Kolikátý den cyklu jste měly ultrazvuk před Ketem?

2992
7.6.21 13:24

Kolikátý den cyklu jste měly ultrazvuk před Ketem?

Ahoj holky :mavam:
Kolikátý den cyklu jste měly ultrazvuk před Ketem? Já mám cyklus cca 30 dní a objednali mě už na 12 DC. Zdá se mi to moc brzy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.6.21 13:31

@kavenka ahoj, pokud nebudeš mít dost vysokou sliznici, tak ket určitě neprovedou. Moje doktorka říkala, že pro otěhotnění stačí vyska sliznice 6 mm. Tak se klidně při ultrazvuku zeptej

• Citovat
  • Nahlásit
2992
7.6.21 13:39
@Anonymní píše:
@kavenka ahoj, pokud nebudeš mít dost vysokou sliznici, tak ket určitě neprovedou. Moje doktorka říkala, že pro otěhotnění stačí vyska sliznice 6 mm. Tak se klidně při ultrazvuku zeptej

No mně právě přijde, že ten 12tý den cyklu ještě nebude ovulace :think: tu mívám až kolem 14DC - 15DC. Tak jestli tam takhle brzy něco uvidí :nevim: abych tam nemusela za 2 dny jet znova. Máme to dost z ruky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21510
7.6.21 13:57

Oni to potřebujou sledovat pár dní předem, nebudou ti ten ket dělat ten samý den, jen si to potřebujou odhadnout a naplánovat. Já chodila od 9.dne a ket byl 16.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3510
7.6.21 13:59

@kavenka máš přirozený cyklus nebo stimulovaný? já chodím většinou 9-12den ale já mám stimulované cykly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 14:13

Já byla před KET 12 DC a jelikož se zdálo, že sliznice neroste, tak si mě pozvali znova 16 DC, jen aby se vidělo, jak probíhá cyklus po IVF (měla jsem OHSS), takže jsem ani nepočítala s KET, a ejhle 16 DC sliznice 9mm dostala jsem léky a transfer proběhl 20 DC… Tudíž, možná pojedeš do CAR víckrát… Mám to taky hodně daleko, a moc se mi tam již ten 16 DC nechtělo, ale jsem za to ráda, že jsme tam jeli… Holt někdy to je na víc návštěv než jenom jednu.
P. S. neměla jsem stimulovaný cyklus.

• Citovat
  • Nahlásit
353
7.6.21 16:33

Já vždy 9.-11.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2992
7.6.21 17:05
@Janli píše:
Oni to potřebujou sledovat pár dní předem, nebudou ti ten ket dělat ten samý den, jen si to potřebujou odhadnout a naplánovat. Já chodila od 9.dne a ket byl 16.

Jj já měla KET většinou 19. DC. Fakt jsem byla přesvědčená, že jsem měla ultrazvuk vždy až 14DC ;) ale už je to 4 roky zpátky, takže si to můžu blbě pamatovat :lol:
Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2992
7.6.21 17:06

Holky všem moc děkuji za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
8.6.21 09:56

11.-12.den, transfer 19.den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
271
9.6.21 21:38

12., 15., 18. den cyklu kontrola a pan štvalo mě to, protože to byla kontrola na změření sliznice vždy jen 5 minut a já si brala celý den volno, ale ta co už :roll: :)
KET 25. den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat