Kolikátý den po oplodnění vyjde pozitivní test?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.9.21 10:17

Kolikátý den po oplodnění vyjde pozitivní test?

Ahoj, musím se zeptat. :oops: Nevíte některá kolikátý minimálně den po oplodnění vyjde pozitivní test? Četla jsem, že z krve to zjistí i po pár dnech, ale nevím jaký je interval u testu kupovaného :oops: Vedu si menstruační kalendář a tam zapisuji a pohlavní styk, abych tak věděla kolikátý to je den. Vychází to na 9 dnů, myslíte se když mi vyšel test negativně, tak s tím můžu počítat? :oops: bojím se, že jsem těhotná, meškám s MS 4 dny. :?
Doma mám 8 měsíční holčičku, přijde mi brzy ještě na druhé :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26274
28.9.21 10:19

Mě vyšel první slabý duch 10 dní po ovulaci, po 14 dnech už byla silná čárka. Ono 9 dní po styku nemusí znamenat ale 9 dní po oplodnění, takže bych ještě pár dní počkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
28.9.21 10:31

Holky můžete mi poradit.
Jsem 14 DPO a meskam 2 dny, test mam negativní. Mám ještě počkat?
Snažíme se dlouho, doktor mi dával i ovitrelle, i clostik, říkal ze to vypadá hodně dobře na ultrazvuku.
Tak se fakt modlím ze to vyšlo. Ale proč ty testy negativní??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11993
28.9.21 10:32

Ještě bych pár dní pockala. 9 dní je krátká doba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54800
28.9.21 10:33

V prvé řadě - pohlavní styk a oplodnění se může dost lišit, někdy až o pět dní. Jinak pokud si dobře pamatuju, 8. den po oplodnění (nikoliv po styku!) se negativní test ukáže 95 % těhotných a 100 % netěhotných, takže asi tak.
Při pravidelném cyklu by měl být čtyři dny po vynechání test už jasně pozitivní, pokud by to bylo těhotenství. Ale - pokud byl jediný styk, ze kterého jsi mohla otěhotnět, pět dní před očekávanou MS, tak buď by musela být opravdu hodně posunutá ovulace a nebo meškáš z jiného důvodu. Ještě bych počkala. 14 dní po oplodnění (ale opět - oplodnění a styk jsou dvě různé věci) už spolehlivost testu hraničí s jistotou, 9 dní po styku je to loterie a negativní test těhotenství rozhodně nevylučuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54800
28.9.21 10:37

@EditKL při ovulaci potvrzené před 14 dny bych s negativním testem spíš počítala, že to neklaplo, ale nic jiného než čekat ti stejně nezbyde. Test klidně za tři dny zopakuj a uvidíš. Cyklus může být ovlivněný léky. Ono i kdyby to na ultrazvuku vypadalo sebelíp, větší než 20% šanci v tom cyklu stejně nemáš, s tím je třeba počítat. Tak uvidíš, pokud se MS stále nedostaví a testy stále negativní, cinkla bych v pondělí doktorovi, co tě teď sledoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
28.9.21 10:40

@ugluk Holky můžete mi poradit.
Jsem 14 DPO a meskam 2 dny, test mam negativní. Mám ještě počkat?
Snažíme se dlouho, doktor mi dával i ovitrelle, i clostik, říkal ze to vypadá hodně dobře na ultrazvuku.
Tak se fakt modlím ze to vyšlo. Ale proč ty testy negativní??
Ok, dekuju za radu :)
Já měla ovitrelle i minuly měsíc a dostala jsem menstruaci o 3 dny dříve, proto mi to teď přijde divne, ale je možné že mi to rozházelo cyklus. Takže nezbývá než čekat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 10:43

@ugluk pohlavní styk nebyl v době ovulace, tohle hlídám a nikdy to není o ovulaci nebo v době plodných dnů. :think: poslední styk byl právě 5 dnů před očekávanou periodou. Dostávala jsem ms pravidelně už po 6nedeli. Teď je to poprvé co meškám.

• Citovat
  • Nahlásit
54800
28.9.21 10:53

Zakladatelko, tak pokud s jistotou víš, že ovulace byla minimálně pár dní před stykem, tak bych se obávala ještě méně. Zpoždění může být z mnoha jiných důvodů… Test bych udělala dva týdny po styku a kdyby MS pořád nic, tak ještě minimálně po dalších třech dnech zopakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8948
28.9.21 11:43
@Anonymní píše:
Ahoj, musím se zeptat. :oops: Nevíte některá kolikátý minimálně den po oplodnění vyjde pozitivní test? Četla jsem, že z krve to zjistí i po pár dnech, ale nevím jaký je interval u testu kupovaného :oops: Vedu si menstruační kalendář a tam zapisuji a pohlavní styk, abych tak věděla kolikátý to je den. Vychází to na 9 dnů, myslíte se když mi vyšel test negativně, tak s tím můžu počítat? :oops: bojím se, že jsem těhotná, meškám s MS 4 dny. :?
Doma mám 8 měsíční holčičku, přijde mi brzy ještě na druhé :oops:

Jakou máš antikoncepci, že se tak bojíš dalšího těhotenství? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2353
28.9.21 11:58

@EditKL 14dpo a negativni test, spis to nevyslo. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 12:07

@Šmoulice nemám, neberu žádnou. Kojim a pro kojící není takový velký výběr. Zkoušela jsem a krvácela jsem 30 dní v měsíci.

• Citovat
  • Nahlásit
11993
28.9.21 12:11
@Anonymní píše:
@Šmoulice nemám, neberu žádnou. Kojim a pro kojící není takový velký výběr. Zkoušela jsem a krvácela jsem 30 dní v měsíci.

Prášky nejsou jediná ochrana na trhu. Jestli druhý dítě ještě nechceš tak něco používejte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54800
28.9.21 12:16

Používejte aspoň kondom, Pharmatex, něco - po celý cyklus. Protože to, že kojení není antikoncepce, se v praxi většinou projeví tak, že otěhotní ti, co o to nejmíň stojí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8948
28.9.21 12:27
@Anonymní píše:

:roll:
Hm, klasika … Pro kojící, že není? Hahaha! Minimálně gumu na frajera navleč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat