Kolikátý den po ovulaci jste pociťovaly bolest prsou?

218
28.2.21 16:35

Kolikátý den po ovulaci jste pociťovaly bolest prsou?

Každá jsme jiná, každé těhotenství má jiné prvotní příznaky. Ale zajímá mne, kolikátý DPO (den po ovulaci) jste začaly cítit prsa (bolest, pnutí, mravenčení, ztěžknutí) :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6163
28.2.21 16:40

Nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
28.2.21 16:45

@Jogrr u všech těhotenství? Nebo u jednoho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6163
28.2.21 16:49

@happylenk u vsech trech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3106
28.2.21 16:51

Noo ony ty priznaky jsou totožné s PMS, tak těžko říct. Ja jsem u všech těhotenství měla bolest v podbřišku v termínu MS a čekala, kdy dorazí. Po par dnech jsem testovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
28.2.21 16:53

@Jogrr
Mě právě vždy bolela a zatím nic, tak si říkám, jestli to nebude holčička (mám 4 kluky).
Jsem z toho nervózní. MS mám dostat za 4 dny a ta prsa zatím nic. A tak ráda chci, aby už bolet začala, aby mě to ujistilo, že se něco děje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
28.2.21 17:02
@happylenk píše:
Každá jsme jiná, každé těhotenství má jiné prvotní příznaky. Ale zajímá mne, kolikátý DPO (den po ovulaci) jste začaly cítit prsa (bolest, pnutí, mravenčení, ztěžknutí) :think:

Celou dobu plodnych dnu az do nedostaveni se ms. A nasledne az do 16tt 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
28.2.21 17:23

Prsa se mi zvětšily a upozorňoval na to právě partner, asi 2 týdny po nedostavení se MS. Postupně se asi týden zvětšovali a teď to naštěstí přestalo. :D

• Citovat
  • Nahlásit
16045
28.2.21 17:29

Zhruba 6tt, to už jsem mela dávno pozitivní test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1693
28.2.21 18:13

Az někdy okolo 7. týdne myslím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 18:40

@happylenk pockat, takze jestli to dobre chapu, mas 4 dny do MS, vis jiste, ze jsi tehotna a uz ted chces pocitovat tehotenske priznaky, ze kterych si vyvodis pohlavi ditete? :lol: :lol: tak to jooo, to bych chtela taky umet :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
826
28.2.21 19:50

No to nic neovlivní, jako mě prsa bolí od ovulace až do ms asi 7× ročně, 3× ročně mě bolí až před ms a 2× ročně mě nebolí vůbec. By mě zajímalo jestli bych podle prs poznala těhotenství já :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
28.2.21 20:20
@Anonymní píše:
@happylenk pockat, takze jestli to dobre chapu, mas 4 dny do MS, vis jiste, ze jsi tehotna a uz ted chces pocitovat tehotenske priznaky, ze kterych si vyvodis pohlavi ditete? :lol: :lol: tak to jooo, to bych chtela taky umet :lol: :lol:

Vůbec ne. To nechápeš teda dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat