Kolik vypije Váš novorozenec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sabinka92
Stálice 63 příspěvků 05.08.19 14:49
Kolik vypije vas novorozenec?

Ahoj holky, chtela bych se zeptat, mame tydenni holcicku a prijde mi, ze nevi kdy ma dost :D. Mleko odstrikavam(neprisaje se), tudiz vim kolik vypije. Vyzunkne 120ml a kdyby bylo ve flasce vic, tak pokracuje dal. Mam ji dat dokud sama neprestane nebo ji ml hlidat? Dekuji :srdce:

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11722 příspěvků 05.08.19 14:51

Já kojim a dávám kolik chce, jak je horko tak pije skoro pořád, u mateřského mléka to nevadí když vypije víc, co nespotřebuje prostě vykadi.

petull77
Povídálka 28 příspěvků 05.08.19 14:53

Moje mala pila co dve hodiny, dokazala viset na prsu dost dlouho, myslim, ze toho vypila jeste vic… nicmene bych ji asi nechala, dokud chce, od prsu jsem ji taky neodtrhavala nikdy… pokud nema boleni, nebo neblinka :mavam:

MichaelkaT
Kecalka 154 příspěvků 05.08.19 15:23

Pocitove tak litry :lol: :lol: nikdy jsem nevazila ani mu nedavam lahev, takze presne nevim, ale na zacatku byl prisatej furt a ted v tech vedrech taky :D myslim si ze kdyby mel dost tak to kdyztak vyblinka nebo proste nestravi a vykadi :)

Uživatel je onlinePantalaimon
Kecalka 214 příspěvků 05.08.19 16:09

Nevím kolik moje vypije, ale vzhledem k tomu, že má po týdnu od porodu skoro čtvrt kila nabráno, tak asi hodně, u prsa je furt a mlika nám hafo…občas mám pocit, že musí puknout :nevim:

Sabinka92
Stálice 63 příspěvků 05.08.19 20:09

Moc dekuji holky :*
@Pantalaimon taky mam prave obcas pocit, ze snad praskne :lol: Jen by me zajimalo, kolik bych ji musela dat ml, aby mela opravdu dost :D

hani28
Ukecaná baba ;) 1415 příspěvků 12.08.19 12:14

Ono se rika, ze se ma do flasky dat vic, tak aby miminko trochu nechalo, protoze pak vis, ze je zasycene. Kdyz vypije celou flasku a pila by dal tak bych ji pridala a dala o 10-20ml vic. Tak to je teda s UM, predpokladam ze i s MM.

Cili999
Povídálka 28 příspěvků 18.08.19 15:18

Holky, mám to úplně podobně. Hrozně mě to stresovalo.. Nám kojení nejdříve vůbec nešlo, vydržela jen chvilinku…teď je to lepší a vydrží i 20 minut, když není moc ospalá…prostě jak kdy…ale právě nevím, kolik toho vypije. Někdy jen tak žužlá, někdy saje hezky, tak už od porodnice přikrmujeme. A právě děsně mě tíží, že nevím, kolik ji toho dát…uděláme třeba 60 ml a ona to vypije jako nic, uděláme 80 ml a také nemá problém…tak si říkám, zda z toho prsa vůbec něco má, když pak ještě tak pije :-( JIndy by po kojení usnula a spala…jsem z toho docela zoufalá, ty začátky jsou tak těžké :-( Tolik ji miluju a chtěla bych pro ni to správné…poradíte?

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7922 příspěvků 18.08.19 15:35

Mně řekli v porodnici, že neprekrmovat, začínali jsme na 40 ml a mělo se zvyšovat tak o těch pět ml denně. Měla bych strach o ledviny, celkovou zátěž, vedro teď týden nebylo.

Váš příspěvek
Reklama