Kolikátý den po ovu jste měly pozitivní test?

12
19.2.21 12:59

Kolikátý den po ovu jste měly pozitivní TT

Ahoj holky, dnes je to 15ty den po pozitivním ovulačním testu, zatím jsem si nedělala TT, menstruaci mám velmi nepravidelnou, kolikátý den od pozitivního ovulačního testu jste měly pozitivní TT? Nerada bych docela negativní znáte to :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
746
19.2.21 13:30

Jestli jsi 15 DPO tak už by to mělo jít vidět určitě
:srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
19.2.21 13:34

Testovat v den vynechani ms.

Respektive, pokud vite, ze byla ovulace opravdu pred 15 dni a probehl i styk, tak by vam test po patnacti dnech tehotenstvi ukazal.
Nicmene dokud neni vynechana ms, tak to muze odejit s ni. A deje se to docela casto, staci si tady procist prispevky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
19.2.21 13:39

Po vynechání menstruace nemůžu praktikovat, někdy mám cykly 50 dní jindy třeba jen 30.. menstruaci po ovulaci je u mě taky různá mezi 8-16dnu.

Zatím nepřidala, zítra si udělám TT

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
19.2.21 13:43

@Angelisa
menstruace po ovulaci 8-16 dnů by čistě teoreticky neměla byt možná

Tzv. lutealní fáze (doba mezi ovulaci a menstruaci) je stále stejná a normální délka je 12-16 dnů

Cokoli kratšího by mohlo značit problém.. Čili dostat menstruaci osm dní po ovulaci je špatně, protože není dostatek času na transport a uhnízdění vajíčka

Jak víš ze byla ovulace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25456
19.2.21 13:46

Tak pozitivní ovulační test je něco jiného než potvrzený den ovulace. Pozitivní test neznamená, že ovulace proběhne, ani kdy přesně. Je to odhad, pravděpodobnost. Ještě bych vyčkala.
Jinak osobní zkušenost mám takovou, že // jsem měla vždy 12-14 den po ovulaci (zachycené, že opravdu proběhla).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
19.2.21 13:48

Měla jsem pozitivní ovulační test, ne stoprocentní ale oproti ostatním pozitivní byl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
19.2.21 13:51

Jak se zachytí den ovulace jinak než testy, když by měla proběhnout do 48 hodin po pozitivním testu, v novém cyklu má jít třetí den a 20ty den na odběry kdy mi zjisti jestli mám ovulaci ale neřeknou mi přesný den jen jestli proběhla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
19.2.21 13:52
@Angelisa píše:
Měla jsem pozitivní ovulační test, ne stoprocentní ale oproti ostatním pozitivní byl

To je co za odpoved? 😀 Jak jako pozitivni ale ne na 100%?

Ovulacni test musi byt na 100% pozitivni a ani tak neni jiste, ze ovulace probehne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
19.2.21 13:54
@Angelisa píše:
Jak se zachytí den ovulace jinak než testy, když by měla proběhnout do 48 hodin po pozitivním testu, v novém cyklu má jít třetí den a 20ty den na odběry kdy mi zjisti jestli mám ovulaci ale neřeknou mi přesný den jen jestli proběhla

No na folikulometrii, kde sleduji folikuly a dokaze vam lekar rict, zda-li ovulace probiha a kdy k ni zhruba dojde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
19.2.21 13:57

@janikema90 to jste slyšela kde, že není stoprocentní že proběhne když je pozitivní ovulační test 😃

Přečtěte si tady něco o tom kdy holky otěhotněly a neměly stejně silné čárky na ovulačním testu 😏 :wink: a právě z této ovulace otěhotněly

Ne každému se objeví 2 stejně silné čárky nebo naopak ještě tmavší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25456
19.2.21 13:59
@Angelisa píše:

Měřit bazální teplotu. Snadné, jisté. Žádné dohady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25456
19.2.21 14:00
@Angelisa píše:
@janikema90 to jste slyšela kde, že není stoprocentní že proběhne když je pozitivní ovulační test 😃

Přečtěte si tady něco o tom kdy holky otěhotněly a neměly stejně silné čárky na ovulačním testu 😏 :wink: a právě z této ovulace otěhotněly

Ne každému se objeví 2 stejně silné čárky nebo naopak ještě tmavší

To se obecně ví. Jde jen o detekci hormonu, jeho zvyšující se koncentrace. Ale zda a kdy k ovulaci opravdu dojde, to neřekne. Je to jen pravděpodobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
19.2.21 14:02
@Angelisa píše:
@janikema90 to jste slyšela kde, že není stoprocentní že proběhne když je pozitivní ovulační test 😃Přečtěte si tady něco o tom kdy holky otěhotněly a neměly stejně silné čárky na ovulačním testu 😏 :wink: a právě z této ovulace otěhotněly
Ne každému se objeví 2 stejně silné čárky nebo naopak ještě tmavší

Tehotna jsem, neco o tom vim, nebojte.
Ja se vas ptam, kde mate tu jistotu, ze ovulace probehla pred 15 dny???
Mate to potvrzene lekarem?
Znovu pisi, ze ovulace probehnout vubec nemusela.
A jelikoz nevite, kdy mate dostat ms, coz je takovej docela spolehlivej indikator, tak je dulezity vedet, kdy jste tedy ovulovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
19.2.21 14:19

4.2 a 5.2

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu