypije sedmimesicni mimi? Nas malej tomu moc neda, um uz temer nechce, hodne redim svacinky a obedy. Ma ucici hrnecek a teprve nedavno se naucil pit neco jineho nez mlicko :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3603
3.4.17 09:23

Dcera necelých 7m a někdy vypije deci čaje a někdy nic, záleží jak má chuť, nabízím, ale nenutím ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
3.4.17 09:30

Nas malej ma pul roku a denne vypije cca 250ml caje. Mliko ma rano a pak jeste jedno mezi svacinou a veceri (ale to proto ze je to otesanek :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marie432875
3.4.17 09:36

Ty jo tohle me nikdy nenapadlo resit, dodnes netuším kolik naše batole vypije…od dob prikrmu jsem pití nabízela, měl ho nonstop k dispozici a v dosahu, a je to cele v jeho režii…někdy dolevam hrnek 5× za den, jindy sotva 2×…tak nějak vycházím z toho, ze neni blbej - pití a jídlo jsou základní lidské potřeby, tak snad si kazdy jedinec dokáže sám určit, kolik čeho potřebuje…

• Nahlásit
  • Citovat
134
3.4.17 09:47

@Marie432875 nemyslim si ze maly mimco vi ze ma dodrzovaz pitnej rezim aby nebylo dehydratovany 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19012
3.4.17 09:52

@Linda1985 Vody vypili asi tak 3 doušky po každé příkrmu, mlíka nevím, kojila jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1883
3.4.17 14:37

Mám 10 měsíčního a ten nepije vodu žádnou. Hodně mu ředím obědy, jí jogurty, přesnídávky, tak snad z toho nějakou má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marie432875
5.4.17 07:15

@Linda1985 a ty myslíš, ze malý mimco nepozná, ze ma žízeň? To je asi tak stejná logika jako ze nepozná ze ma hlad, tak mu to jídlo musíš vnutit? malýmu mimcu je sumafuk nejaky rezim. Ji a pije podle potřeby, a ja verim tomu, ze lidské tělo si dokáže nejlépe samo určit, kolik čeho potřebuje, i bez studia tabulek a režimu.
Jo a mimochodem, pocit žízně je docela dobry ukazatel nedostatku tekutin, a pokud ho clovek poslechne, dehydrataci se vyhne 8)

• Nahlásit
  • Citovat
134
5.4.17 07:45
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie