kolik vypijete tekutin

213
16.4.07 12:36

kolik vypijete tekutin

Ahoj ,docela by mě zajímalo kolik za den kdo vypijete tekutin(a co nejvíc pijete).Já piju nejvíc vodu a čaje.
Protože zjištuju,po svých známích a spoluprac.,že všichni málo pijí.
Já vypiju 1,5 - 2 litry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

879
16.4.07 12:42

2-3litry

Piju nejvíc čistou vodu.
A pitný režim si musím hlídat kvůli zdravotním problémům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
16.4.07 13:02

Ahoj, tak já piju kolem 2 až 2 a 1/2 litru vody. Nejvíc čistou vodu a pak nějaký čaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19988
16.4.07 13:21

já vypiju 2 - 2,75l … nejvíc vodu z vodovodu, pak hodně ovocný čaje a po ránu většinou zelený čaj. Za den vypiju i dvě kafe, takže když odečtu co kafe vypudí (za hrnek kafe se má vypít hrnek vody, aby byl člověk „na nule“, páč kafe odvodňuje), tak jsem na těch cca 2l.

Když jsem kojila pila jsem i 4l denně, měla jsem u sebe pořád lahev s vodou nebo studeným čajem a při každým kojení jsem vypila minimálně 2-3dcl.

Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
16.4.07 13:23

tak to je dobrý,znám lidi,kreří nevypijí skoro nic.Jedna moje kámoška má problémy s vaječníkama,a když jsem se jí zepala,kolik toho vypije,tak mě řekla,že skoro nic.myslím,že by se jí to zlepšilo,kdyby víc pila.Bívá hodně unavená,a to je taky pitným režimem.To vím sama podle sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9541
16.4.07 14:51

Já piju 3,5 až 4,5l denně, když je teplo, tak i o trochu víc. Dřív mě bolela hodně hlava, tak jsem začla nuceně pít, prý bolesti bývají z nedostatku tekutin. Hlava mě nepřestala bolet, ale naučila jsem se pít :) Ráno ovocný nebo zelený čaj, pak dost ovocné džusy hodně ředěné a čistou vodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
16.4.07 21:04

Ahoj

no to já jsem hrozná,já piju docela málo a to ještě hodně kojím. Vypiju tak litr denně.někdy víc,někdy míň.kafe nepiju,piju meltu,no a nevím proč,ale z čisté vody se mi dělá špatně,bublinky nemusím, tak si hodně ředím džusy nebo ovocné čaje bez cukru.ale ted jsem ochutnala tu vodu Rajec bylinka - mateřídouška a docela dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama