Kolik vyděláváte čistého/hod. na zkráceném úvazku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11.5.22 06:20

Kolik vyděláváte čistého/hod. na zkráceném úvazku?

Ahoj všem,
chtěla jsem se zeptat jednu věc - kolik si vyděláte průměrně čistého za hodinu? Plus ještě v jakém kraji a jaký úvazek/smlouva?

Já jsem ze Středočeského, mám práci zatím jen na DPP po mateřské na 24 a více hodin týdně, a vydělám si cca 165 Kč čistého na hodinu, a stejnak mám pocit, že je to málo. Hledám práci, tak se jen ptám pro představu, jak jste na tom vy ostatní na zkrácených úvazcích/ brigádách?

Zase mi vyhovuje ta flexibilita, na druhou stranu když třeba dítě onemocní a já zůstanu doma, tak mám méně peněz…

Ale jak jsem se tak dívala na zkrácené úvazky třeba v Praze (kancelářské pozice), tak mám pocit, že o moc lepší peníze nenabízejí… jak to máte vy ostatní s financemi? Mám být spokojená, nebo naopak si nastavit laťku výš?

Otázka je směřovaná na maminky po rodičovské, které pracují a mají k tomu doma malé děti. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.5.22 06:26

130 Kč/ hodina, kancelářská práce a fakt jí nebylo moc, spíš nuda :D
Jihočeský kraj
Je to tedy rok zpátky. Teď už jsem zpátky v práci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 06:41
@BibianaKlara píše:
Ahoj všem,
chtěla jsem se zeptat jednu věc - kolik si vyděláte průměrně čistého za hodinu? Plus ještě v jakém kraji a jaký úvazek/smlouva?

Já jsem ze Středočeského, mám práci zatím jen na DPP po mateřské na 24 a více hodin týdně, a vydělám si cca 165 Kč čistého na hodinu, a stejnak mám pocit, že je to málo. Hledám práci, tak se jen ptám pro představu, jak jste na tom vy ostatní na zkrácených úvazcích/ brigádách?

Zase mi vyhovuje ta flexibilita, na druhou stranu když třeba dítě onemocní a já zůstanu doma, tak mám méně peněz…

Ale jak jsem se tak dívala na zkrácené úvazky třeba v Praze (kancelářské pozice), tak mám pocit, že o moc lepší peníze nenabízejí… jak to máte vy ostatní s financemi? Mám být spokojená, nebo naopak si nastavit laťku výš?

Otázka je směřovaná na maminky po rodičovské, které pracují a mají k tomu doma malé děti. Děkuji

vydělám si cca jako ty, jsem hodnocena od odvedené práce, výhoda je, že pracuji převážně z domu, nevýhoda, že je ta práce nárazová…takže pracuji jen pár dní v měsíci

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 06:44

Pul uvazek, 4hod./den a neni to z domova(dojizdeni), 140Kc/hod., Praha, normalni smlouva, takze OCR, nemocenska, 8 tydnu dovolene +brigada z domova, bez naroku na nic z vyse uvedeneho, flexibilni na pocitaci, narazove, 200Kc/hod. +brigada mimo domov (dojizdeni) nekolik malo hod. tydne 300Kc/hod.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 06:59

Praha: DPC, lehce pres 400 Kc/h casove flexibilni (vim co musi byt hotove a jak si to rozvrhnu je na me). Mix doma a v praci. Pri RD.

Příspěvek upraven 11.05.22 v 10:56

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 07:17

Tak on záleží, co přesně člověk dělá, kolik znalostí k tomu potřebuje, a jak je to poptávané… :nevim:

Na DPP mám 300/hod, ale ještě v únoru jsem měla 200/hod, při nástupu (loni) 180/hod. Ale v hrubém. :D Úvazek mám cca 0,15. Kdybych šla na HPP, tak řekli, že bych měla 200/hod + ten standard (dovolená, stravenky, sickdays, home office), ale úplně by mě to nebavilo, tak ještě zvažuju. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 07:20

Východní Čechy, 120 Kč čistého na hodinu, administrativa na 3,5 hod denně, mohu i z domova. Nic moc ale potřebuji stíhat školku a vše okolo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 07:25

Tak teď si připadám jako pitomec. Mám 160 čistého/hod. Kancelářská práce, hodně náročná na soustředění, celý den se nezastavím, s dojížděním, v Praze :? Mám VŠ a 7 let praxe v oboru.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 07:37

Vracela jsem se na svoji smlouvu do administrativy v korporatu v Praze před 3 lety za 230 čistého. Aktuálně mám 280. Jen si zvyšuji uvazek a plat vzrostl za tu dobu změnou zákona o zrušení superhrube mzdy a nějaké lehké navýšení od zamestnavatele

• Citovat
  • Nahlásit
9518
11.5.22 07:56

@BibianaKlara Měla jsem stejně, při práci na 3h/den z domova, Jihomoravský kraj. Jako asi bych mohla mít víc, kdybych hledala, ale mně ta práce jinak po všech stránkách vyhovala, měla jsem ji u svého zaměstnavatele, kam jsem zase po rodičovské plynule přešla na HPP. Mám 3 děti a žádnou pomoc nebo hlídání, takže je pro mě důležitější, abych skloubila práci s rodinou, než peníze. A v tom mám práci perfektní a baví mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 08:11

Mam 150/hod… DPC, DPP. Kancelarska prace, vyhradne z domu. Brno.

• Citovat
  • Nahlásit
2413
11.5.22 08:11
@Anonymní píše:
Tak teď si připadám jako pitomec. Mám 160 čistého/hod. Kancelářská práce, hodně náročná na soustředění, celý den se nezastavím, s dojížděním, v Praze :? Mám VŠ a 7 let praxe v oboru.

Tak to je tady na emiminu úplně normální… Tady nikdo pod padesát tisíc za měsíc ani nevstane z postele :roll:
Jinak myslím, že na tom se mzdou tak špatně nejsi. Tady v okolí je to dost podobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
11.5.22 08:16

Nerozumím otázce. V přepočtu na hodinu je snad úplně jedno, o jaký úvazek se jedná, ne? Přepočet na hodinu mám stále stejný, resp. roste s inflaci dle kolektivní smlouvy, nezávisle na délce úvazku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 08:20

Já měla 90 hrubého na hodinu, do práce jsem dojížděla. Částečný úvazek Praha. Původně slíbená flexibilita nic moc, výhoda byla šest týdnů dovolené, což mi pokrylo většinu nemocí dítěte :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 08:27

7h úvazek, Liberec, kancelářská odborná práce s možností HO, čistého 270 Kč/h. Až mě to překvapilo, jak je to „vysoká“ částka, asi jsem si to nikdy na hodiny nepřepočítávala :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat