Kolika let se vám dožil Německý ovčák?

8
30.4.21 22:29

Kolika let se vám dožil Německý ovčák?

Zdravím, kolika se vám dožil Německý ovčák? Máme 10ti letou fenu Německého ovčáka, tak mě zajímá jak dlouho tu s námi ještě bude. Je v pohodě, žádné problémy, nekastrovaná. Všude na internetu je průměr 9 až 12 let. Zajímají mě vaše názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6019
30.4.21 23:19

Tak 11-15 let… Ze zkušeností, co tak vidím kolem sebe, mi přijde, že delšího věku se (při stejných podmínkách u chovatele a příbuzných genech) dožije spíš pes než fena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.4.21 23:23

@vulpes Díky za názor. :,( feňule je moc super, doufám, že tu bude ještě aspoň těch pět let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
30.4.21 23:35

@Lenyyyy
Ahoj. Náš první pes se dožil 14ti let. Odešel víceméně ze dne na den. V pátek skotačil ještě jako štěně a v pondělí odešel na srdeční nedostatečnost.
Druhý měl 13 a půl, když jsme ho nechali uspat. Projevila se u něj, jak já říkám „spadlá pr. el ovčáků“. Prostě kyčelní klouby, poslední rok špatně chodil a ke konci už to pro něj bylo spíš utrpení, ikdyz to nesl statečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
30.4.21 23:40

16 let 💙.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.4.21 23:41
@janikema90 píše:
16 let 💙.

Jeeee krásný věk :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.4.21 23:45
@Haku71 píše:
@Lenyyyy
Ahoj. Náš první pes se dožil 14ti let. Odešel víceméně ze dne na den. V pátek skotačil ještě jako štěně a v pondělí odešel na srdeční nedostatečnost.
Druhý měl 13 a půl, když jsme ho nechali uspat. Projevila se u něj, jak já říkám „spadlá pr. el ovčáků“. Prostě kyčelní klouby, poslední rok špatně chodil a ke konci už to pro něj bylo spíš utrpení, ikdyz to nesl statečně.

Alespoň, že se první psík netrápil. Chudáček druhý pejsek, ale aspoň, že jste ho nenechali se trápit. Oba se dožili hezkého věku, doufám, že tu i naše fenečka bude co nejdéle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.21 01:13

Ahoj, naše Sylva se dožila 15ti let :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
1.5.21 01:15

@Tereza Viktorie krásný věk :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
922
1.5.21 07:51

Náš pes se dožil 14 let a 3 měsíců. Od mala měl špatné kyčle, na veterině tenkrát říkali, že se nedozije ani 4 let :lol: Říkali jsme si, že ho ještě přes léto necháme a na podzim ho necháme utratit, aby se netrápil. Nakonec zemřel přirozeně :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
1.5.21 09:35
@Ju21na píše:
Náš pes se dožil 14 let a 3 měsíců. Od mala měl špatné kyčle, na veterině tenkrát říkali, že se nedozije ani 4 let :lol: Říkali jsme si, že ho ještě přes léto necháme a na podzim ho necháme utratit, aby se netrápil. Nakonec zemřel přirozeně :srdce:

Jeee tak to je super. Dožil se o deset let víc než počítali. Na ovčáka krásný věk :kytka: naše feňule taky bohužel není nejmladší, 10 let není na ovčáka málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31020
1.5.21 10:13

Naše holky :srdce: odešly ve 12 (nemoc), 9 a 14 náhle.
Hodně společných let :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
1.5.21 16:26

Fenka - 13 let. Poslední dva roky měla občasné epileptické záchvaty. Jednoho dne dostala mrtvičku, nemohla se postavit na nohy… Nebylo jiné řešení než injekce. :( Byl to ten nejlepší pes, kterého jsem poznala. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
2.5.21 21:25
@lll2220 píše:
Fenka - 13 let. Poslední dva roky měla občasné epileptické záchvaty. Jednoho dne dostala mrtvičku, nemohla se postavit na nohy… Nebylo jiné řešení než injekce. :( Byl to ten nejlepší pes, kterého jsem poznala. :srdce:

To je mi moc líto :,( škoda, že ti pejsci mají tak krátký život..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3354
2.5.21 21:27

11,5
Fena, na konci problém s cauda equina, utracena. Byla papírová a kastrovana. Mivaji problémy se zadnima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat