Kolikátý transfer byl u vás úspěšný?

110
23.5.16 15:27

Kolikátý transfer byl u vás úspěšný?

Ahoj dámy, protože jsem zde nenalezla adekvátní diskuzi nebo už hodně starou, ráda bych vás vyzvala k tomu, aby jste se podělily o výsledky vašich pokusů.
Doufám, že pozitivní výsledky budou pro všechny, které toho máme za sebou hodně, povzbudivé a načerpáme sílu do dalších pokusů.
Můj nekončící boj je v podpise. díky všem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
23.5.16 15:37

Vlastní IVF: 1.-3. transfer nic, 4.transfer (bohužel afetální vejce)
Darovaná vajíčka IVF: 1.transfer = biochemické, 2.transfer (kryo) = zdravé dítě, 3.transfer (kryo) taky vyšel, ale byl z toho spontánní potrat

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.5.16 15:39

Ještě dodám, že teď po roce bez jakýchkoliv pokusů jsem otěhotněla přirozeně a úspěšně se blížím porodu. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
3851
23.5.16 16:31

1. :mrgreen: Drzim palce :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.16 16:53

@jana234 Ahoj. Otevřela jsi téma, co mne taky velmi zajímá. Já jsem týden po 6. transferu (5. IVF) a čekám na zázrak ;) Doposud jsem neměla nikdy ani biochemko. Prostě vždy HCG ani ne 2

Příspěvek upraven 24.05.16 v 01:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1701
23.5.16 17:11

@jana234 nám vyšel druhý transfer (KET) a teď mi tu běhá už 16ti měsíční cácorka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
23.5.16 17:14

Já měla transfery 3, všechny vždycky vyšly, ale pak těhotenství vždy skončilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6228
23.5.16 18:10

@jana234 Neuvažovala jsi nad kineziologií? Mohla bych ti doporučit paní se skvělými výsledky z Hostivice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12072
23.5.16 19:55

Téma přesně pro mě! Já mam za sebou 3 IVF, 4 kety, 2 minimálky, z těch všech pokusů mam jedno dítě na první pokus, takže těch hafo dalších je snaha o druhé. Měla jsem // akorát dvakrát, poprvé syn, pak biochemko. Vždy máme dost embryí, která po PK odpadají jak přezrálé hrušky a pak se nic nechytá. Mam pocit, že je to jak sázka v loterii, chce to mega maximum štěstí. Znám spoustu holek, co z IVF neotěhotnělo a nakonec to vyšlo přirozeně, nebo třeba nativem, krásné blasty se nechytaly nebo naopak… prostě je to celé o náhodě a také šikovnosti lékařů…Držím palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2406
23.5.16 20:02

Mám za sebou 3.Ivf a 7 ketu. Pri osmem pokusu jsem poprvé po 3,5letech otehhotnela. Bohužel v 6+4 jsem musela na revizi.Ted mám za sebou 7ket a v patek mám dělat oficiálně test po 14dnech od ketu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12072
23.5.16 21:21

@Ivuska88 a už jsi dělala test? Opravdu by mě zajímalo, co vlastně ovlivňuje úspěšnost. Některé holky těhotní po IVF jedna báseň a některé prostě ani za nic, i když pro to dělají maximum. Jestli fakt ta psychika hraje roli :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2406
23.5.16 21:33

@Martrich po tech celkem 4letech snažení si říkám buď a nebo. Manžel to nese hůř. Dnes jsem zkousela test.Je tam jen stin druhé čárky. Zkusím ho znovu udelat znovu ve středu. Nam doktoři řekli, že se to pry stává. Po dvou letech jsem byla na laparce a odstranili mi ložiska endometriozy a srůsty. Prý to mohlo byt tím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5054
23.5.16 21:43

Tak starší 2008 1IVF
mladší 2013 6IVF

úspěch neřešit

1IVF nic jsem o tom nevěděla a "šla si pro mimi ;) " pak další pokusy o druhé stres…stres poslední KET z 6IVF jsem už brala nenechám ho tam…starší jde o školky a já se vracím do nové super práce a moc jsem se těšila. Tak se zas těším do práce mladší jde do školky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12072
24.5.16 08:22

@Blanka S taky vidím, že sis na druhé počkala, ale nakonec to vyšlo. Ty jsi do plně hrazeného IVF? Tomu já se bráním, ty hormony nesu špatně.. Kolik jsi celkem měla transferů? Jinak jak píšeš, ta psychika je asi alfa omega, já si poprvé šla taky pro miminko, brala jsem IVF jako tutovku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
24.5.16 08:47

Moc děkuju za reakce, tak koukám, že je to u každé jiné.
Já šla taky poprvé na tutovku pro mimčo a že to nevyšlo mě trochu rozhodilo a s dalšími pokusy jsem to snášela hůř a hůř. Prvních sedm transferů ani ťuk, dala jsem si půl roku pauzu, řešila jiné věci a pak šla v klidu na ket a bylo z toho ZT. Navíc od tohoto transferu mám vždy nově injekce na ředění krve (i když imuno je ok) a připlácím si za embryoglue a od té doby se embryo vždy chytlo ale že se nevyvíjelo dál je už jiná věc. Taky už to asi bude věkem, je mi 40.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama